6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V Kalifornii havarovali za týden 3 vojenská letadla. Mohou za to covidové vakcíny?

Armáda Spojených států amerických má v těchto dnech problém udržet svá letadla na obloze, tedy přinejmenším v jižní Kalifornii, kde se v poušti během jednoho týdne zřítily už tři různá letadla a helikoptéry.

Nejnovější incident se týkal námořního vrtulníku MH-60S Seahawk, které provádělo rutinní cvičný let z námořního leteckého zařízení El Centro, když najednou narazilo do písku.

Jak odhalil příspěvek na sociální síti, místo havárie se nachází asi 56 km severně od Yumy v Arizoně.

Všichni čtyři členové posádky na palubě vrtulníku přežili, i když jeden námořník údajně utrpěl „zranění neohrožující život“ a museli ho převézt do nedaleké nemocnice. Vrtulník Seahawk byl přidělen k helikoptérové ​​námořní bojové letce (HSC) 3, která sídlí na námořní letecké stanici North Island v Kalifornii.

Podobný incident, který se odehrál jen dva dny předtím, měl ještě tragičtější následky. Ve stejné oblasti havaroval vrtulník MV-22B Osprey, přičemž zahynulo pět příslušníků námořní pěchoty.

No a jen pár dní předtím havarovala stíhačka F/A-18 Super Hornet nedaleko města Trona v Kalifornii, které se nachází asi 400 km od námořního leteckého nádraží Lemoore a 640 km severně od El Centro, přičemž zahynul pilot námořnictva poručík Richard Bullock.

Ve stejný den zahynul i 29letý technik elektroniky druhé třídy John Deltoro při autonehodě, když se vracel z tréninku v Camp Billy Machen v Nilandu, městě ležícím severně od El Centro.

Podle zpráv, John Deltoro a další čtyři námořníci cestovali kolem 22:00 hodině, kdy jejich vůz náhle sjel ze silnice a rozbil se o velký balvan. Ostatní námořníci v autě přežili, ale museli být hospitalizováni. Všech pět cestujících bylo součástí námořní speciální jednotky na západním pobřeží, uvedlo námořnictvo.

„Přestože série incidentů vykresluje pochmurný obraz, je důležité poznamenat, že vzhledem k dostupným informacím se nezdá, že by všechna neštěstí něco spojovalo,“  uvedl portál Military.com.

„Tyto tři havárie zahrnovaly tři různé typy letadel, která se navíc nacházela na třech různých základnách. Kalifornská dálniční patrola mezitím uvedla, že zjišťuje, zda byly při smrtelné autonehodě použity bezpečnostní pásy, přičemž v tiskové zprávě poznamenala, že Deltoro byl prostředním zadním pasažérem.“

Jsou vakcíny proti covidu zodpovědné za nárůst vojenských nehod?

Příčina každého z těchto incidentů je stále předmětem vyšetřování. Mezi některými odborníky však panují spekulace, že svou roli mohly sehrát „vakcíny“ proti koronaviru (Covid-19), které byly vnuceny všem příslušníkům armády USA.

Je známo, že covidové vakcíny způsobují krevní sraženiny. Ty jsou spojovány s mnoha záhadnými nehodami, které se vyskytly od té doby, co byly vakcíny poprvé zavedeny v rámci operace „Warp Speed“.

Kromě toho, že očkování proti Covid-19 způsobuje ” syndrom náhlého úmrtí dospělých ” nebo SADS a degraduje imunitní i neurologický systém, což může způsobit změny v kognitivních funkcích a schopnostech.

(Související: Covidové vakcíny zvyšují výskyt rakoviny )

„Nemilosrdná miliardářská farma firmy vyrábějící vakcíny, jejich obchodní partneři a nemilosrdní představitelé vlád zlomyslně způsobují rakovinu a jiné chronické choroby a bezbožně zapříčiňují smrt příslušníků americké armády i civilistů svými smrtelnými vakcínámi proti covidu,“  napsal čtenář stránky Natural.

„Netvoři budou hořet v pekle celou věčnost,“ napsal další.

„Ano, vakcíny způsobují různé zdravotní problémy včetně smrti. Ale také: 5G a bezdrátové sítě – tj. mikrovlnné záření, o kterém se opakovaně dokázalo, že způsobuje rakovinu. A naše armáda je tím zaplavena,“  komentoval jiný čtenář o dalších možných souvislostech s haváriemi.

Nejnovější zprávy o vakcínách proti covidu můžete najít na stránce ChemicalViolence.com .

Závěr

Před více než půl rokem jsme publikovali článek , jak se čínští vojenští představitelé měli vyjádřit o armádě USA, že každý voják, který se očkoval proti covidu, zemře. Zdá se, že proroctví se začíná naplňovat.

Ve světle aktuálních událostí se naskýtá otázka: Pokud by se konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou rozšířil, měl by za Američany vůbec kdo bojovat?

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

 

Sdílet: