29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jaký nacisti, prosím tě?! Tam žádný nejsou!

Šíří se nám tu nenávistný dezinformace pro-ruskejch kolaborantů placenejch z Kremrole, kteří drze tvrděj, že prej jsou u kravína nacisti. No fuj! Jak tohle může někdo říct? Každej rozumnej člověk ví, že Hladomor Zalezlej je žid a to vylučuje možnost přítomnosti jakejchkoliv nacistů na Ukrajině.

Třeba moje kolegyně v práci dobře ví, že to je jen ruská dezinformace a konspirační teorie, stejně jako ví, že díky třem dávkám Pfizeru je teď skoro nesmrtelná.

Takže nechápu, proč to někteří z vás nedokážou pochopit. Nacisti u kravína jsou jenom paranoidním výplodem chorobný fantazie, stejně jako UFO.

Přitom na to je jednoduchej návod. Je fakt hanba, že lidi nedokážou poznat meteorologickej balón nebo močálovej plyn. Furt nějaký „UFO“ a podobný kraviny. Se všichni asi zbláznili.

No a stejně tak s těma nacistama. Co by proboha dělali na Ukrajině? Každej snad ví, že nacisti jsou z Německa Ruska. To, že má někdo na sobě vytetovanej hákovej kříž, má holou hlavu a pořvává na ulici „Heil Shitler“, ještě neznamená, že je to nacista. A že heilujou? Prosim vás, nemelte blbosti. Vždyť oni vám jenom mávaj. Vy taky za všim vidíte nějakou tu konspiraci.

Jak je to vůbec možný, že to některý lidi nechtěj chápat? V telce jasně řekli, že u kravína žádný nacisti nejsou, tak kdo jste vy, abyste to zpochybňovali? Si myslíte, že jste chytřejší než televize?

Když to vědí na hovNovinkách, tak proč ne vy? Kromě toho, všichni fakt-checkeři tam ty nacisty pečlivě hledali a žádný nenašli, takže je to jasný. Prostě tam nejsou.

Když tak ale pozoruju, že někteří z vás jsou fakt natvrdlí a nedokážou rozeznat nacisty od hrdinů, což je neskutečná vostuda, tak jsem vypracoval takovou příručku, podobnou tej na UFO.

Takže kdo z vás je tak pitomej, že to nepozná sám, tak tady máte obrázkovej návod, jak identifikovat, kdo je nacista a kdo neni.

Tak si to, prosim vás, pořádně nastudujte a přestaňte tu šířit ty hloupý bezinformace!

Antivirus.
ZDROJ

Sdílet: