29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jak ukrajinští občané pod hlavněmi samopalů povinně slavili 9.5.

Jak ukrajinští občané 9.5.2022 na Putlerem okupovaných územích pod hlavněmi samopalů okupantů z Ruska nuceně pochodovali v povinném průvodu k uctění ruských fašistů, dozajista zcela správně postřílených za 2. světové války hrdinným Wermachtem a divizemi SS – zejména té s názvem Galicia. Najdete zde i bonus o tom jak v Kyjevě k lidu ukrajinskému promluvil pan president Zelenskyj v porovnání s vyštěkáváním těch Putlerovo lží na náměsí v Moskvě. Na závěr článku naleznete Českým rozhlasem, panem ministrem Rakušanem a panem psychologem Rektorem prozatím nezodpovězený dotaz českým dětem „Proč už nikdo toho Putlera nezastřelil?“.

K 9.5.2022 ruskými uchvatiteli okupovaný Mariupol

Zejména stojí za povšimnutí, jak ukrajinští občané Mariupolu v roce 2014 nadšeně vítali ukrajinské hrdiny, kteří je tam přijeli osvobodit při prvním pokusu obsadit toto město ze strany těch ruských bestií a jak nyní v roce 2022 museli povinně předstírat pod pohrůžkou zastřelení na místě nadšení a jásot k prý „výročí osvobození“.

K 9.5.2022 ruskými uchvatiteli okupovaný Cherson

Cherson leží na jihu Ukrajiny, někde na půli cesty mezi Oděsou a Mariupolem. Jinak pokud si chce někdo zopakovat ruštinu, tak si toho fašistu na začátku zkuste poslechnout. Prý doufá, že hajzl Putler „osvobodí“ celou Ukrajinu. Tak to prr. To by se měla paní Pekarová jasně vymezit proti tomuto zasr***mu Rusákovi, co jistojistě není žádný Ukrajinec, ale dozajista krizový herec dovezený z Ruska včetně všech těch též z Ruska dovezených slavících komparzistů, jak objektivně a podloženě doložil pan president Zelenskyj. Tedy to jsem jen někde četl, tudíž to nemohu hodnověrně doložit z nezávislých zdrojů.

Paní Pekarová, prosím, prosím, je třeba urychleně zavést ještě nějaký další extra český balíček sankcí. Nejlépe mimořádnou, nejméně 10% daň na pomoc trpícímu ukrajinskému lidu zejména východní části této země.

Slíbený bonus se srovnáním projevu k 9.5.2022 pana presidenta Ukrajiny s projevem diktátora Ruska

Ať celý svět vidí, jak ten srab Putler schovávající se za své osobní strážce žvanil svoje lži na náměstí v Moskvě. To srovnejte s projevem pana presidenta Zelenského z 9.5.2022 ukrajinskému lidu a všem lidem svobodného světa z Kyjeva.

Za povšimnutí zejména stojí, jak v druhé části videa pan Zelenskyj nebojácně a rozhodně, zcela bez jakéhokoli doprovodu, klidným krokem prochází matkou měst všech Ukrajinců mezi těmi početnými zástupy jejích ocelových obránců.

Proč toho 9. května v Moskvě konečně už toho Putlera nikdo nezastřelil!?

Tak to mi opravdu též již připadá neuvěřitelné. Stejně jako tomu panu psychologovi Tomáši Rektorovi, který na sedánku Českého rozhlasu českým dětem dne 25.4.2022 vysvětlil, že nezná nikoho, kdo by si smrt Putlera nepřál.

Pana psychologa následně doplnil český ministr vnitra pan Vít Rakušan, aby si děti všimly, jak je ten Putler sám a jak se bojí.

To bylo nakonec zcela zřetelně vidět na výše uvedeném videu. Při jeho lžích při projevu 9.5.2022 v Moskvě jej totiž nechránila pouze početná garda jeho pretoriánů, ale dokonce si tam pozval celé náměstí hrdlořezů. Tam ho vskutku zastřelit asi nebylo možné.

Putler na fake pochodu nesmrtelného pluku Moskvou

Ale proč se o atentát na Putlera nikdo nepokusil, když následně 9.5.2022 pochodoval v čele, dle ruských zdrojů, miliónového průvodu nesmrtelného pluku, tak to je mi opravdu záhadou.

Jediné vysvětlení je, že celý ten průvod byl animací z dílen ruských hackerů. Nakonec dozajista stejně vznikla první dvě videa tohoto článku!

ZDROJ  ZDROJ

 

Sdílet: