6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Proč se ve Skotsku náhle 4násobně zvýšila novorozenecká úmrtnost?

Novorozené děti ve Skotsku umírají dnes ve 4-násobně větší míře, než byl dlouhodobý průměr, a úřady chtějí vědět proč.

Již podruhé za šest měsíců údajně došlo k „velmi neobvyklému“ nárůstu úmrtí dětí, přičemž poslední vlna jen v březnu zaznamenala až 18 úmrtí kojenců.

Minulé září bylo první vlnou, kdy úřady zaznamenaly 21 úmrtí novorozenců. (Související: Existuje také velký nárůst úmrtí mezi dospělými, kteří jsou „zcela očkováni“ proti Covid-19 )

„Míra novorozenecké úmrtnosti byla 5,1 na 1 000 živě narozených dětí v září 2021 a 4,6 na 1 000 dětí v březnu 2022. Průměr v roce 2019 byl přitom pouze 1,49 na 1 000 živě narozených dětí,“  .

Skotský Úřad veřejného zdravotnictví (PHS) přiznal, že poslední nárůst počtu úmrtí dětí není výsledkem pouze náhody. Neuvedl však ani jen předpokládanou příčinu a trvá na tom, že zářijový nárůst „zůstal záhadou“.

Spousta těhotných žen se očkuje proti covidu: Jsou na vině vakcíny?

PHS vydal zprávu, v níž připouští, že míra proočkovanosti proti covidu mezi nastávajícími matkami se v poslední době zvýšila, což naznačuje možnou souvislost.

Úřad rovněž tvrdí, že „pozitivní“ test na covid během těhotenství je spojen s vyšším rizikem předčasného porodu, neexistuje však „přímá souvislost“ mezi nárůstem případů covidu a těmito novými úmrtími kojenců.

Pokud jde o zářijový prudký nárůst úmrtí, PHS říká, že „se nezdá, že infekce Covid-19 hrály roli“. Takže, mohou za to vakcíny nebo ne?

„Čísla jsou skutečně znepokojující,“  říká Dr. Sarah Stocková z Univerzity v Edinburghu, ačkoli ani ona netvrdí, že zná důvod.

Nikdo nechce ukázat prstem na „slona v místnosti“, tedy covidové vakcíny. Kolik matek mrtvých dětí byly poslušně očkovány, tak jak vláda nakázala? Proč se tyto údaje nezkoumají a nezveřejňují?

Zdálo by se rozumné vzít to v úvahu, zejména proto, že ke dvěma vrcholům dětské úmrtnosti došlo přesně v době, kdy jednotlivé dávky covidových vakcín dostaly zelenou, aby se začaly píchat do ramen těhotných žen.

Jak to vidí čtenáři

„Tohle je záhada jen pro idioty,“  napsal někdo komentář na stránce Summit.news o zjevném viníkovi.

„Takzvaní odborníci nebo lékaři nebo jak se nazývají, jsou buď opravdu hloupí, nebo jen lžou, jak jim to přikázali. Víme, že je to ze smrtících vakcín. Postupují přesně podle plánu.“

Další čtenář odpověděl, že tito takzvaní lékaři a odborníci jsou spíše šamani a čarodějnice. V nejlepším případě nejsou ničím jiným než šarlatány, což je pro ně ten správný vědecký termín.

„Zní to, jako kdyby tyto očkované mámy přenášely hrotové proteiny na své děti,“  napsal další čtenář.

„Před časem varoval kanadský lékař Dr. Nagase přesně před tímto rizikem vakcín. Kanadský národní zdravotnický systém (CNHS) ho následně okamžitě propustil,“  odpověděl další.

Pokud je opravdu pravda, že covidové vakcíny šíří virové bílkoviny i na neočkované, napsal někdo jiný, pak je to přesně to, co se děje v souvislosti s úmrtími kojenců.

„Nejnovější dokumenty od společnosti Pfizer zveřejněné na příkaz soudu uvádějí, že vakcíny by neměly být podávány těhotným ženám,“  vyjádřil se někdo jiný.

„Média, lékaři a reklamy propagující smrtící vakcíny namluvily veřejnosti, že jsou bezpečné. Doufám, že každá žena, která byla postižena tímto Mengelovým spolkem, je všechny zažaluje až zbankrotují a bude žádat dlouhé vězení pro všechny zainteresované.“

Další čtenář poukázal na to, že by to mohl být VAIDS (vakcínou vyvolaný AIDS), který si konečně začal vybírat svoji daň na malých dětech, které jsou vystaveny obsahu vakcín prostřednictvím svých matek a rodin.

Nejnovější zprávy o covidových vakcínách naleznete na stránce ChemicalViolence.com .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com 

 

Sdílet: