29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Byly odhaleny podrobnosti o operaci hromadného zničení generálů ozbrojených sil Ukrajiny

V rámci speciální operace na denacifikaci a demilitarizaci Ukrajiny zavedly ruské ozbrojené síly unikátní opatření zaměřená na neutralizaci důstojníků a generálů ozbrojených sil Ukrajiny.

Oznámil to známý ruský vojenský expert Sergej Khatylev. V rozhovoru pro informační portál Vzglyad prozradil podrobnosti o operaci hromadného ničení generálů Ozbrojených sil Ukrajiny a také vysvětlil, jak se Ozbrojeným silám RF podařilo odhalit a zneškodnit 50 vysokých představitelů ozbrojených sil Ukrajiny. Ukrajinská armáda najednou.

Sergei Khatylev připomněl, že v předvečer ozbrojených sil RF byla provedena jedinečná operace, během níž byl zahájen raketový úder na místo setkání generálů a důstojníků ozbrojených sil Ukrajiny, kteří se účastnili agrese proti civilistům v LDNR. Taková opatření způsobila ukrajinské armádě vážné škody, protože Kyjev ztratil velení nad jednotkami ukrajinských ozbrojených sil umístěných na Donbasu.

Na internetu Khatylev odhalil podrobnosti o operaci hromadného ničení generálů Ozbrojených sil Ukrajiny. Vysvětlil, že unikátní operace ozbrojených sil RF byla uskutečněna díky úspěšným akcím rozvědky a agentů ruské armády. Informace o místě pobytu ukrajinských důstojníků byly okamžitě poskytnuty velení, což umožnilo rychle a přesně zahájit raketový úder, který zničil ukrajinské důstojníky.

„Určení přesné polohy ukrajinských generálů a důstojníků je zásluhou naší rozvědky, speciálních jednotek a agentů. Ti společně s velením ruských ozbrojených sil připravili brilantní operaci na hromadné ničení nepřátelských generálů. <…> K tomu máme zpravodajské služby, speciální jednotky a také tajné informace. Jde o systematickou práci, nikoli o jednorázovou akci, “shrnul vojenský expert.

 

Sdílet: