12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Volební skandály z Berlína se šíří dál. Může liberální demokracie existovat bez volebních podvodů?

Poslední zemské a spolkové volby se (nejenom) v Berlíně nesly v duchu masivních volebních podvodů. Účast 150% všech voličů ze 100% možných, chybějící hlasy, manipulace s lístky atd. to bylo jen pár ukázek, jak fungují volby v liberální demokracii 21. století. Media a establishment se obrnily mlčením a na ruku jim šly zatím i „nezávislé“ soudy, ale ne všechny. Proto vše se ututlat nedalo.

Obzvlášť patrné to bylo v hlavním městě BerlíněTak se liberálně demokratické falšování voleb rozvinulo do obřích rozměrů. Nyní vycházejí najevo další podrobnosti. Například ve čtvrti Friedrichshain rozdávali úředníci falešné volební lístky a ty pak byly prohlášené za neplatné (drzý volič zkrátka nevolil ty správné kandidáty). Soudy už zpochybnily výsledky z 2 257 volebních místností. Zpětně to výsledky voleb vliv mít nebude, to liberálně demokratický politik nedopustí, ale jen to potvrzuje, že legitimita liberálně demokratických politiků nepochází ze svobodných voleb. Vždyť podobně skandálním způsobem se volby falšují v USA, Rakousku, Francii atd. atd.

I poslední parlamentní volby v ČR vzbuzují velké pochybnosti. Vždyť koalice Spolu získala skoro 29%, ačkoliv jí spřátelené „výzkumy“ veřejného mínění dávali pouze kolem 21%. To se stalo po roce 1989 poprvé, aby havlistické strany získaly ve volbách více hlasů, než jim přisuzovaly „jejich“ výzkumy. Také proto okamžitě začaly prosazovat korespondenční volby, aby si volby už mohly falšovat zcela otevřeně.

Z výše uvedeného plyne, že změna politického systému nemůže být dosažena u voleb. Ty jsou již předem ovlivněné a páni, kteří řídí místní loutky to nikdy nepřipustí. Nad tím by se měl každý demokrat a vlastenec zamyslet a vzít to na vědomí a přestat naříkat nad „voličem“. Volič již leta je jen na ozdobu a i kdyby 99% Čechů volilo antisystémovou opozici, tak přesto oficiálně vyhrají síly „pravdolásky“.

Česká věc

 

Sdílet: