28. 9. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

USA/NATO se připravují na protiútok proti ruským silám v červenci nebo srpnu…

…s vysokým rizikem eskalované ruské odvety za použití EMP nebo jaderných zbraní

Skutečnosti, které nyní vyšly najevo, ukazují, že USA a NATO se připravují na masivní vojenský protiútok proti ruským silám na Ukrajině. Za předpokladu, že nastavení logistiky, hardwaru a personálu zabere několik měsíců, k tomuto protiútoku by mělo dojít kolem července/srpna.

Mějte na paměti, že zastřešujícím kontextem toho všeho je plán zrušit střednědobé volby v roce 2022 zatažením Ameriky do světové války před listopadem, doprovázené národním policejním státem/stanným právem, které nyní zahrnuje skutečné ministerstvo pravdy řízené Vnitřní bezpečnost (DHS) .

Některé z informací podporujících nadcházející protiútok zahrnují nedávné odhalení, že kadeti vojenských pilotů z Ukrajiny byli v březnu tajně převezeni do Spojených států na intenzivní výcvik pilotů stíhaček F-16 v rámci přípravy na protiruské operace. Jsme si vědomi, že podobným výcvikem dělostřelectva a velení tanků procházejí i ukrajinské vojenské týmy. Zkušení vojenští pozorovatelé by právem podotkli, že efektivního stíhacího pilota F-16 nevycvičíte v řádu měsíců (ani velitele tanku atd.), ale to jen vypovídá o zoufalství USA/NATO/Ukrajiny snažících se téměř cokoliv proti zdánlivě nezastavitelnému,

Mapa ruské kontroly na Ukrajině od 2. května 2022 přes LiveUAmap.com:

Dále je také jasné, že síly USA/NATO plánují na Ukrajině operaci pod falešnou vlajkou – pravděpodobně s použitím chemických zbraní – aby poskytly vnitřní ospravedlnění pro použití amerických jednotek přímo proti ruským silám na Ukrajině. Kongresman Adam Kinzinger představil „Ukrajinskou válečnou rezoluci“, která přesně počítá s tímto plánem eskalace.

Načasování chemické falešné vlajky bude pravděpodobně někdy v červnu, což americkým médiím umožní podněcovat pobouření a protiruskou nenávist – protože hlavním úkolem médií je v těchto dnech vzbudit nenávist a nesnášenlivost v důvěřivých ovcích – do té doby. Bod, ve kterém americký lid volá po třetí světové válce. V souladu s vykonstruovaným rozhořčením budou američtí senátoři a členové Sněmovny reprezentantů požadovat vyhlášení války Rusku, a toho se chopí zločinecká kabala provozující falešnou Oválnou pracovnu v Bílém domě, z níž sédí falešný prezident Biden, který se v daný den vyjádří.

V červenci nebo srpnu se zdá, že se ocitneme v plném proudu třetí světové války proti Rusku, s americkými jednotkami a zbraněmi umístěnými na Ukrajině čelí mnohem lépe vybaveným ruským silám s velmi krátkými zásobovacími cestami zpět k nám, které má Rusko ve srovnání s extrémně dlouhé zásobovací trasy z USA na západní Ukrajinu (což vyžaduje překročení Atlantiku a celé západní Evropy a pak nějakým způsobem překonat rozhozené ukrajinské železniční tratě a rozbité mosty a přitom se ocitnout pod těžkou palbou ruských vzdušných sil a raketových zařízeních).

Amerika se velmi pravděpodobně pokusí zaútočit na infrastrukturní cíle v Rusku

V průběhu protiútoku na Rusko je velmi pravděpodobné, že síly USA a NATO zahájí raketové útoky, útoky dronů nebo bombardování infrastrukturních zařízení v Rusku. Hlavním cílem bude odříznout ruské domácí dodávky paliva, oceli, munice atd.

Ale to by bylo zjevně překročením hranice, kdyby Rusko uznalo, že tato západní válka představuje existenční hrozbu pro přežití Ruska jako národa. Toto uvědomění je jen posíleno přiznáním vysokých představitelů amerického Pentagonu, že se záměrně snaží oslabit Rusko a zničit jeho schopnost  znovu vstoupit do války.

V důsledku toho Rusko rychle dospěje k závěru, že musí rozšířit své odvetné údery tak, aby zahrnovaly více než jen řízené střely a dělostřelectvo. I když nedokážeme číst Putinovi myšlenky, zdá se pravděpodobné, že si již uvědomil, že aby zastavil tok zbraní (a vojenského výcviku) ze Spojených států na Ukrajinu, bude muset zastavit americký dodavatelský řetězec dříve, resp. nebo později.

Zajímavé je, že USA nyní vyhrožují Číně ekonomickými sankcemi, pokud Čína dodá zbraně Rusku. Podle USA lze zbraněmi zásobovat pouze Ukrajinu, nikoli však Rusko.

Proč Rusko pravděpodobně upřednostní odvetu EMP proti USA a zemím NATO

Rusko má mnohem lepší systémy ICBM, jako je nová střela SARMAT-2 s až 15 MIRV a schopností hypersonického klouzání (HGV). To znamená, že Rusko je schopno zahájit jediný jaderný útok ICBM na 15 amerických měst najednou, aniž by hrozilo, že ho zastaví americká obrana.

Nukleární útok na severní polokouli pod širým nebem by však zamořil celou polokouli radioaktivním spadem. „Bezpečnější“ variantou z ruského pohledu je detonace EMP zbraně z velké výšky, která zničí americkou rozvodnou síť a uvrhne Spojené státy do chaosu a kolapsu. Takový EMP úder by zcela ochromil americký vojenský dodavatelský řetězec a zabil by asi 90 % civilního obyvatelstva během 1 až 2 let podle předchozí vládní analýzy.

Rusko jistě ví, že americká rozvodná síť ještě není zocelena proti EMP a že americký finanční systém, potravinové lístky, komunikace, dodávky paliva a téměř vše ostatní závisí na fungování rozvodné sítě. Útok EMP je proto pro Rusko nejúčinnějším způsobem, jak zneschopnit Ameriku a potenciálně zhroutit národ ve válečné době.

Jakmile si to uvědomíte, uvědomíte si také, že EMP zbraně by mohly být také použity proti zemím NATO, jako je Spojené království. Úder EMP proti Londýnu – nebo Paříži či Berlínu – by uvrhl celý národ do temnoty a zhroutil by se.

Proto věříme, že EMP zbraně budou preferovanou zbraní prvního úderu Ruska v odvetě proti silám NATO a USA útočícím na infrastrukturní cíle v Rusku (pokud by k tomu došlo).

Modlíme se, aby k tomu nikdy nedošlo, ale vypadá to, že Biden a jeho blázniví nohsledi záměrně tlačí Spojené státy do tohoto scénáře.

Ruská „tajná zbraň“ v záloze: podvodní jaderné drony, které by mohly rozpoutat radioaktivní přílivovou vlnu proti USA nebo Británii

Někdo by si mohl myslet, že Rusko nikdy nepoužije EMP zbraně, protože se bojí jaderné odvety ze strany USA nebo Spojeného království. Ale Rusko má v záloze další tajnou zbraň, která by mohla být použita jako důležitý vyjednávací čip k zabránění jaderné odvety ze západních zemí: podvodní bezpilotní letouny s hlavicemi přesahujícími 100 megatun.

Podle mnoha zpráv již byly tyto podvodní drony umístěny u pobřeží USA (východní pobřeží) a Spojeného království a čekají na příkazy k detonaci prostřednictvím nízkofrekvenční satelitní komunikace. Je známo, že tyto drony nesou 100megatunové hlavice, ale slyšel jsem, že Rusko má ve skutečnosti v těchto jednotkách 200 a dokonce 300megatunové hlavice.

Po detonaci tyto zbraně uvolní přílivovou vlnu radioaktivní mořské vody, která zaplaví pobřežní města a učiní region neobyvatelným po dobu nejméně tří století. Jedinou detonací by Rusko mohlo zničit Washington DC, New York City (Wall Street), vojenské přístavy ve Virginii a další velká města na východním pobřeží. Ruský televizní kanál se nyní touto schopností dokonce otevřeně chlubí. Jak uvádí ZH :

Nedávný program v ruské státní televizi vyvolal pobouření a titulky ve Spojeném království poté, co televizní moderátor ukázal simulovanou ukázku toho, jak by jaderné ponorky ruského námořnictva snadno zničily Spojené království.

„Přibližuje se k cíli v hloubce 1 km rychlostí 200 km/h. Neexistuje způsob, jak zastavit tento podvodní dron. Bojová hlavice má vydatnost až 100 megatun.“

“Výbuch tohoto termonukleárního torpéda u britského pobřeží spustí gigantickou vlnu tsunami vysokou až 500 metrů.”

Poté, v nejprovokativnějším momentu show, řekl, že Spojené království by se mohlo změnit v „radioaktivní poušť“:

„Taková palba sama o sobě zahrnuje také extrémní dávky radiace. Když překročí Britské ostrovy, promění to, co z nich zbylo, v radioaktivní poušť.”

Jde o to, že taková vychloubačná tvrzení v ruské televizi nejsou pouhou nadsázkou. Rusko má zbraně na podporu takových tvrzení a tyto zbraně jsou s největší pravděpodobností již umístěny u břehů USA a Spojeného království v rámci přípravy právě na takový scénář.

Like you me, like you me – Možný harmonogram průběhu eskalace

(Začátek února 2022) Ukrajina připravuje masivní vojenský úder proti oblasti Donbasu s cílem potlačit povstání samosprávy proruských regionů na jihovýchodě Ukrajiny.

(22. února 2022) Rusko uznává nezávislost těchto odtržených států a připravuje se na invazi na Ukrajinu, aby bránilo tyto regiony před ukrajinskou agresí.

(březen 2022) USA a NATO zahajují výcvik ukrajinského vojenského personálu k používání vybavení NATO, jako jsou stíhačky F-16. Proti Rusku jsou použity těžké ekonomické zbraně hromadného ničení.

(duben 2022) Rusko, které si uvědomuje, že je v přesile, začíná získávat území na jihu Ukrajiny, tlačí se do Oděsy a zároveň odstraňuje zbývající ukrajinský vojenský personál.

(květen 2022) Masivní vojenské nahromadění vojáků, tanků, dělostřelectva a logistiky ve východním Polsku, což je oblast pro nadcházející protiútok.

Následující prohlášení jsou odhady budoucích událostí, které mohou být opraveny, jak se realita vyvíjí…

(červen 2022) NATO a USA provádějí na Ukrajině operaci chemických zbraní pod falešnou vlajkou, aby obvinily Rusko a ospravedlnily eskalaci do třetí světové války.

(Červenec nebo srpen 2022) NATO a USA zahajují protiofenzívu proti ruským silám na Ukrajině, ale provádějí také bombardování a raketové útoky na infrastrukturní cíle v Rusku 

(srpen nebo září 2022) Rusko reaguje na útoky NATO použitím EMP zbraní proti USA a zemím NATO, zejména Spojenému království.

(září/říjen 2022) USA a západní Evropa se možná ponoří do temnoty. Totální chaos. Vojenské stanné právo. Volby jsou zrušeny. USA reagovaly hrozbou jaderných útoků na Rusko. Rusko čelí podvodním jaderným bombovým dronům, které by mohly spustit jadernou přílivovou vlnu.

(říjen/listopad 2022) Kdo ví, co by se zde mohlo stát… pokud nezvítězí chladnější hlava, mohlo by do konce roku 2022 dojít ke globální termonukleární výměně s Ruskem. Všichni prohrají. Protože USA a země NATO jsou řízeny neschopnými blbci, kteří se zdají být součástí globálního kultu smrti, který ve skutečnosti chce jadernou válku.

Americká armáda se Rusku nevyrovná

Právě v této souvislosti je relevantní smutný fakt, že Spojené státy značně přeceňují své vojenské schopnosti, morálku a připravenost. Pod kontrolou chromých generálů Pentagonu a mizerných soyboyů se americká vojenská kultura proměnila z mužného, ​​praktického přístupu otužilých bojovníků k transgender krajině gay posádek helikoptér a sněhových vloček oblékajících se do stran, které jsou jen stínem toho, co USA byly jen před deseti lety.

Dnes máme stále méně „vojáků“ a stále více vychytávek (jako sebevražedné drony) pilotované hráči a operátory s nadváhou, kteří jen stěží prošli lékařskou prohlídkou. Jakmile je tato technologie stažena z amerických sil – což lze snadno provést pomocí EMP zbraní – je efektivita zbývajících vojáků a žen značně omezena, protože z velké části nejsou schopni skutečně bojovat (se zbraněmi a botami na zemi). I když podporujeme naše vojáky a veterány v aktivní službě, smutnou pravdou je, že neodpovídají obětavosti a fyzickým schopnostem vojáků 2. světové války (a amerických mariňáků), kteří ovládají pušku a zaměřovací dalekohled by mohli dosáhnout téměř čehokoli.

Ruští vojáci jsou to pravé: tvrdí, odhodlaní a nyní dobře zběhlí v manévrování na bojišti. Nepotřebují pokročilé technologie, aby byly efektivní bojovou silou, což znamená, že ruští vojáci mohou ovládat moc bez technicky těžkých zbraní. To znamená, že Rusko má zničující výhodu, pokud jde o odolnost a robustnost, která se jednoduše již neodráží v liberální kultuře amerického Pentagonu a jeho stále více feminizovaných ozbrojených sil. Mezitím jsou nejschopnější proameričtí muži v armádě čištěni závratnou rychlostí, aby je eliminovali z vojenských řad, a tím odklonili zbývající síly k sněhovému flakismu a ufňukaným mrchám.

Pro připomenutí, Pentagon řídí generálové, kteří nenávidí americkou vlajku a vše, co Amerika znamená. Myslíte si, že ozbrojené síly, které ovládají, budou připraveny bojovat za Ameriku a vyhrát 3. světovou válku? Ne na dálku. Imbecilové všichni nenávidí Ameriku a chtějí vidět její selhání.

Říkejte si o Putinovi, co chcete, ale Putin Rusko ne nenávidí. Nesnaží se demontovat ruskou kulturu. A taky to není žádný slabý sojový chlapec. Na rozdíl od Bidena je Putin kognitivní génius a je v procesu vymanévrování neschopného, ​​téměř mentálně retardovaného amerického „prezidenta“ a celého jeho režimu Ameriku nenávidících šílenců a sociopatů.

Úplné podrobnosti najdete v dnešním podcastu Situation Update zde:

Sdílet: