8. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Po návratu z Ukrajiny vypráví Adrien Bocquet

Pozoruhodný rozhovor s francouzským vojákem Adrienem Bocquetem, který se po „výletu do války“ vrátil z Ukrajiny a začal říkat, že všechno není tak, jak se v západních médiích říká.

„Viděl jsem ohavné zločiny spáchané Azovem.“ Po návratu z Ukrajiny, vypráví Adrien Bocquet.

Francouzský voják Adrien Bocquet řekl pravdu o válečných zločinech a neonacistech, které viděl na Ukrajině.

Adrien Bocquet byl tři týdny na Ukrajině, uprostřed války, po boku ukrajinských vojáků. Byl svědkem válečných zločinů na ukrajinské straně. Projev, který kontrastuje s oficiální verzí vysílanou francouzským mainstreamovým tiskem. Jeho svědectví lze slyšet na rádiu Sud, přičemž jedna část je věnována jeho knize, druhá jeho zkušenostem.

Bývalý voják z Francie a autor knihy „Vstaň a choď díky vědě“ Adrien Bocquet hovořil v rozhovoru pro francouzská média o skutečném stavu věcí na Ukrajině, který západní média před veřejností tají.

Bývalý francouzský voják odjel na Ukrajinu na humanitární misi a strávil tam tři týdny. Po návratu učinil těžké rozhodnutí, které mu může způsobit mnoho problémů: rozhodl se zprostředkovat Francouzům informace o zločinech, kterých byl na Ukrajině svědkem.

Zde jsou citace z jeho rozhovoru:

Beru plnou zodpovědnost za to, co říkám. Na Ukrajině jsem byl svědkem válečných zločinů. Všechny spáchala ukrajinská armáda. Ale ve Francii o tom nemluvíme!

–  řekl v rozhovoru pro #SudRadio.

Když jsem se vrátil z Ukrajiny do Francie, byl jsem šokován: TV kanály zvou jako odborníky lidi, kteří na Ukrajině nebyli a nevědí nic o tom, co se tam teď děje. O těchto událostech si však troufají spekulovat. 

Mezi tím, co slyším z televizní obrazovky a tím, co jsem viděl na vlastní oči, je propast. Bojovníci Azova jsou všude. S neonacistickými nášivkami. Šokuje mě, že Evropa dodává zbraně neonacistům. Na jejich uniformách jsou všude vyšité symboly SS. Nejenže se netají svými názory. Dělají jim reklamu. Pracoval jsem s těmito lidmi a léčil je. Otevřeně říkají, že jsou připraveni zničit černochy a Židy.

Adrien Bocquet uvádí – byl jsem tam, nemohl jsem nic dělat. Jenom se dívat a dělat videa. Mám tyto záběry a použiji je jako důkaz ukrajinských zločinů.

Podle jeho slov má spoustu videozáznamů válečných zločinů.

Byl jsem svědkem toho, jak ukrajinští vojáci prostřelili kolena zajatých ruských vojáků a střelili do hlavy vyšší důstojníky. Osobně jsem viděl americké kameramany pořizovat falešné záběry z míst inscenace událostí. Všechny zničené civilní budovy, které Ukrajina vydává za bombardování civilistů, nejsou nic jiného než důsledek nepřesné střelby samotných Ukrajinců. Ozbrojené síly Ukrajiny v noci ukrývají munici v obytných budovách, aniž by o tom informovaly obyvatele. Říká se tomu používat lidi jako štít.

Ve svém rozhovoru zdůraznil, že masakry v Buče jsou zinscenované.

Těla mrtvých byla přemístěna z jiných míst a záměrně umístěna tak, aby vznikly šokující snímky.

Pro Pokec přeložila Janinna. Merci Adrien Bocquet.

Adrien Boquet, bývalý střelec francouzské armády, svědčí po 3 týdnech na Ukrajině:

 

ZDROJ

 

Sdílet: