12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nová studie vyvrací fámu o „dlouhém covidě“: Nic takového neexistuje

Americký Národní institut zdraví (NIH) zveřejnil novou studii, která popírá existenci takzvaného „dlouhého covidu“.

Realita je taková, že lidé, kteří tvrdí, že trpí dlouhotrvajícím covidem, si to víc než pravděpodobně jen namýšlejí, prozradil vládní orgán. To, co mají, je jednoduchá úzkost vyvolaná strachem a paranoií z koronaviru (Covid-19).

Co zjistila studie

Studie – můžete si ji prohlédnout sami na tomto odkazu – vysvětluje, že neexistují žádné spolehlivé důkazy dokazující existenci dlouhotrvajícího covidu. Kromě toho, demograficky nejnáchylnější k údajnému dlouhému covidu jsou ženy s anamnézou úzkostných poruch.

Když si dáme dvě a dvě dohromady, dlouhý covid je stav duševního zdraví, který je zcela oddělen od jakéhokoli skutečného fyzického problému.

Zdá se, že ti, kteří jsou nejvíce náchylní k jeho „chycení“, jsou ti, kteří nejvíce propadnou vládnímu a mediálnímu vymývání mozků – a toto přiznání pochází šokující od oficiální vládní agentury.

(Související: Příznaky dlouhého covidu mohou být jen jiné označení pro poškození covidovými vakcínami .)

„Byla identifikována výrazně vyšší pravděpodobnost rozvoje „dlouhého covidu“ u žen a speciálně u žen s úzkostnými poruchami,“  napsala na Twitteru Dr. Tracy Høeg, MD, PhD.

„Studii se při diagnostickém testování nepodařilo identifikovat objektivní abnormality, které by vysvětlily přetrvávající symptomy.“

Dlouhý covid je psychická porucha, ne skutečné fyzické onemocnění

Podle listu Daily Caller  se studie NIH zúčastnilo 189 lidí s laboratorně potvrzeným onemocněním Covid-19. Všichni byli nejméně šest týdnů po nemoci, kdy se objevily příznaky.

Tato skupina účastníků byla porovnávána se 120 účastníky v kontrolní skupině, kteří měli „negativní“ testy na protilátky proti Covid-19.

Účastníci absolvovali fyzikální vyšetření, laboratorní testy, dotazníky, kognitivní testy a kardiopulmonální vyšetření. Na základě toho ve většině případů nebyla pozorována žádná identifikovatelná příčina symptomů „dlouhého covidu“.

Studie vysvětluje, že 55% infikovaných covidem hlásilo příznaky dlouhého covidu, zatímco pouze 13% kontrolní skupiny hlásilo nějaké symptomy. Pacienti s příznaky „dlouhého covidu“ hlásili na standardizovaných testech nižší kvalitu života.

„Vysvětlující studie nenašly žádné důkazy o přetrvávající virové infekci, autoimunitu nebo abnormální imunitní aktivaci u účastníků studie, kteří prodělali onemocnění Covid-19,“  uzavřeli autoři studie.

„Abnormální nálezy při fyzickém vyšetření a diagnostických testech nebyly zaznamenány.“

Zdá se, že všechny důkazy poukazují na skutečnost, že dlouhotrvající covid je jen psychologická porucha způsobená pandemickým strachem. Je-li tomu tak, pak ti, co toto celé vymysleli, spáchali vážné zločiny proti lidskosti, které vyžadují přísný trest.

Pohledy čtenářů na toto téma

„Lidé, tváříte se, že jste překvapeni?“  napsal někdo na portálu Newspunch .

„Mainstreamová propaganda nepublikuje nic, co není prospěšné pro mizantropické parazity. Ve skutečnosti se vždy snaží potlačit a cenzurovat jakékoli informace, které jsou prospěšné pro lidstvo.“

Jiný žertoval, že dalším na programu jsou „dlouhé opičí neštovice“, jelikož se zdá, že globální architekti si vybrali opičí neštovice jako svůj další plandemický podvod na zinkasování a zabití koz (nebo ovcí?).

“Chystají se tuto věc podojit do maximální míry,” odpověděl další. „Blíží se doplňující volby do kongresu, takže buďte připraveni. V nabídce bude více poštovních hlasovacích lístků.“  (poznámka: Hlasování poštou se v USA pojí s mnoha podvody.)

Další čtenář poukázal (stejně jako my) na to, že dlouhý covid a pravděpodobně i mnohé případy skutečného covidu nejsou nic jiného než masová halucinační psychóza projevující se jako fyzická nemoc.

„Tohle je naučená bezmocnost,“  dodala tatáž osoba.

„Psychosomatická hypochondrie. Bláznivé oběti ztráty kontroly mysli, mentálně a emocionálně zneužívány šikanováním, což u nich vyústilo do špatného zdravotního stavu, deprese a sebevražedných myšlenek.

A toto vše jim způsobili „dobří a respektovaní“ představitelé zdravotní péče.“

Závěr

Chcete k této konverzaci ještě něco dodat? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Nejnovější zprávy o plandemii covidu naleznete na Pandemic.news .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com 

 

Sdílet: