6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Data ukazují, že vrcholy úmrtnosti se shodují s očkováním

Úmrtnost se zvýšila až po zavedení roušek a očkovací kampaně. To řekl americký kardiolog Richard Fleming v show Alexe Jonese. „Předtím neexistovala nadměrná úmrtnost“.

“To je zásadní důkaz,” řekl Jones. Fleming vysvětlil, že se odvolával na údaje z americké zdravotnické služby CDC. Graf ukazuje, že nejvyšší počet úmrtí nastává hned po požadavku na roušku a po první očkovací kampani a posilovací kampani.

Tato úmrtí nejsou způsobena zápalem plic, který by se u Covidu očekával, ale srdečními chorobami, vysokým krevním tlakem, cukrovkou, rakovinou, mrtvicí a neurologickými poruchami, včetně prionové choroby a Alzheimerovy choroby, řekl Fleming.

Lékař zdůraznil, že data nyní ukazují, že všechny tyto nemoci jsou způsobeny očkovacím programem. “Jsou způsobeny vakcínami a nošením roušek.”

Jones dodal, že podobný obrázek lze vidět mezi životními pojišťovnami. „Vychází to všude. Toto je kolosální zločin proti lidskosti.”

Fleming loni v květnu varoval, že „vakcína“ povede k zánětu, krevním sraženinám a nakonec ke smrti. Byl odmítnut jako konspirační teoretik a odpůrce očkování.

Špičkový protein, který se tvoří v těle po očkování, prochází hematoencefalickou bariérou a víme, že způsobil nemoc šílených krav u humanizovaných myší, řekl lékař. U opic rhesus to po dvou týdnech způsobilo Lewyho tělíska, která podporují Alzheimerovu chorobu a řadu neurologických poruch.

U lidí se stejné účinky objevují po 1,5 roce, řekl lékař.

Sdílet: