6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jak černé jsou „bílé rukavičky“ americké vlády? To přesahuje představivost!

Pokud jde o „bílé rukavičky“ americké vlády, mnoho lidí by si mohlo nejprve vybavit „Národní nadaci pro demokracii (NED, National Endowment for Democracy)“. Jak černé jsou „bílé rukavičky“ americké vlády? Seznam faktů zveřejněný na webu čínského ministerstva zahraničí nedávno odhalil její skutečnou tvář. Jako „černá ruka“ stojící za separatistickými nepokoji, barevnými revolucemi, politickými krizemi, lžemi a fámami a hodnotovou infiltrací po celém světě jsou zločiny NED nespočetné a mimo lidskou představivost.

 

 

NED byla založena v roce 1983 a „mise“ NED byla jasná od jejího počátku. Jak řekl Max Blumenthal, zakladatel amerického nezávislého zpravodajského webu „Grey Zone“, to, co dělá NED jsou tajné operace, které v minulosti prováděla Ústřední zpravodajská služba USA (CIA), které vedly k mnoha skandálům a také rozhořčily americký Kongres. A NED dělá tyto věci otevřeně pod rouškou propagace „demokracie“.

Podle seznamu faktů vypsaných čínským ministerstvem zahraničí mohou lidé vidět: od podněcování barevných revolucí a pokusu rozvrátit režim cílové země až po domlouvání se s místními politickými skupinami a zasahování do politické agendy jiných zemí; NED, která financuje separatistické síly, destabilizuje cílovou zemi, vymýšlí dezinformace, propaguje protivládní poznámky, financuje aktivity a akademické projekty a zapojuje se do ideologické infiltrace, bez skrupulí vytváří ve světě chaos a zanechává za sebou mnoho špatných stop, což vyvolalo v mezinárodním společenství silnou nespokojenost. Čína byla také jedním z klíčových cílů infiltrace a podvratných aktivit NED.

Mnoho faktů prokázalo, že NED je v podstatě nástrojem USA pro zasahování do vnitřních záležitostí jiných zemí a slouží zájmům USA. To, co prodává, není recept na demokracii, ale jed na podněcování podvracení a rozdělení, z čehož profituje a brání americkou hegemonii.

Při dnešní demokratizaci mezinárodních vztahů se to, co dělá NED, posunulo proti proudu a stalo se to ve světě nechvalně známé. Tento pár „bílých rukaviček“, které nosí vláda USA na svých černých rukou, jen pošpiňuje skutečnou demokracii.

 

Sdílet: