29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zloduch Bill Gates vyhrožuje: „To nejhorší z covidu jsme ještě neviděli“

Známý padouch a globalista Bill Gates vyhrožuje, že „jsme ještě neviděli to nejhorší z covidu“. Podle něj existuje „více než pětiprocentní“ riziko, že pandemie vygeneruje „ještě přenosnější“ a „ještě smrtelnější“ variantu koronaviru, uvedly noviny Daily Mail .

Gatesovo varování přichází poté, co Dr. Tedros Adhanem Ghebreyesus, generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO), tento týden varoval, že lidé se stále musí mít na pozoru před virem a že pokles testování a sledování covidu v mnoha zemích může způsobit opětovné vzplanutí viru a tím ohrozit svět.

Gates poradil vládám na celém světě, aby investovaly do týmu epidemiologů a počítačových modelářů, aby pomohly identifikovat globální zdravotní hrozby v budoucnosti.“

Počkejte… znamená to, že vlády poslední dva roky nepoužívaly týmy epidemiologů a počítačových modelářů?

Naštěstí pro svět už za pár dní vychází nová Gatesova kniha „Jak předcházet další pandemii“, což by nás všechny mělo zachránit. To určitě…

Níže je uvedena blesková odpověď doktora Paula Alexandra na zprávu Daily Mail a jeho důrazné varování o tom, jak plánují používat „vakcíny“ pro děti.

Dr. Paul Alexander má zkušenosti s výukou epidemiologie, medicíny založené na důkazech a metodologie výzkumu. Je bývalým odborným asistentem medicíny na McMaster University, bývalým poradcem WHO-PAHO pro syntézu důkazů o pandemii covidu a bývalým hlavním poradcem vlády USA na Ministerstvu zdravotnictví a sociálních služeb pro politiku v oblasti pandemie covidu.

V roce 2008 pracoval pro Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) jako specialista/epidemiolog v její evropské regionální kanceláři v Dánsku.

Odpověď Dr. Paula Alexandera na Gatesově výhrůžky

Lidé, kteří za tím stojí, vědí, že to způsobuje vakcína. Pokud budeme pokračovat v podávání nefungující vakcíny, která nezastavuje přenos infekce, pak stále budou vznikat nové varianty a jedna z nich může být smrtelná.

Všichni to víme, jsou to základy imunologie a virologie…

Na základě všeho, co jsem viděl, musím dospět k závěru, že na určité úrovni je to záměrné. Tito lidé nemohou být tak hloupí nebo nešikovní. Slyšeli jste mě opakovaně upozorňovat, že varianty přijdou každé dva měsíce a je zde šance, že v důsledku selekčního tlaku (přirozeného výběru) se objeví i jeden vysoce patogenní.

Gates říká, co všichni víme. On je proto irelevantní a většinou i bezradný v tom, co mluví, ale v tomto má pravdu. Ví, co se dělá. Podle mě on i Fauci (americký Mikas) vědí, že je to úmysl. Je to buď čistá neschopnost, zlomyslnost nebo kombinace obou.

Pokud bude pokračovat očkování těmito vakcínami, pandemie potrvá 100 let a každé dva měsíce se bude vytvářet nová varianta za variantou. No a jeden z nich může být pro lidstvo smrtelný… a bude to vinou vakcíny!

Doktoři Geert Vanden Bossche , Robert Malone , Mike Yeadon , já a další na to už přes rok upozorňujeme. Nepotřeboval jsem, aby se Gates přiznal, že co ve skutečnosti dělají.

Úřady a Big Pharma vědí o zlobě, kterou dělají

Dr. Fauci (americký Mikas), Francis Collins (Národní institut zdraví), Albert Bourla (ředitel Pfizeru), Stephane Bancel (ředitel Moderny), Rochelle Walensky (ředitelka CDC) vědí, že nefunkční vakcíny pohánějí varianty každé dva měsíce a jeden z nich může být smrtelný.

My to víme a Bill Gates nám nemusí říkat, že i on to ví. Tito padouchové přesně vědí, co dělají a podle mě úmyslně poškozují svět. Očkování musí být na celém světě okamžitě zastaveno.

Pokud hromadně podáváme vakcíny, které nezastavují injekci, tedy takové, co nepřerušují řetězec přenosu, vytvářejí přetrvávající infekční tlak a sub-optimální imunitní reakci, která nezastaví infekci, replikaci nebo přenos, pak tyto vakcíny pandemii nezastaví.

Výsledkem bude, že selekční tlak povede ke vzniku vysoce infekčních variant, které by mohly být smrtelné.

Tito lidé vědí, co dělají a škodí nám úmyslně. Nemohou být tak hloupí a neschopní.

Fauci, Bourla, Bancel a Walensky dnes už vědí, že mRNA vakcíny zabijí mnoho dětí, tisíce, ale je jim to jedno

Tito lidé se snaží za každou cenu očkovat i děti. Jakmile jsou vakcíny oficiálně schváleny pro děti, oni budou mít ochranu před zodpovědností. Nemůžete je žalovat, nikoho z nich.

Totéž platí pro dospělé. Proto teď jdou po dětech… Ať je vám toto varování výstrahou. Jim je jedno kolik lidí zemře.

Jsou to zločinci, kteří vědí, že když budou udržovat mRNA vakcíny ve stavu pro „nouzové použití“ (EUA), tak se na ně vztahuje ochrana před odpovědností za škody. Proto to budou natahovat.

Věřte mi, že nikdy nezískají úplné schválení pro své mRNA vakcíny. Pokud by se tak stalo, tehdy byste je mohli žalovat.

Schéma těchto zločinců a všech zainteresovaných je toto:

Prozatím tvrdě jdou po dětech na základě zfalošovaných klinických studií, aby získali schválení pro použití mRNA vakcín u všech dětí (od 6 měsíců věku). Jakmile se tak stane, nikdy nemůžete žalovat výrobce nebo ty, kteří jsou do toho zainteresováni. To samozřejmě platí i pro dospělé, kteří se očkovají a zemřou nebo skončí s poškozeným zdravím.

Toto schéma bylo vytvořeno lidmi jako Bourla, Bancel, Hahn, Fauci a další důležití hráči… už je znáte. Je to banditismus na nejvyšší úrovni!

Toto jsou podle mě zločinci, protože si jdou po vaše děti.

Tuto uvedu odkaz na nedávné 3 zprávy (v angličtině), abych vám ukázal trojí nebezpečí, které vám nyní hrozí. Tyto tři zprávy by vás měly dostatečně vystrašit, aby vás probudily, že skutečně jdou po vašich dětech:

1. Moderna chce očkovat 6 měsíční až 5 leté děti

2. Americká FDA oznámila, že rozšiřuje možnost použití remdesiviru (smrtelný lék) i na děti již od věku 28 dní a váhy 3,5 kg

3. Podle Pfizeru jsou jeho covidové vakcíny bezpečné a vytvářejí „robustní“ tvorbu protilátek iu 5 až 11 letých dětí

Autor: Rhoda Wilson, dailyexpose.uk

 

Sdílet: