29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Rusko plánuje rozšířit speciální vojenskou operaci a „demilitarizovat“ celé NATO

Spojené státy americké zaplavující Ukrajinu horami zbraní vybudily Rusko ke sdělení, že musí zaujmout globálnější přístup ke své „speciální operaci“ na Ukrajině.

Namísto toho, aby se Rusko jen zabývalo globalistickým problémem na Ukrajině, rychle si uvědomuje, že celé NATO je jeho nepřítel. Osa zla je mnohem větší než jen ukrajinská loutková vláda, pokud bychom to měli jednoduše vyjádřit.

„Mám nepříjemné zprávy,“  řekla Olga Skabeyevová v ruském státním televizním pořadu 60 minut .

„I když metodicky ničíme zbraně, které se dodávají na Ukrajinu, množství, ve kterých je Spojené státy posílají, nás nutí přijít s nějakým globálním přístupem.

Snad nadešel čas uznat, že ruská speciální operace na Ukrajině možná skončila v tom smyslu, že začala skutečná válka – 3. světová válka,“ dodala.

„Jsme nuceni provést demilitarizaci nejen Ukrajiny, ale celé aliance NATO.“

Jsou to velká slova, která jsou však napsána na zdi už dost dlouho. Mnozí viděli, že to směřuje ke třetí světové válce , když se NATO rozhodlo postavit proti Rusku, aby se vypořádalo s problémem Ukrajiny.

Spojené státy a Polsko, spolu s dalšími zeměmi NATO, včetně Německa, posílají zbraně a jiné vybavení na Ukrajinu jako součást jednotné fronty proti Rusku. To neponechává Rusku jinou možnost, než bojovat proti této bandě.

“Opravdu si musíme pamatovat na slova Vladimira Vladimiroviče Putina, který řekl, že každý, kdo se pokusí zasahovat do speciální vojenské operace, zaplatí vysokou cenu,”  dodal Vladimir Avatkov z Ruské diplomatické akademie ministerstva zahraničních věcí.

“Nikdy nezapomeneme na tato slova Vladimira Vladimiroviče Putina, ale velké množství lidí už stojí v řadě a snaží se zasahovat do ruské speciální operace na území Ukrajiny,”  vstoupila rychle do řeči Skabeyevová.

„Ukázalo se, že musíme jednat – ale ještě musíme přijít na to, jak můžeme jednat bez jaderného útoku.“

Rusko varuje Polsko: Pečujte o své věci, jinak budou vaše „současné hranice bezcenné“

Během rozhovoru člen ruského parlamentu Oleg Matveychev zhodnotil, že pokud Polsko „začne s jakoukoli intervencí… jeho současné hranice budou bezcenné“, na což Skabeyevová dodala, že nejen Polsko musí ustoupit a starat se o své věci.

„Nemluvila jsem jen o Polsku, ale hlavně o Velké Británii a Spojených státech,“ řekla Skabeyevová a dodala, že „všichni stojí v řadě. 

„Netřeba spěchat,“  odbyl Avatkov. „Existuje pořadí. Všechno má svůj čas!“

Polsko je podle Ruska prostě první v pořadí, protože se prý chystá zabrat území na západě Ukrajiny. Ruská vláda také tvrdí, že Polsko „aktivně pracuje na rozdělení Ukrajiny“.

V ruské státní televizi moderátoři a odborníci pravidelně hovoří o Ukrajině jako o „území, které bylo dříve známo jako Ukrajina“. Diskutují také o záležitostech týkajících se „denacifikace“ země, která je jedním z cílů Ruska v rámci operace.

\”Speciální vojenská operace je pro nás jen prvním krokem, úvodem,\”  řekl předseda Výboru Státní dumy pro obranu Andrej Kartapolov v rozhovoru s Vladimírem Solovjovem.

„Válka, která právě probíhá… to není jen ekonomická válka a informační válka, tato válka je o naší víře. Jde o naše právo, jako lidi, věřit tomu, čemu chceme věřit, milovat ty, které milovat chceme, a žít tak, jak by chtěli naši předkové, na naší půdě a na základě našeho rodného práva.“

Více nejnovějších zpráv o tomto tématu naleznete na stránce WWIII.news .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com

 

Sdílet: