29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jednoduchý průzkum přesvědčivě dokázal, že covidové vakcíny zabily již 500 000 Američanů

Všichni, které znám, zaznamenali ve svém okolí více úmrtí po očkování než těsně předtím. To by bylo nemožné, jsou-li vakcíny bezpečné, napsal Steve Kirsch.

Jak dále u vedl: „Pokud jsou vakcíny zcela bezpečné, pak úmrtnost bezprostředně před jakoukoli dávkou by měla být přesně stejná jako úmrtnost bezprostředně po dávce. Zároveň by úmrtnost neměla záviset na pořadí dávky. Poměr by měl být 1:1 na každou jednotlivou dávku (pro úmrtnost před:po).“

A hádejte co se stalo? Obě tato „pravidla“ byla porušena. A ne o trochu. O dost.

Podle 400 nezávislých účastníků průzkumu byl faktor zvýšení ACM (all-cause mortality, tedy úmrtnosti ze všech příčin) 5- až 8-násobný v měsíci po očkování v porovnání s měsícem před očkováním.

Co přesně zjistil jednoduchý online průzkum

Dne 13. května 2022 uskutečnil Steve Kirsch jednoduchý online průzkum.

\”Bohužel, úmrtní listy neuvádějí, kdy se dal člověk očkovat nebo kdy se plánoval dát očkovat … Pokud znáte někoho, kdo zemřel, a víte, kdy zemřel v porovnání s časem očkování, vyplňte prosím tento dotazník,\”  požádal ve svém průzkumu Kirsch.

O jedenáct hodin později měl dostatek údajů pro analýzu a zjistil, že výsledky jsou vysoce statisticky významné.

Analýza poskytla přesvědčivý důkaz, že vakcíny proti covidu zabily více než 500 000 Američanů. V přepočtu na počet obyvatel by to na Slovensku bylo zhruba 10 000 lidí.

„Tento průzkum doslova zničil argumenty amerického Centra pro kontrolu onemocnění (CDC), že mezi vakcínami a úmrtími neexistuje žádná souvislost. Bylo by pro ně obtížné tato zjištění vyvrátit. Nadměrná úmrtí ze všech příčin jsou obrovská, statisticky významná a závislá na počtu dávek.“

Americké CDC, jakož i regulační úřady v jiných zemích, měly 18 měsíců na provedení podobného průzkumu, ale stále ho neudělali. A pravděpodobně nikdy ani neudělají. Je to platná studie, jen je třeba ji ještě trochu dopracovat.“

Jednoduchý průzkum čtenářů blogu Steva Kirscha poskytl několik mimořádně přesvědčivých důkazů, že:

  • vláda USA (podobně jako i vlády ostatních států) zabila více než 500 000 dříve zdravých Američanů
  • vakcína skutečně způsobuje smrt

Vytvoření průzkumu trvalo přibližně 30 minut a čekání na statisticky vysoce významné výsledky 11 hodin.

Kirsch byl schopen dosáhnout něčeho za méně než 12 hodin, což CDC nedokázalo za 18 měsíců – dokázat kauzalitu, tedy příčinnou souvislost. Vidíme závislost mezi počtem dávek a obrovské změny v úmrtích ze všech příčin před očkováním a po něm. Průzkum splňuje všech pět Bradford-Hillových kritérií platných pro vakcíny.

Průzkum zahrnoval 400 nezávislých pozorovatelů. Je třeba dodat, že všichni sledují jeho blog na Substacku, takže je mezi nimi korelace – všichni mají vynikající úsudek, vysokou inteligenci a imunitu vůči masové hypnóze (používanou na obyvatelstvo během pandemie). Takže mají schopnost vidět, co se opravdu děje.

Průzkum porovnával úmrtnost ze všech příčin (ACM) těsně PŘED a těsně PO očkování.

Kirsch předpověděl, že čísla PO budou dramaticky vyšší a účinek bude závislý na počtu dávek. Zdá se, že měl pravdu. Ve skutečnosti průzkum předpokládal mnohem více úmrtí, než Kirsch považoval za možné.

Počet úmrtí by mohl být až 2 miliony Američanů, ale číslo 500 000 se zdá kredibilnější, takže výsledek byl 4násobně snížen, aby zohlednil možnou zaujatost respondentů, případně jiné nejasnosti.

Které dávky zabíjejí nejvíce?

Kirsch si nemyslí, že existuje způsob, jak by někdo dokázal zdiskreditovat výsledky poté, co průzkum zopakuje s lepší sadou parametrů (to bude další krok).

Uvedené výsledky počítají POUZE zvýšení úmrtnosti ze všech příčin jeden měsíc po každé dávce. Přitom víme, že na covidové vakcíny může člověk zemřít io rok později.

Kirsch zjistil, že 4. dávka způsobila pouze 1,27násobné zvýšení úmrtnosti ve srovnání s 5,5- až 8,3násobným zvýšením pro 1. a 2. dávku a 2,3násobné zvýšení pro 3. dávku. Pokud by to byl velmi nereprezentativní vzorek, pak 4. dávka by způsobila větší rozdíl, ale blíží se k 1:1, než bychom očekávali.

Klesající nárůst úmrtnosti s pozdějšími dávkami vakcíny dává smysl… Vakcína totiž eliminuje na začátku každého, jehož imunitní systém je náchylný k autoimunitním útokům proti hrotovému proteinu.

Čili, pokud vás vakcína nezabila po 3 dávkách, je méně pravděpodobné, že vás zabije při čtvrté dávce. Tehdy jste již vůči vakcíně více imunní kvůli tzv. „zaujatosti přeživšího“ a skutečnosti, že váš imunitní systém rozpoznal „vakcínu“ jako vetřelce a odstraní ji ze systému rychleji než při 1. a 2. dávce.

To samozřejmě neříká nic o její účinnosti proti „viru“, která je v tomto bodě pravděpodobně minimální. To je však samostatný příběh na jindy.

Vyšší rozdíl v úmrtnosti při 2. dávce byl zajímavý. Může to být do jisté míry efekt akumulace jedu. V podstatě zdvojnásobujete dávku po dobu 4 týdnů, místo abyste dali tělu čas na zotavení. Pro srovnání, 3. dávka se dává až po několika měsících, kdy už tělo mělo více času na regeneraci.

Všimněte si, že tento faktor je prostě rozdíl mezi úmrtností na všechny příčiny PŘED a PO očkování.

Kirsch neví, zda se úmrtnost mezi dávkami vrátí na základní čáru nebo ne. Pravděpodobně klesá, ale neví jak rychle. Také se postupně se zvyšujícím se počtem dávek snižuje míra úmrtnosti. Stále je docela možné, že vaše míra úmrtnosti je 1,1násobná oproti základní míře i měsíce nebo roky po očkování.

Když si to spočítáte, na základě těchto čísel bylo dosud covidovými vakcínami zabito již více než 500 000 lidí jen v USA. Pokud by byl průzkum přesnější, Kirsch očekává nižší růst úmrtnosti, ale konečný počet obětí by byl stále více než 500 000.

Odhad úmrtnosti o 500 000 lidech je podpořen i skutečnými čísly nadměrné úmrtnosti v USA (které mají od ledna 2021 celkový počet přibližně 1 milion).

Závěr

Kirschovi kolegové se dívají na tyto údaje a přemýšlejí nad nimi. Myslí si, že identifikovali velmi silný signál, který nezmizí, ani když předělají svůj průzkum.

Chtějí důkladně popřemýšlet o dalším zopakování průzkumu a před spuštěním nechat jeho protokol recenzovat, aby se eliminovala případná zaujatost respondentů. Jsou si však jisti, že to bude dobře strávený čas.

Takže ještě neotvírejte šampaňské, ale je dobré si ho dopředu připravit. Jsme totiž velmi blízko k odhalení pravdy.

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com 

 

Sdílet: