12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Majitelé pohřebních ústavů se musí potýkat s novým fenoménem: „Stále více se setkávám s bizarními případy“

Za poslední měsíc zemřelo v Nizozemsku více lidí, než se očekávalo. V dubnu došlo k více než 350 úmrtím týdně, uvádí CBS , která informace o příčinách úmrtí obdrží až později.

Mezitím jsou pohřební poradci konfrontováni s novým fenoménem, ​​před kterým varovalo několik lékařů. „Zatímco v prosinci jsem se zabýval především náhlými úmrtími v relativně mladém věku, v poslední době jsem byl konfrontován s novým fenoménem: velmi agresivními a rychle rostoucími karcinomy a metastázami v relativně mladém věku. Rozhodně daleko od 80+,“ píše ředitelka pohřební služby  Anja de Roos na sociálních sítích .

„Tři telefonáty od lidí s žádostí o schůzku. Tři za jeden den! Tři relativně mladí lidé ve věku 50 až 60 let. A kupodivu všichni tři měli stejnou diagnózu: metastázy v mozku. Všechny tři s předpovědí na několik týdnů až měsíců,“ dodává De Roos.

Lidé se cítí nemocní, jdou ke svému praktickému lékaři, nechají se poslat do nemocnice, dostanou diagnózu a pak je hra během chvilky u konce.

Ve čtvrtek oznámila, že v posledních týdnech vedla pět předběžných rozhovorů s mladými lidmi ve věku 48 až 59 let. “Všichni mají metastázy v mozku.” Mimo léčbu. Kromě toho bylo hlášeno pět úmrtí, které lze připsat nemoci trvající 1,5 až dva týdny. Z toho jsme smutný.”

„Denně se setkávám s bizarními případy,“ zdůrazňuje pohřební ústav.

Jiné pohřební ústavy také upozorňují, že mnoho lidí umírá. Někdo odpoví: “Včera jsem mluvil s ředitelem pohřebního ústavu.” To, co řekl, se nedá popsat. Prosím, neočkujte, počkej, nedělej to!“ Na otázku, co přesně řekl, odpověď zněla: „Že tolik lidí náhle zemře. Prostě odpadnout. Dokonce i mladí, zdraví lidé. A že bych nikdy neměl brát tuto vakcínu.”

Dennis dodal: „Můj přítel je zaměstnancem pohřebního ústavu. Bez ohledu na to, na co lidé zemřeli, zasáhlo ho, že právě teď umírá mnoho lidí ve věku do 60 let.”

 

Sdílet: