29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Joe Biden prohlásil, že Ukrajina se bude muset v nějaké chvíli vzdát části svého území, aby byl dosažen mír!

Joe Biden prohlásil, že Ukrajina se bude muset v nějaké chvíli vzdát části svého území, aby byl dosažen mír! Než ta chvíle nastane, budou USA pomáhat Kyjevu se alespoň bránit! Joe Biden doslova nad Ukrajinou obrátil list a uzavřel její územní otázku jako knihu, případ uzavřen! Děsivý podprahový vzkaz za pultíkem v Bílém domě řekl více než americký prezident! Zelenský podle zdrojů z Budapešti má diagnózu F22.0 a rozvoj dalších poruch v důsledku dlouhodobé konzumace drog!

Americký prezident Joe Biden v pátek odhalil něco, co za poslední dobu je naprosto neuvěřitelné a nevídané. Během tiskové konference se ho novinářka zeptala, jestli v zájmu dosažení míru na Ukrajině se bude muset Ukrajina vzdát části svého území. A k velkému překvapení Joe Biden odpověděl, že má pocit, že v nějaké chvíli se o tom bude muset začít vyjednávat.

Biden znovu zopakoval [1], že nemůže Ukrajině radit, co má dělat, ale prostě v nějaké chvíli bude muset Kyjev přijmout realitu a začít vyjednávat s Ruskem o míru výměnou za odstoupení těch území Ukrajiny, která jsou obydlena etnickými Rusy. Do té doby bude Washington Ukrajině pomáhat, aby se mohla alespoň bránit. Výrok v Bílém domě zafungoval jako granát hozený přes oceán až do Kyjeva, protože podle ruských médií Zelenského po tomto výroku Bidena popadl takový amok, že již v sobotu prý zvažoval uvalení sankcí na Joea Bidena. Jeho ošetřující lékaři mu to však prý rozmluvili. Poškodilo by to vztahy s USA a ohrozilo peníze z toho mamutího úvěru 40 miliard USD, které nedávno schválil americký kongres.

 

 

Volodymyr Zelenský totiž podle maďarského bulváru trpí duševní poruchou a bludy, má prý diagnózu F22.0 a indikaci rozvoje paranoidní psychózy, což je velmi rozšířená diagnóza u dlouhodobých uživatelů tvrdých drog, především heroinu, ale totéž může vyvolat kokain, případně i český syntetický Pervitin. Na informace maďarských médií dnes reagoval [2] předseda maďarského parlamentu László Kövér v rozhovoru pro maďarskou televizi Hír TV.

Podle něho trpí Zelenský opravdu nějakou dušení poruchou, protože namísto slušnosti nadává na západní politiky, že neuvalují na Rusy sankce dostatečně rychle a dnes v neděli dokonce Zelenský prohlásil o 6. balíku sankcí EU na Rusko, že to trvalo dlouho [3]. Doslova prohlásil: “No to vám to ale trvalo!” Zelenského vystupování nemá nic společného s diplomacií, chová se jako diktátor, který poroučí západním politikům, co mají dělat proti Rusku na pomoc Ukrajině.

Podle maďarského bulváru má Zelenský diagnózu F22.0 a ukrajinská armáda má strach, že Zelenský odevzdá Polsku západní část Ukrajiny

Jedná se o tzv. Napoleonský syndrom, což je častá doprovodná porucha paranoidní psychózy u lidí s bludy a stihomamem. Syndrom se projevuje nejčastěji “komandováním”, kdy nemocná osoba rozkazuje a komanduje, co mají dělat ostatní na její ochranu, přičemž osoba má neustále utkvělý pocit, že ostatní pro ní dělají málo, tedy zejména pro její ochranu. Často má nemoc v počátcích projevy, kdy člověk neustále volá na policii, že před domem nejezdí často policejní hlídky a tím pacient trpí, že se mu nedostává bezpečnosti.

To vede k další zlobě pacienta, který své komandování zesiluje a obviňuje ostatní z pomalosti, nečinnosti, nezájmu, ze ztráty podpory a pochopení, kterou pacient s Napoleonským syndromem bezmezně požaduje. Diagnóza F22.0 je často předstupněm k plnému rozvinutí paranoidní schizofrenie ze stádia pouhé psychózy. Zelenský je zcela odtržen od reality a jeho rozšířené zornice a nepřítomný pohled během streamů na internetu prozrazují, že jeho drogová závislost se silně prohlubuje.

Předseda maďarského parlamentu László Kövér

Není proto divu, že podle běloruské tajné služby, jak uvedl o víkendu běloruský prezident Alexander Lukašenko, vznikl v generálním štábu ukrajinské armády odpor proti dalšímu setrvání Zelenského ve funkci prezidenta, protože generálové se bojí, že jako drogově závislá osoba přenechá Polsku západní část Ukrajiny. Generálům se nelíbí [4], že Zelenský udělil polským občanům trvalé pobyty na území Ukrajiny v zrcadlovém modelu, jaký přijalo Polsko pro ukrajinské občany.

Trvalé pobyty mají téměř statusy občanství, protože s těmito pobyty mohou Poláci na Ukrajině sloužit v ukrajinské armádě a bezpečnostních sílách, a dokonce mohou s těmito pobyty volit ve volbách a kandidovat na Ukrajině. To je sice možné na území EU v případě občanů členských zemí EU, že mohou kandidovat a volit v jakékoliv zemi EU po nahlášení trvalého pobytu, ale tohle je něco jiného.

Nahradí Zelenského v křesle vůdce Ukrajiny jeho poradci? Podoljak nebo Arestovič?

Ukrajina v EU není, i když šílený Zelenský na konferenci GlobSec prohlásil [5], že už de facto je, a ukrajinští generálové takové trvalé pobyty pro Poláky spatřují jako hrozbu, která by mohla vést k odtržení západní Ukrajiny od Kyjeva, resp. by šlo o model polandizace Ukrajiny, což je daleko pravděpodobnější plán. Sloučení Ukrajiny s Polskem do konfederativního svazku by de facto vedlo k zániku Ukrajiny, protože Ukrajina by začala procházet procesem polandizace, protože Rusové už na Ukrajině nebudou, ti se odtrhnou a připojí k Rusku. A takový je plán o roztrhání Ukrajiny na cimpr campr. Zelenského bludy živí i jeho vrchní dezinformátor a poradce Michajlo Podoljak, který každý den vypráví Zelenskému pohádky o vítězném tažení zdecimované ukrajinské armády proti Rusku, ale ve skutečnosti už to spíš vypadá, že Podoljak by se mohl pokoušet o převzetí Zelenského křesla.

Michajl Podoljak, poradce Zelenského

Doslova to vypadá, že se přetahuje s dalším Zelenského poradcem, a to s Alexejem Arestovičem, který rovněž usiluje o Zelenského křeslo. Čím více bude Zelenský “mimo” a čím více budou jeho výroky odhalovat jeho diagnózu, tím dříve se Zelenského zřekne jak ukrajinská armáda, tak i kolektivní Západ.

Válka na Ukrajině může trvat i 10 let a právě válka Rusku zaručí, že země nevstoupí do NATO, pokud to nezaručí změna ukrajinské ústavy. Kdyby nastal teď na Ukrajině mír, velmi reálně by hrozil rychlý vstup Ukrajiny do NATO, zaznělo o víkendu na ruské televizi. A to by byla katastrofa pro Kreml. Takže Kremlu paradoxně bude vyhovovat, aby válka pokračovala, klidně i 10 let, hlavně že to zajistí, že Ukrajina nevstoupí do NATO. To zní děsivě, že?

Rusko bude raději válčit na Ukrajině 10 let, jen když to zaručí nevstoupení Kyjeva do NATO. Nic než válka to teď Moskvě nezaručuje

Když se nad tím zamyslíte, tahle taktika ze strany Kremlu dává smysl, protože válečný stav na Ukrajině je paradoxně teď to jediné, co efektivně a spolehlivě zamezuje vstupu Kyjeva do NATO. Nic jiného by totiž vstupu nezabránilo, žádná dohoda, žádná smlouva, žádný kus papíru, protože papír nemá cenu ani plivnutí na boty. Rusku zajistí bezpečnost pouze vytvoření nárazníkového pásma mezi nacifikovanou Evropou a Ruskem, což budou ta odtržená území na Ukrajině na východ od řeky Dněpr. Mezi Dněprem a Rostovem na Donu tak vznikne nárazníková bariéra a Rusku už bude jedno, co se stane se západem Ukrajiny. A to jako že úplně jedno. A právě v tom okamžiku Polsko pochopilo svou šanci.

Alexej Arestovič, poradce Zelenského

Když Rusové zlámou hůl nad západní Ukrajinou, bude polská anexe zbytku Ukrajiny jen otázkou zpracování ukrajinské vlády a ukrajinského obyvatelstva. Poláci by si nikdy netroufli na Ukrajinu do chvíle, kdy by Rusko mělo plány s celou Ukrajinou. Jenže, zjevně nemá. A to je ten startovací signál pro Varšavu. A o tom je celá geopolitika. Výrok amerického prezidenta byl zásadní ještě v jiné zásadní věci, a to byl mimoslovní vzkaz v podobě toho, co prezident udělal za pultíkem.

Když totiž Biden hovořil o tom, že v nějaké chvíli se bude muset začít vyjednávat o postoupení části území Ukrajiny Rusku, tak vzápětí potom začal zavírat své desky s papíry jako knihu, co že je mimosmyslový podprahový signál pro konec příběhu, případ uzavřen! Jako když se obrátí list nad nějakou událostí, jako když se uzavře kapitola, prostě tohle je uzavřený příběh. Je konec, hotovo.

Biden nad osudem Ukrajiny uzavřel knihu, realita je prostě drsná. Znovu si poslechněte Putina a jeho varování ze dne 21-12-21

Přesně tento podprahový signál zarámoval a podtrhl páteční Bidenův výrok. Američané vědí, co bude následovat. Rozdělení Ukrajiny, které je teď už naprosto jisté a Kyjev s tím nejen nic nebude moci udělat, ale co bude největší gól, to bude snaha USA, až Washington začne tlačit Prahu, Varšavu a Bratislavu, aby na rozdělení Ukrajiny spolupracovaly v zájmu míru. Fiala, Morawiecki a Heger budou muset Rusku přiznat nárok na rozdělení Ukrajiny. Ano, takové chucpe nás ještě čeká.

Rusko tímto vojenským zásahem na Ukrajině zcela překreslí silové a mocenské hranice v Evropě. Operace na Ukrajině je varováním Ruska kolektivnímu Západu, kde se nachází ta pověstná a nepřekročitelná červená bezpečnostní linie pro Moskvu, o které se neustále hovořilo posledních 30 let a naposledy před ní varoval Vladimir Putin před Vánoci 21. prosince. Psali jsme o tom článek zde. Není pravda, že Rusko nevarovalo před válkou! Už v prosinci Putin varoval, že Rusko nemá už kam ustupovat! Znovu se podívejte na jeho prorocké video ze dne 21. 12. 2021 na okultní mystické zrcadlové datum (21-12-21).

 

 

Od 24. února již víme, že tou červenou linií je všechno, co se na Ukrajině nachází na východ od Dněpru. Paradoxně o této linii mluvil nejvíce německý polní maršál Heinz Guderian, který o Dněpru prohlásil, že odděluje Evropu od srdce Stalinovy říše. Tato hranice je totiž zejména hranicí etnografickou a Ukrajina přišla o svoji integritu násilným pučem na počátku roku 2014 na Majdanu. Následná 8 let trvající občanská válka a genocida ruského etnického obyvatelstva na Donbasu rozhodla o rozdělení Ukrajiny, protože sami řekněte, kdybyste byli v kůži etnických Rusů, jestli byste dál chtěli žít v zemi pod vládou Kyjeva, který proti vám 8 let vede válečné tažení a genocidu? Ne, v takové zemi pod vládou nacistů kyjevské junty by chtěl žít jen blázen. Proto výrok Joea Bidena pouze odhaluje skutečné obrysy podmínek ukončení konfliktu na Ukrajině.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: