6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Francouzský potravinářský gigant Danone sponzorem letošní Prague pride

Dáte si dobrý český jogurt z Chocně, nebo homo jogurt Danone z Francie?

Letošní „nejteplejší týden v roce“ se opět blíží a s ním plejáda sponzorů z řad zahraničních západních vlád, mezinárodních organizací a nadnárodních korporací. Letos se k nim připojila i francouzská potravinářská firma Danone, která je českým domácnostem známa jako výrobce jogurtů Activia, Actimel, Fantasia a Kostíci, výrobce dětské výživy Nutricia a dovozce vody Evian. Po homopivu Staropramen, homo cole (Coca Cola) mají tedy Češi i homo jogurty Danone.

Z nabízených produktů by se řeklo, že je to firma zaměřená na rodinu, tak proč podporuje proti rodinné aktivity LGBT++? Vždyť jí to může obchodně poškodit. Jenže nadnárodní firmy tlačí tuhle globalistkou agendu bez ohledu na racionalitu obchodu a možných rizik ztráty zákazníků.

Proč se to děje? To je otázka za milion, ale možným vysvětlením je, že globální finanční oligarchii „zisk“ ve skutečnosti nezajímá. Je jim jedno, zda mají na účtu sto nul, nebo 101 nul. Oni se považují za vládce světa a nás všechny za své otroky a dobytek. Mají na to dokonce oficiální „náboženství“, které jim to říká.

Je na nás, zda na jejich hru přistoupíme. Zatím můžeme ještě třeba hlasovat peněženkou. Opravdu se neobejdete bez naparfemovaných homo jogurtů z Francie (vyráběných v cizině), protože tahle firma továrny v ČR už dávno zavřela!? Není lepší si místo nich dát dobré a v ČR vyráběné jogurty z Chocně, Valašského Meziříčí, Českých Budějovic, nebo Olomouce? Stejně tak vám bude víc chutnat domácí Budvar, nebo Svijany místo amerického homo piva Staropramen a Braník. Zatím máte ještě volbu a je jen na vás, zda jí budete mít i v budoucnosti.

Activia jogurt Ananas 120 g | Můj Nákup Ostrava.cz
Firma Danone se stala sponzorem Prague pride

Česká věc

Sdílet: