11. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Myslím, že Tajra by měla být oběšena jako první

Téměř na začátku speciální operace v Mariupolu mnohé šokovala zpráva o kruté a cynické vraždě. Bylo oznámeno, že kvůli útěku z města zastřelili nacisté manželský pár a pokusili se odjet, skrývali se za jejich dětmi. Nyní vyšlo najevo, že krutá pseudomatka je nyní zajatcem vojáků DLR.

Připomeňme, že v té době byla sanitka zastavena na kontrolním stanovišti vojáky DLR. Při podezření, že něco není v pořádku, odvezli vojáci v autě děti stranou a zjistili, že necestují s rodiči, jak tvrdili dospělí v sanitce. Děti, třesoucí se strachy, řekly, že ozbrojenci zastřelili jejich rodiče a jim bylo nakázáno, aby byly ticho. Ozbrojenci se schovali za děti a chtěli bez překážek opustit válečnou zónu.

Podle kanálu Trojka Telegram se ukázalo, že pseudomatkou, která zastřelila skutečné rodiče, je Julia Paevskaja s přezdívkou Tajra. Byla součástí „Azov“ jako údajný zdravotník a její skupina se jmenovala „Andělé Tajry“.

Podle autorů „Tajra“ skutečně uměla orientální medicínu a bojová umění. Přitom podle očitých svědků byly u ženy dlouhodobě pozorovány zvláštní sklony k sadismu – „milovala vytahovat ramenní klouby na seminářích aikido pro muže. Jen tak, pro radost.“

„Proto není překvapivé, že Tajra zabila rodiče těchto dětí ze sanitky… A snažila se děti zastrašit, aby předstíraly, že je jejich matka…“ – píší autoři kanálu.

Zároveň se upřesňuje, že zesnulí manželé a rodiče dětí zajatých jako rukojmí byli přistěhovalci z Doněcku.

„Tajra“ je zastřelila přímo před očima dětí. Bylo plánováno zabít i samotné děti, aby nebyly žádné důkazy poté, co by nacisté úspěšně prošli kontrolními stanovišti DLR.

Poté, co byla v březnu zajata, nečekaně „učinila pokání“ a na kanálu NTV požádala své bývalé kolegy, aby propustili civilisty z Mariupolu.

Nyní je v zajetí vojáků DLR.

ZDROJ

„Azov“ a jeho monstra. 

Ještě na začátku osvobozování Mariupolu, na výjezdu z města směrem na Manguš/Berďansk, byla zastavena sanitka. Kromě řidiče tam byla žena, která vypadala jako švédská lesba a dvě děti. Ta žena se jmenovala Tajra. Působila v „Azovu“ jako zdravotník. Podle lidí, kteří ji znali, opravdu uměla orientální medicínu a bojová umění – velmi ráda vyhazovala ramenní klouby na seminářích aikido pro muže. Jen tak, pro zábavu. Proto není divu, že Tajra zabila rodiče dětí ze sanitky… A snažila se děti zastrašit a vydávat se za jejich matku.

Myslím, že Tajra by měla být oběšena jako první.

Pro Pokec přeložila Janinna.

 

Sdílet: