27. 11. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jane’s blog: Kdo skutečně vládne v Americe, když ne Joe Biden?

Nikdo doopravdy neví, kdo vládne v Americe. Někteří si myslí, že je to Obama a určitě mají do jisté míry pravdu. Obama totiž manipuluje loutku, která si na veřejnosti říká „Joe Biden,“ ale kdo manipuluje Obamu, to není zatím známo.

A Joe Biden, kterému se někdy také říká O’Biden, kvůli jeho spojení s Obamou, taky není žádný Joe Biden. Jmenuje se doopravdy Arthur Roberts, je mu 83 let a je to herec horší kategorie. Roberts hrál sice v mnoha filmech, ale to všecko byly podřadné role. Jeho největší úspěch byl ve filmu „Pomsta Ninže“ (Revenge of the Ninja, 1984). Současné role zahrnovaly menší úlohy ve filmech jako: „Kdo se stará o Karu“ (Who’s caring for Kara, 2019), „Jsem snadno k nalezení“ (I am easy to find, 2019), „Americký Satan“ (American Satan, 2017) a mnoha jiných.

Jeho současná role je hrát amerického presidenta Joe Bidena.

 

 

Roberts dostal v Bílem domě řádný výcvik. Byl naučen jak napodobovat Bidenovo chování, jeho chůzi, způsob mluvy a dokonce i jeho senilitu. Je o trochu starší než Biden a ve skutečnosti má také slabý dements, což je důvod, že často odbočí od psaného scénáře a pak vykládá nesmysly.

Brzy po volbách, v únoru 2021, skutečný Joe Biden dostal masivní mozkovou mrtvici, která mu vymazala mozek, takže skončil ve vojenské nemocnici, kde byl dlouho v komatu.

Tajná garnitura (deep state) napřed uvažovala nahradit ho místopresidentkou Kamalou Harris, ale brzy přišli na to, že to nepřipadá v úvahu, protože u ní je naprostý nedostatek síly ducha a také postrádá mentální bystrost, na tuto úlohu potřebnou. Proto se rozhodli raději sehnat herce, který by mohl skutečného Bidena reprezentovat.

Podle fotografií se ale zdá, že Roberts je v úloze presidenta mnohem déle než od začátku 2021. Je zcela možné, že už byl tak zvolen, protože snímky z r. 2019 ukazují stejného člověka. Poznáte to hlavně podle hrubých rozměrů, jako je tvar uší a jejich umístění, tvar čela, délka obličeje.

Roberts se málem prozradil při návštěvě britského Premiéra Borise Johnsona v září 2021, kdy spolu vedli diskuzi, za přítomnosti novinářů. Z ničeho nic si Roberts začal Johnsonovi stěžovat na svoji ubohou hereckou kariéru a ptal se ho, jestli viděl film „Malá slečna Kouzelná“ (Little Miss Magic), nebo „Vypařit se“ (Up in smoke), kde hrál. Naštěstí mluvil velmi potichu, takže to mikrofon nevzal.

Johnson, totálně popleten, pohotově ztlumil mikrofon a stejně potichu se ho zeptal: „Vy nejste Joe Biden. Kdo – k čertu – jste?“

Jennifer Psaki, spolu s ředitelkou komunikací Kate Bedingfield to v sousední kanceláři všecko slyšely skrze jiné mikrofony, tajně umístěné v blízkosti Johnsona a údajného Bidena. Psaki začala křičet do mikrofonu, jehož sluchátko měl Roberts v uchu, aby se držel scénáře a četl pouze z teleprompteru.

Roberts pak ztlumil svůj mikrofon a řekl Johnsonovi, že pouze žertoval.

Psaki (která je v současné době vyšetřována vojenskou policií, není známo kvůli čemu) dobře věděla, že to nebude lepší a ihned vyklidila z místnosti reportéry. Johnson se jí později ptal o co šlo a bylo mu řečeno, aby na to zapomenul, pokud si chce Británie udržet podporu U.S.

Biden a Ghebreyesus

Letos je Bidenův zástupce Roberts na cestě setkat se s Tedros Adhanom Ghebreyesusem, Generálním ředitelem WHO (Světová organizace pro zdraví) v Ženevě, na schůzi Světového zdravotního shromáždění. Biden, nebo vlastně Roberts tam má podle instrukcí tajné garnitury předat dokument, kterým je předávána kontrola nad zdravotním systémem Spojených států globalistům WHO. To je další krok k nastolení „Nového světového řádu“ (NWO) a jedné světové vlády.

Vládní administrace v Americe vyrobila tento dokument, který dává organizaci WHO přídavnou pravomoc pro případ pandemie a text tohoto spisu utajili. Veřejnosti dali ke shlédnutí mocně okleštěnou verzi, z níž byly hlavní, škodlivé části odstraněny. Nikdo neviděl původní dokument až na pár vojenských představitelů, kteří rovněž sledují Bidenova náhradníka a z nichž někdo tyto informace vyjevil.

Skutečný Biden prý je touto dobou z nemocnice venku, sedí doma v suterénu, který je upraven na obytnou místnost a odmítá vyjít ven. Je silně senilní a kdoví, jestli si uvědomuje, kdo je. Tajná garnitura ho přesvědčila, že Covid skutečně zabíjí lidi po milionech a zpracovali ho natolik, že se bojí vylézt. Žije ve svém vlastním světě a vůbec neví, co se děje kolem.

A zatím falešný Biden bude předávat shora zmíněný dokument, v jeho původním, zákeřném znění Tedrosovi na zmíněné schůzi v Ženevě. Tím mu zároveň předává vládu nad Amerikou a prakticky nade všemi členskými státy WHO, včetně České republiky a Slovenska.

Klíčová informace, v tomto dokumentu obsažená, je v Paragrafu 11, Část 4 a tato říká:

„Jestliže Generální ředitel (WHO) rozhodne, na základě vlastního uvážení, že bezprostředně hrozí pandemie, nebo že v současné době pandemie probíhá, jeho rady a pravomoci v oblasti řízení pandemie nahrazují územní, státní a federální pravomoci (jiné vlády) až do doby, kdy pandemie skončí, k čemuž opět dojde až na základě rozhodnutí Generálního ředitele.“

Tento odstavec dává Tedrosovi Ghebreyesusovi a Světovému zdravotnímu sdružení, což je rozhodující orgán WHO, plnou vládu nad světem. Jeho pravomoc zahrnuje nejen příkaz nošení roušek a povinného očkování, ale také zavedení povinné karantény, zákaz cestování, zavření obchodů, podniků, výroben, montoven a průmyslu celkově. WHO bude dále mít plnou pravomoc provozovat digitální, nebo jinou špionáž občanů, pod záminkou, že dohlíží na dodržování karantény. Mohou na nás nanutit očkovací průkazy, digitální identifikaci, mobilové programy na sledování našich pohybů, digitální finance a cokoliv jiného, co si globalisté usmyslí.

Kdo je Tedros Adhanom Ghebreyesus

Generální ředitel WHO má neslavnou minulost, o čemž již bylo psáno v minulém vydání tohoto blogu. Jen krátce, je to válečný zločinec, který byl v jeho rodné Etiopii jedním z hlavních vedoucích teroristické skupiny, která páchala rasovou genocidu na určité části populaci. Miliony lidí zemřely jeho zásluhou. Později, v úloze Ministra zdravotnictví Etiopie dvakrát odmítl uznat epidemický výskyt cholery a vydával ji za obyčejný průjem, kvůli čemuž zemřelo velké množství lidí, protože nebyly zajištěny potřebné léky. Takže se máme čeho obávat.

Rusko odchází z WHO a snad i z WTO

Rusko již vytáhlo z Evropského sněmu (Council of Europe), čímž tato organizace nejspíš ztratila svého hlavního přispívajícího. V současné době je projednáván návrh vystoupit ze WHO a také z WTO (Světová obchodní organizace). Podle ruských zákonodárců, ani WHO, ani WTO nesplnily své smluvní povinnosti vůči Rusku.

Je to velmi moudrý krok, vystoupit z WHO, obzvlášť v této době, kdy jsou chystány tak nepřirozené změny. Generální ředitel WHO má totiž možnost vyhlásit pandemii i na základě nulového výskytu nemoci. Stačí jen obavy, že by něco mohlo v blízké budoucnosti přijít a už máme pandemii. Covid je toho jasným důkazem, tam vůbec o žádnou pandemii nešlo. To všecko bylo uměle vyrobeno, lidé byli infikováni PCR testy, samotné testy byly manipulovány tak, aby vykazovaly onemocnění i tam, kde žádné nebylo a mnoho dalšího.

Bývalý americký President Trump prohlásil WHO za podvodníky a zastavil jim veškeré finanční příspěvky, které Biden znovu obnovil. Takže teď, když se ještě ke všemu WHO chystá vládnout celému světu skrze člověka, který nebyl k tomu účelu nikým zvolen a který je pro tuto funkci naprosto nevhodný, Rusko jedná velice prozíravě, když z organizace vystupuje.

Měli bychom rozhodně udělat to stejné a co nejdřív.

Co se týče WTO, ruský President Putin se vyjádřil, že nezákonné sankce, které Západ uvalil na ruské firmy a občany jsou přímo proti stanovám této obchodní organizace. Kvůli tomu, že Rusové vtáhli na Ukrajinu, aby zabránili genocidě Ukrajinců ruského původu, bylo na ně uvaleno zhruba 10 000 sankcí, což je nejvíc, co kdy bylo proti komu použito.

Ruský Ministr ekonomie, Maxim Rešetnikov ale s vystoupením z obchodní organizace WTO nesouhlasí. Řekl, že to všecko je pokus, jak zbavit Rusko výhod, které z  členství vyplývají a zabránit jim zúčastnit se celosvětových obchodních akcí. Je to snaha odříznout ruskou ekonomii a izolovat ji od zbytku světa.

Podle něho, členství ve WTO je nutné na podporu vývozu zboží, což je využitelné obzvlášť když se jedná o přesměrování bývalých obchodních cest k přátelštějším, nebo neutrálním zemím, což je současná ruská strategie. Směrnice WTO jsou v tom velice pomocné, protože vytváří právní podstatu pro nové obchodní svazky, což by bylo obtížné, nebo dokonce nemožné docílit bez členství v tomto klubu.

Rusko by odchodem z WTO rovněž ztratilo vliv na vytváření nových zákonů pro celosvětový obchod, což je velice důležitá součást členství.

Rešetnikov zároveň varoval západní země proti dalším sankcím na Rusko. Řekl:

„Zákaz obchodování s určitými skupinami zboží a zákaz finančních transakcí, uzavření přístavů a hrozba hromadného zadržování lodí, zastavení vzdušné a pozemní komunikace – to všecko bylo zaměřeno na podlomení ruské ekonomie. Ale ve skutečnosti to zbavuje stability celou světovou ekonomii.“

Rusko rovněž odchází ze Společenství baltických přímořských států, které se vlivem Západu staly proti Rusku zaujaté a nepřátelské a zabývají se vyráběním lží. Ruský Ministr zahraničí Sergěj Lavrov poslal vyrozumění o tomto záměru vedení všech členských států a také zástupci Evropské unie Josepovi Borrellovi.

Rusové se tím nevzdávají jednání s baltickými státy samotnými. Cení si společné historie a jsou připraveni hájit zájmy svých krajanů. Prohlašují, že současná zdegradovaná struktura tohoto spolku je zaviněna těmi, kteří zničili jeho základy. NATO a státy Evropské unie, kteří jsou také členové Společenství, se nejsou ochotni zúčastnit žádné diskuze a změnili celou organizaci na nástroj protiruské politiky. Dnes jsou činěna nezákonná a diskriminující rozhodnutí, navzdory tomu, že s nimi mnozí členové nesouhlasí. Rusku bylo rovněž zabraňováno zúčastnit se mnohých projektů a Bělorusko bylo dokonce úplně vyřazeno a byl mu udělen status pozorovatele.

Jane Kaufman, 28. května 2022

 

Sdílet: