3. 10. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jakou armádu nasadí vláda na potlačení nepokojů českého obyvatelstva zbídačeného hladem a chudobou?

Two foreign fighters from the UK asked to be identified as "Scouser" and "Jacks" pose for a picture as they are ready to depart towards the front line in the east of Ukraine following the Russian invasion, at the main train station in Lviv, Ukraine, March 5, 2022. REUTERS/Kai Pfaffenbach

Černochy, U-krajince, nebo muslimy? Česká armáda v úvahu nepřipadá, ta bude válčit a umírat na Ukrajině

Protektorátní vláda P. Fialy (ODS) pokračuje v bezohledné ekonomické likvidaci českého obyvatelstva. Ceny potravin a energií letí strmě vzhůru a politické „elity“ se obyvatelstvu ještě posmívají, že musí kvůli globálním zájmům zchudnout a hladovět a mají se z toho radovat.

Jejich zahraniční páni si ale určitě uvědomují, že může dojít k nepokojům a dokonce pokusům o svržení současného režimu. Proto jistě připravují varianty na potlačení případného národního povstání.

K tomu ale bude potřebovat represivní složky. Ty české nepřipadají v úvahu. Česká armáda (těch pár tisíc profesionálních vojáků) bude válčit a umírat na Ukrajině a stejně by asi nebyla ochotná jako většina policistů proti vlastním lidem zasáhnout. Proto se musí režim začít poohlížet po jiné „armádě“, která bude ochotná bez milosti brutálně české povstání potlačit silou.

Co připadá v úvahu?

  1. Spřátelená armáda z okolí – jenže dnes Německo de facto žádnou boje schopnou armádu nemá (s výjimkou dovezených uprchlíků, ale ti budou pacifikovat Němce). Pravděpodobnost je tedy malá.
  2. Dovezené skupiny mladých muslimů a černochů z posledních let. Ty fungují v určitých skupinkách, které mají nějaké velení/řízení. Byť se v současné době orientují převážně na drogovou trestnou činnost. Jejich výhodou pro režim by byla naprostá lhostejnost k českým sousedům, postřílet pár tisíc Čechů by pro ně nebyl problém. Nevýhodou neznalost prostředí a vyzbrojení pouze lehkými zbraněmi. Ty budou mít čeští povstalci také. Navíc jejich bojová morálka a výcvik asi nebude velká. Pravděpodobnost 25%.
  3. Vietnamské drogové mafie alias „tvrdě pracující večerkáři, majitelé bister a trhovci“ – ti mají silnou vazbu na současný režim, ale jsou to primárně zločinci s mentalitou zločinců, takže se jim určitě nebude chtít jít válčit a riskovat život za cizí zájmy. Jejich výhodou pro režim ale je naprostá neloajalita k české společnosti a lhostejnost k lidským životům jako takovým. Nevýhodou ochota bojovat pouze za svůj vlastní zájem a neznalost prostředí (ano, ani po mnoha letech se Vietnamci v Čr de facto nevyznají). Pravděpodobnost 15%
  4. Ukrajinské neonacistické jednotky, které utekly do ČR, aby nemusely na frontu. Každý asi vyděl ty „ukrajinské žena a děti “ ve skutečnosti. I mezi nimi je spousta mužů vojenského věku a nelze vyloučit , že se časem do ČR stáhne i část jednotek z Ukrajiny. To jsou bezohlední zabijáci, kteří terorizovali i vlastní obyvatelstvo. To je dnes největší riziko pro českou veřejnost. Na ty velmi pravděpodobně současný režim bude sázet a už si připravuje půdu jejich cíleným zvýhodňováním a rozeštváváním proti Čechům. Pravděpodobnost 45%.

Češi by si měli uvědomit, že případný spontánní pokus o vzpouru proti likvidační tyranii nemá šanci na úspěch, pokud nebude do předu připravena alespoň nějaká struktura. Dobrou práci zde odvádějí bývalé domobrany, které po zákazu činnosti jen přešly do ilegality a fungují dál. Lidé se musí začít organizovat na místní bázi a je jedno, zda to bude u místních hasičů, myslivců, střelců, fotbalistů, nebo klubu veteránů atd. Prostě struktura na lokální bázi bude důležitá, protože bude potřeba nejenom se postavit tyranii, ale i zajistit základní fungování společnosti jako třeba dodávky pitné vody apod. Češi se musí na boj za vlastní přežití, svobodu, nezávislost a ekonomickou prosperitu dopředu připravit a začít s tím hned. Včera bylo pozdě!

Bude současný režim při potlačování hladových nepokojů českého obyvatelstva spoléhat na černé Ukrajince?

Už vám dává ten nový pozdrav „českých“ politiků jako Rakušan, Pekarová, Černochová atd. „sláva Ukrajině“ smysl?

Česká věc

 

Sdílet: