2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Připravte se na 3. světovou válku: Západ ji potřebuje, aby překryl finanční kolaps

„Množství světových lídrů se začíná probouzet a vidí, že celá tato ukrajinská válka je podvod. Byla záměrně vytvořena pro Velký reset, protože Evropa potřebuje vymazat své dluhy, které už nedokáže splácet.

To však zároveň vymaže všechny důchody a miliony lidí následně zaútočí na parlamenty.“

Velká Británie se připravuje na válku s Ruskem

Sir Patrick Sanders, britský náčelník generálního štábu, právě varoval armádu, že se musí připravit na válku proti Rusku v Evropě.

Každému vojákovi řekl, aby se připravil na boj s Ruskem v potenciální třetí světové válce. Zároveň se zavázal vytvořit armádu, která dokáže porazit Rusko v boji.

Během svého čtvrtého dne v práci doslova uvedl:

„Momentálně stojíme před palčivou nutností vytvořit armádu schopnou bojovat po boku našich spojenců a porazit Rusko v boji.“

Celá tato ukrajinská válka byla rozpoutaná záměrně. Západ totiž potřebuje válku, protože celý finanční systém kolabuje. Všechny slíbené důchody byly v Evropě díky negativním úrokovým sazbám od roku 2014 v podstatě vymazány.

Kdo je ve skutečnosti Zelenskyj?

Zelenskyj je herec. Hraje svou roli v tomto Velkém resetu , který má zničit západní civilizaci jak ji známe, aby mohli vytvořit svou vládu jednoho světa a Organizace spojených národů se pak bude jevit jako velký mírotvůrce.

Dne 20. února 2022 viceprezidentka USA Harrisová vyhrkla, že Ukrajina by měla vstoupit do NATO.

Takový krok by však byl přímým porušením Bělehradské dohody, v níž se Ukrajina, v té době 3. největší jaderná velmoc, vzdala svých jaderných zbraní a NATO s Ruskem na oplátku slíbili, že Ukrajinu nikdy vojensky nenapadnou za předpokladu, že Ukrajina zůstane neutrální.

Potom o 3 dny později Zelenskyj oznámil, že bude pokračovat ve snahách pořídit si jaderné zbraně na obranu proti Rusku. Druhý den, 24. února 2022, pak Putin vtrhl na Ukrajinu za účelem ochrany Donbasu.

Mnozí světoví lídři se začínají probouzet a vidí, že celá tato ukrajinská válka je jen podvod. Byla záměrně vytvořena pro Velký reset, protože Evropa potřebuje  vymazat veškerý svůj dluh, který už nedokáže dále splácet. Finanční krach ale zároveň vymaže všechny důchody, což může vybudit miliony lidí k tomu, že vtrhnou do evropských parlamentů.

Jediným únikem pro ty, kteří nyní vládnou, je vytvořit válku, aby jí překryli tento kolosální kolaps finančního systému.

Dokonce už i papež František začíná vidět přes tuto fasádu, když skupině evropských redaktorů jezuitských zpráv řekl, že „válku možná někdo buď vyprovokoval, nebo jí nezabránil“, a varoval před přílišným zjednodušováním konfliktu.

Kde končí zbraně darované Ukrajině?

Zelenskyj je nenávistný, pomstychtivý a patologický lhář, který démonizuje Rusy při každé příležitosti. USA přitom nemají absolutně žádnou schopnost byť jen ověřit, kam jdou všechny zbraně, které posílají na Ukrajinu.

Objevují se zprávy o zahraničních vojácích, kteří se dobrovolně přihlásili do boje za Ukrajinu a poté odešli, protože zbraně se kradli, prodávali na černém trhu a nakonec skončí na evropských a amerických ulicích.

Zelenskyj je špatný a zkorumpovaný. Ucházel se o úřad s tím, že sliboval mír s Ruskem a ukončení korupce. Některé zprávy říkají, že už stihl převést až 850 milionů dolarů na své tajné offshorové účty. Bude bojovat do posledního Ukrajince a poté odletí žít si miliardářský život a popíjet s Klausem Schwabem, Georgem Sorosem a Billem Gatesem.

Právě osoba, která financovala Zelenského, je tatáž osoba, která si koupila Huntera Bidena syna prezidenta USA. Prezident Joe Biden později požadoval, aby Ukrajina vyhodila prokurátora vyšetřujícího tuto korupci.

Během každého svého veřejného vystoupení Zelenskyj patologicky naléhá na třetí světovou válku.

Zelenskyj evidentně vede informační válku propagující čistou propagandu. Jeho projev v Davosu byl neuvěřitelný. Požadoval, aby Západ pod vedením USA zavedl politiku maximálních preventivních sankcí pod falešnou záminkou odvrácení budoucích válek.

Pokud by Západ pod vedením USA předem zcela odřízl Rusko od světové ekonomiky, podle Zelenského by to nějakým způsobem zabránilo válce. Tvrdil, že sankce nestačí a přišly pozdě.

Chce, aby Západ pod vedením USA nyní zcela odřízl od světové ekonomiky nejen Rusko, ale že regionální bezpečnost požaduje, aby Západ jednostranně ohrožoval ostatní národy a uvalil maximální sankce na všechny ruské spojence ještě předtím, než budou moci zareagovat.

Barbarství ukronacistů vůči válečným zajatcům

Existují videa zachycená od ukrajinských vojáků, které ukazují, co dělají se zajatými ruskými vojáky. Nebudeme je uveřejňovat, protože jsou příliš hrozné. Na těch videích ukřižují Rusy zatloukajíc jim hřebíky do končetin a pak je zaživa podpalují.

Toto je čistá nenávist ukrajinských neonacistů vůči Rusům a důvod, proč CIA chránila ukrajinské neonacisty. Oni vždy nenáviděli Rusy.

Během Druhé světové války Banderovi zmasakrovali Židy a Poláky, ale ani jeden Ukrajinec nebyl postaven před soud v Norimberku. Dnes se nám dostává odplaty za selhání při stíhání nacistů.

72letý revoluční cyklus od skončení Norimberského procesu se psal v roce 2018. Tato nenávist opět vzrostla a tentokrát nacistů podporuje Západ pod vedením USA.

Už v roce 2013 se objevila varování, kdy počítač zaměřil Ukrajinu jako místo, kde začne třetí světová válka. Ukrajina měla být již dávno rozdělena podle používaného jazyka. Oblast na východě Ukrajiny nikdy v historii nebyla ukrajinským územím.

Chruščov vyrůstal na Donbasu a měl na starosti obnovu Kyjeva. Když se stal hlavou Sovětského svazu, v roce 1954 přidělil Krym na administrativní účely Kyjevu. Duma to později prohlásila za nezákonné a zrušila tento dekret.

Podívejte se na tuto mapu Ukrajiny podle používaného jazyka (čím tmavší barva, tím větší podíl ruskojazyčného obyvatelstva):

Historicky byl východ Ukrajiny před SSSR vždy součástí Ruské říše. Toto odmítnutí ustoupit Rusku o „jeden palec“, které prohlásil Zelenskyj, nemá oporu v historii.

Tento region je obydlen etnickými Rusy, které Ukrajinci masakrují. V Kyjevě v roce 2014 říkali, že Krym bude ukrajinský, jinak se vylidní.

Nenávist vůči Rusům, kteří tam žili staletí, je hluboce zakořeněná. Ukrajinci začali svou občanskou válku proti Donbasu a rusky mluvícím Ukrajincům hned po svržení Janukovyče v roce 2014.

V Oděse mlátili rusky mluvící Ukrajince a ti uprchli do Domu odborů. Ukrajinci pak to místo zapálili a všechny zabili upálením zaživa, před čímž Západ přimhouřil oči, protože to byli nakonec špatní Rusové, kteří zjevně nemají právo žít na této zemi.

(Poznámka redakce: Tento masakr dnes dokonce i slovenská policie na své Facebookové stránce “Hoaxy a podvody – Policie ČR” relativizuje a omlouvá tím, že prý obě skupiny po sobě navzájem házely zápalné láhve, a proto není možné určit, kdo způsobil požár. To je samozřejmě velká lež.)

Zelenskyj dělá svou válečnou propagandu vždy oblečený ve vojenském tričku. Nedělá nic jiného, ​​jen při každé příležitosti podporuje vypuknutí třetí světové války. Jeho nenávist k Rusům nemá hranic a celý svět chce zatáhnout do války. A proč vlastně? Pro území?

Tento muž je tak ďábelský, že si ho historie zapamatuje spolu s lidmi se stejnou mentalitou čiré nenávisti a manipulací – Marxem, Stalinem, Hitlerem a seznam pokračuje.

Závěr

Pokud jde o ty, kteří vidí jen jeden rozměr, uvedeme jednu zajímavost. V nacistickém Německu byla rozšířena podpora dobrých životních podmínek zvířat (německy: Tierschutz im nationalsozialistischen Deutschland).

Věřte tomu nebo ne, ale Adolf Hitler a jeho nejvyšší představitelé přijali různá opatření, aby zajistili ochranu zvířat.

To však bylo zjevně v protikladu se zabíjením Židů a Romů. Ukrajinští nacisté později přidali na seznam i Poláky, Rusy Slováky a další národnosti, které bylo třeba etnicky vyčistit. Ale Hitler chránil zvířata…

Autor: Martin Armstrong, Zdroje: henrymakow.com , investmentwatchblog.com

 

Sdílet: