11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V rámci plánu na vyhlazení lidstva se globalisté přesouvají do fáze zabíjení

Globalisté se momentálně přesouvají do „zabijecí fáze“ dlouhodobého plánu vyhlazování lidí, přičemž opouštějí všechny své předchozí strategie snažící se skrýt své skutečné záměry.

Dnes už otevřeně hovoří o odříznutí lidstva od energií (plyn, ropa, elektřina), vyhladovění lidí k smrti přerušením dodávek potravin, resetování globálních měn s cílem uvrhnout lidstvo do chudoby a dosažení vylidnění pomocí vakcín a smrtících léků.

Vyhlazovací vektory

Existuje devět útočných vektorů, které se v současnosti používají proti lidské rase na planetě Zemi:

  1. Vykonstruovaný hladomor a masové hladovění
  2. Záměrná demontáž energetické infrastruktury, která poskytuje elektřinu, topení a palivo
  3. Vícenásobné vlny biologických zbraní určených k zabíjení
  4. Globální povinné očkování, které má donutit poslušné masy nechat si píchnout pomalu působící eutanázické vakcíny
  5. Geoinženýrství a kontrola počasí v planetárním měřítku s cílem kolapsu biosféry a vyvolání globální neúrody
  6. Záměrný kolaps světových nekrytých měn založených na dluhu, aby se způsobila globální chudoba
  7. Eskalace globálních konfliktů do světové války zahrnující Rusko i Čínu
  8. Řízená demolice globálních dodavatelských řetězců vedoucí k ekonomickému kolapsu
  9. Zničení plodnosti prostřednictvím chemikálií v plastech, pesticidů, hormonálních disruptorů, LGBT agendy a transgenderismu

Každý z těchto devíti vektorů se v letech 2022 až 2025 agresivně zrychlí.

Globalisté aktivovali fázi zabíjení

Fáze zabíjení byla aktivována (reálně to začalo s pandemií Covid-19 před dvěma lety).

Každé rozhodnutí národních lídrů – zejména těch, kteří jsou zavázáni Světovému ekonomickému fóru (WEF), jako jsou Trudeau, Biden či evropští lídři – je navrženo tak, aby vygenerovalo maximální počet lidských obětí od nynějška do konce roku 2025.

Globalisté jsou již na dobré cestě, aby jen díky vakcínám proti covidu dosáhli před rokem 2030 zhruba 1 až 2 miliardy mrtvých lidí. Přidejte k tomu hladomor, ekonomický kolaps, občanské války, biologický terorismus , jaderné útoky a výpadky energetických sítí a jsme na přibližně 2 až 4 miliardách mrtvých!

Vypadá to tak, že osud 25% až 50% současné lidské populace, která bude v nadcházejících letech vyhubena, je již „zpečetěn“ a nelze se zvrátit.

Například smrtící covidové vakcíny již byly aplikovány více než pěti miliardám lidí.

Vykonstruované hladovění a nedostatek potravin již v podstatě bylo dosaženo prostřednictvím nedostatku hnojiv, neúrody, potravinového protekcionismu/nacionalismu a protiruských sankcí).

Indie je na pokraji zákazu vývozu rýže – což je politika, která by způsobila katastrofickou celosvětovou nouzovou situaci v souvislosti s nedostatkem potravin a hladomorem. (Zdroj: Bloomberg.com )

Imploze dluhu v nekrytých měnách je také nezbytnou realitou. S neustálým, téměř nepochopitelným tištěním peněz, k němuž dochází v západních zemích za poslední tři roky, jsme daleko za bodem, ze kterého není návratu, pokud jde o finanční solventnost těchto zemí.

Měny USA, EU a Japonska se v blízké budoucnosti sesypou a zanechají tyto národy a celé regiony v ekonomickém chaosu.

Závěr

Jde o to, že pokud by měli národní lídři skutečnou touhu zachovat ekonomickou udržitelnost a zdravý rozum, nejhorším možným výsledkem by se dalo předejít nebo alespoň je omezit. Ale oni se nechtějí vyhnout katastrofě… chtějí ji dokonce úmyslně zhoršit!

Lídři USA, Kanady, Velké Británie, Německa, Francie, Itálie, Japonska, Austrálie, Nového Zélandu a dalších národů (včetně nás) jsou globalistické loutky přijímající rozkazy od protilidských, anticivilizačních globalistů, kteří se zavázali k úplnému zničení lidské civilizace na planetě Zemi.

Více podrobností si můžete poslechnout v podcastu stránky Natural News na platformě  Brighteon.com .

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com 

 

Sdílet: