29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Obří rvačka na berlínské plovárně. Uprchlíci přivítali léto po svém (video v článku). Bílý Němec se na plovárnách začíná bát

V Evropě udeřila vedra a muslimští uprchlíci vyrazili na německé plovárny. V Berlíně na oslavu léta a postupující islamizace země ukázali, kdo je v zemi skutečným pánem.

Asi 100 uprchlíků se porvalo na veřejné plovárně. Nejdříve na sebe dva rozdílné gangy stříkaly vodu a následně konflikt eskaloval do otevřené masivní rvačky. Místní ochranka tvořená převážně z uprchlíků nedokázala situaci zvládnout a tak musela být povolána pořádková policie. Při rvačce byl zraněn malý chlapec.

Jak ukazuje video z rvačky (ke shlédnutí ZDE) na plovárně je minimum bílých Němců, naprostou většinu tvoří muži uprchlíci a pár xerofilních bílých žen. Běžný Němec už se na veřejné plovárny bojí chodit. Uprchlíci totiž běžně vulgárně obtěžují bílé dívky a ženy a po odmítnutí jim nadávají do kurev. Neobvyklá nejsou ani znásilnění. Rodiny s dětmi se zase bojí šikany a krádeží ze strany uprchlíků, kterých si policie raději nevšímá. V některých městech proto zavádějí oddělené koupaní pro ženy. Nikoho přitom nenapadne řešit skutečnou příčinu a to jsou návštěvníci z řad uprchlíků, kteří jsou odpovědní za naprostou většinu potíží, které veřejné plovárny v Německu mají.

Nicméně je potřeba chápat, že uprchlíci jsou jen nástrojem globálních finančních elit, které muslimové sami nejsou. Slouží jim ke zničení bílých gojských národů. Zaměřme se proto na našeho skutečného nepřítele a jeho místní mafii, bez něj by nebyla masová imigrace, LGBT, ani většina válek.

Česká věc

 

Sdílet: