28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Západní zrádci lidstva a jejich snaha vyprovokovat 3. světovou válku

Washington podporuje „cokoliv je potřeba“ pro Kyjev, jen aby nad Ruskem vyhráli,“ prohlásil Ministr Státu, Anthony Blinken. Podle něho, Ukrajina se může sama rozhodnout, jestli zaútočí na ruské území nebo ne. Prý je naprosto nutné, aby podnikli jakékoliv kroky, které považují za vhodné a odrazili ruskou agresivitu, přičemž výběr a způsob provedení je čistě na nich.

To je nebezpečný pokyn pro korupční stát, který zjevně neoplývá ani základní zodpovědností.

Pouhých pár hodin předtím prohlásil britský Ministr ozbrojených sil James Heappey, že Kyjev by měl použít zbraně, které mu tam navozili a zaútočit přímo na ruské území. Podle něho by to bylo naprosto správné! To se samozřejmě setkalo s nevolí Moskvy, která jeho řeč označila za provokaci, která povede k úměrné odvetě. Ruské vedení dále řeklo, že jejich vojsko je vždy připraveno takový útok okamžitě vrátit a začít odstřelovat vládní centra v Kyjevě.

Ukrajinci své čerstvě nabyté volnosti ihned využili. V Belgorodu zatkla policie dva muže, kteří připravovali teroristický útok na infrastrukturu země. Také tam došlo k několika raketovým útokům, jeden z nich na sklad munice. Asi tři vesnice byly rovněž odstřelovány.

Dvě ruská města Voroněž a Kursk hlásila, že jejich protiletecký obranný systém sestřelil ukrajinské dróny (bezpilotní letadla). Přitom Voroněž je asi 250 km od ukrajinských hranic. V Kursku to byly dva dróny a jeden z nich byl turecký Bayraktar.

Miniaturní republika Transnistrije, která je mezi Ukrajinou a Moldovou a kde sídlí převážně rusky mluvící obyvatelstvo hlásila přelet několika drónů v okolí vesnice Kolbasna. Podle oficiálních zdrojů přiletěly dróny z Ukrajiny. Také došlo k odstřelování této vesnice, které rovněž přicházelo z ukrajinského území. Cílem střelby byl pravděpodobně obrovský sklad zbraní, který se v blízkosti nachází.

V Transnistrji je již delší dobu usídleno limitované množství ruských vojáků, za účelem udržování míru v zemi. Jsou tam již od r. 1992, kdy se Transnistrije zkoušela odtrhnout od Moldovy, což vyústilo ve válečný stav. Vojáci rovněž hlídají zmíněný sklad zbraní, který obsahuje nejrůznější výrobky bývalého Sovětského svazu, které tam byly uloženy sovětskými vojsky, když se stahovala ze zemí bývalého Varšavského paktu zpět do Ruska. Mnohé tyto zbraně jsou nepoužitelné a zastaralé a nevyplatí se je ani nikam převážet.

Vadim Krasnoselský, president Moldavské republiky se vyjádřil, že se vyskytly teroristické útoky i na moldavském území, které byly rovněž podniknuty Ukrajinci. Několik ozbrojených skupin vtrhlo začátkem týdne do země a odstřelovali různá místa.

Kyjevská vojska rovněž vystřelila celý mrak raket a také Točky na své vlastní město Cherson, které bylo obsazeno ruskými vojsky na začátku března. Protiletecká obrana je všechny zachytila a zlikvidovala. Ruské ministerstvo obrany to označilo za válečný zločin, protože útok byl zjevně namířen na obytné části města, na domy, školy, školky a jiná občanská zřízení. Cílem byla rovněž televizní anténa, která přenáší ruské televizní kanály.

Hlavní šéf OSN v Rusku

OSN se konečně probralo ze zimního spánku a Generální sekretář Antonio Guterres se vypravil na návštěvu Ruska. To zavdalo příčinu k dalším sporům, protože navštívil prvně Rusko a ne Kyjev. Během rozhovorů ho ruský Ministr zahraničí Sergěj Lavrov ujistil, že Rusko je ochotno spolupracovat s OSN a s mezinárodním výborem Červeného kříže aby co nejvíce zamezili utrpení civilního obyvatelstva na Ukrajině.

Řekl, že: „Do značné míry se současná situace zhoršovala … kvůli ničím nebržděnému rozšiřováni NATO a zavádění jednoho světového řádu pro všecky, což naši američtí kolegové a jejich spojenci propagují.“ Dodal, že tím, že Rusové vtáhli na Ukrajinu, pouze hájili své vlastní geopolitické území, protože Ukrajina byla celé dlouhé roky využívána jako odrazný bod pro znepokojování a ohrožování Ruska.

K tomu nepřispívalo to, že ukrajinské vedení bylo Západem podporováno ve snaze zakázat v zemi Ruštinu, ruská media, ruskou kulturu a všecko ruské. Rovněž byly v zemi uzákoněny a provozovány nacistické teorie a praktiky.

Výsledkem jednání bylo pět přídavných humanitárních konvojů, které OSN přidružilo k pravidelným transportům, které denně posílají na Ukrajinu ruské vládní a jiné organizace.

Rusové současně oznámili konec bojů o Azovstal v Mariupolu, kde se stále ještě skrývá velká část Azovských bojovníků a je podezření, že jsou tam i civilisté. Bylo vydáno prohlášení, že ukončili boje kvůli tomu, aby všichni mohli vyjít volně ven. Kyjev se ale jak náleží urazil a prohlásil, že nebyla žádná dohoda o skončení bojů.

Zřejmě jim vadí, že teď, když mohou všichni uvěznění vyjít ven, tak bude vidět kdo tam doopravdy byl, což nemusí být prospěšné pro vedení Ukrajiny a pro mnohé jiné země. Americký plukovník ve výslužbě Richard Black vyjevil ve videu, že v Azovstalu se nachází asi 50 francouzských důstojníků, kteří celou válku na Ukrajině vedli. Podle něho je pravděpodobné, že tito rovněž zařídili zničení ruské lodi Moskva, což by Ukrajinci sami nedokázali.

Kyjev se také řádně zlobil kvůli Guterresově návštěvě Ruska, protože podle nich měl napřed přijít na Ukrajinu, aby viděl na vlastní oči, co tam Rusové provádějí. Určitě by ukrajinští vojáci spolu s SBU dokázali pro ten účel připravit řádně dramatickou podívanou.

Každá válka je raketa

Již v r. 1935 napsal americký Major-Generál Smedley Butler, že válka je raketa. Podle něho, raketa je něco, co je zcela jiné, než jak to většina lidí vidí. Pouze malá skupinka zasvěcenců ví, o co doopravdy jde. Takže válka je vedena proto, aby několik málo vybraných na ní vydělalo, na úkor převážné většiny ostatních. Pár lidí vydělá vždycky na každé válce obrovské peníze.

Je to pravda. Současná válka na Ukrajině je nám předkládána jako že obr Goliáš, kterého vůbec nikdo nevyprovokoval, se rozhodl zničit malého, nevinného Davida, takže tomu chudáčkovi je naprosto nutné pomoci jak nejvíc to jde. Jako vždycky, propaganda manipuluje davy k citově podložené reakci, za účelem docílit přesně to, co tato malá skupinka lidí potřebuje pro své záměry. Dnes je takto zmanipulován celý svět, media, politikové a nakonec i obyvatelstvo.

Jedni z těch, kteří neuvěřitelně získávají tímto konfliktem jsou zbrojařské firmy. Raytheon a Lockheed Martin v Americe se už radují, jak budou nahrazovat to, co se během válčení na Ukrajině zničilo. Amerika tam naposílala více než za 3 miliardy dolarů válečného vybavení a nikoho ve skutečnosti nezajímá, co se s ním stalo. Bylo již staré a bylo nutné je nahradit. Takže když je zničeno, nebo rozprodáno jinam, bude se nahrazovat a zbrojaři na to budou inkasovat od vlády neuvěřitelné částky.

NATO země také brzy pochopily o co jde, že teď mají možnost zbavit se 30 let starého zařízení, vyrobeného ještě v Sovětském svazu a získat nové, moderní zbraně náhradou. To je ten skrytý důvod, proč byly zbraně na Ukrajinu posílány. Jak se vyjádřil dřívější rozvědčík amerických námořníků, Scott Ritter, „i kdyby se tyto zbraně opravdu dostaly na bojiště, nebudou mít vůbec žádný vliv na výsledek bojů a Joe Biden to velmi dobře ví.“

Mnohé zbraně jsou dokonce odchyceny ruskými vojsky a použity proti Ukrajincům, ale to je všem taky naprosto jedno. I ta skutečnost, že takto jsou vybavovány nejrůznější teroristické skupiny v Evropě a ve světě, jim vůbec nevadí.

Ovšem jestliže bude Amerika dodávat další a další zbraně na Ukrajinu, pak může dojít ke katastrofické situaci ve Státech, protože už teď nemají dost zbraní na svoji vlastní obranu. Není to tak náhodou záměr? Zbrojařské firmy nemohou zásoby doplňovat jak by bylo žádoucí, protože jim chybí strategické materiály na jejich výrobu. Napřed nařídili sankce a teď tím sami trpí nejvíc. Německo je na tom obdobně, zcela vyčerpali své vlastní zásoby.

Také v Afghanistánu zanechali Američané obrovskou spoustu vojenské výbavy, která jim teď může docela dobře chybět. Vyskytly se dokonce pomluvy, že Rusové se na Ukrajině zmocnili nejdokonalejšího amerického zařízení na bezpečnou komunikaci. Takže teď mohou nejen toto zařízení okopírovat, pokud to potřebují, ale také zjistit jak je vyřídit z provozu u protivníka.

Jak je vidět, i tato válka je raketa. Proto to nejlepší co můžeme udělat je přestat válčit. Zbavit obchodníky se smrtí příjmů, které nakonec platíme my všichni, z našich daní.

Zbraně na Ukrajině

Obrovské množství zbraní bylo právě objeveno na Ukrajině. Je to několik budov, doslova nacpaných zbraněmi a náboji do nich, které dohromady mají cenu mnoha miliard dolarů. Ukrajinci zřejmě neměli možnost tuto zásobárnu přestěhovat jinam a tak ji Rusové dostali se vším všudy. Jsou tam americké zbraně, staré ukrajinské zbraně a zbraně z nejrůznějších evropských zemí. Na krátkém videu je možno vidět i náboje z České republiky.

Je zcela možné, že tyto zbraně patřily černému trhu a byly určeny k prodeji jinam a vůbec nebylo plánováno použít je v současných bojích.

Jaderné zbraně na Ukrajině

Ruské vedení obvinilo Ukrajinu, že s pomocí Spojených států vyvíjí ve vší tajnosti jaderné zbraně. Ruský vedoucí Sboru pro zabezpečení Nikolaj Patrušev řekl, že je naprosto nutné Ukrajinu odzbrojit, protože celý stát je doslova prošpikován zbraněmi nejrůznějšího druhu, včetně chemických, biologických a určitě i jaderných.

Ukrajina tvrdí, že přestala s jaderným vývojem před 30 lety. Ovšem těmto lidem není možno věřit, jsou to profesionální herci, profesionální lháři. Kdyby se jim dostaly do rukou jaderné zbraně, tak by byl ohrožen celý svět, protože kvůli jejich zjevné nezodpovědnosti by neváhali střílet jaderné rakety kamkoliv.

Jaderný útok z Ruska je ale možný

President Putin již několikrát varoval západní státy, aby přestaly dovážet další zbraně na Ukrajinu. Zatím si nikdo z jeho varování nic nedělá, všichni to považují za planou hrozbu, ale pravda je, že se mohou velice mýlit. Rusko je odhodláno k nejhoršímu. Stejně jako Putin, i Ministr zahraničí Lavrov prohlásil, že bylo učiněno rozhodnutí a bylo veřejně přislíbeno, že jestliže Amerika a jiné vlády nepřestanou vyzbrojovat Ukrajinu, že budou vojensky napadeny.

Putin prohlásil, že všechny cíle zvláštní vojenské operace v Donbasu budou splněny. Bezpečnost Ruska, Donbasu a Krymu budou zajištěny navždy. A jestliže by kdokoliv zkoušel tyto plány narušit, pak poznají, že ruská odplata bude rychlá jako blesk. Jsou na to k dispozici veškeré potřebné zbraně. Jsou to zbraně, kterým není na světě rovno.

„Ale my se tím nebudeme chlubit, my tyto zbraně použijeme. Chci, aby všichni věděli, že jsme o tom již učinili rozhodnutí,“ řekl. Tato zpráva byla určena hlavně Americe, Británii a Polsku.

Jaké zbraně Putin myslel, je snadné uhádnout. Mohou to být jejich hypersonická letadla, která nejsou žádným protileteckým systémem zastavitelná. Může to být jejich nová raketa Sarmat, zvaná Satan 2, která byla úspěšně testována před několika dny. Také útok s pomocí EMF, který zničí veškerou elektroniku, zde připadá v úvahu. A může to být rovněž jaderný útok, přesně zaměřený na určitá vybraná místa.

Poté, co nejvyšší američtí státní úředníci, Ministr obrany Lloyd Austin a Ministr státu Anthony Blinken navštívili Ukrajinu, začalo Rusko varovat se 3. světovou válkou. Není divu, tak zjevné politické a diplomatické pletichy přesahují všecky meze.

Zákeřná „pomoc“ Ukrajině

Hned na začátku války hlásili Rusové, že zničili veškerá ukrajinská letadla. A najednou, z ničeho nic, se začala objevovat další, která přilétala málem odnikud a útočila na ruská vojska. První takové letadlo zachytil ruský protiletecký obranný systém již 8. dubna u vesnice Novomichajlovka. 11. dubna to byla dvě letadla blízko Izjumu a na dniprovském letišti bylo 14. dubna zničeno další ukrajinské letadlo. Každý další den bylo sestřeleno aspoň jedno letadlo.

Mluvčí Pentagonu, Major-Generál John Kirby prohlásil 19. dubna, že „Ukrajinská armáda má teď víc vojenských letadel, než měla před dvěma týdny.“ Jak to? Jsou to snad ona polská letadla, která byla doručena na americkou základnu Ramstein v Německu a určena pro Ukrajinu? Přispěly snad svými letadly i jiné členské státy NATO, jako třeba Bulharsko a Slovensko? Letadla jsou všechna sovětské výroby, takže něco takového je zcela možné.

Postupně bylo zjištěno, že tato letadla jsou s největší pravděpodobností zaparkována na letištích v Rumunsku. Odtud létají na Ukrajinu skrze Oděsu a letí velmi nízko, takže nejsou zachycena radary. Kvůli tomu bylo nutné odstranit ruskou loď Moskva, protože byla vybavena protileteckou obranou S-300 s dalekým dostřelem, až 300 km a také dokonalým radarovým systémem MR-710. Loď byla jinak v perfektním stavu. I když byla stará, před 4 lety byla dokonale zrestaurována a mohla sloužit ještě mnoho dlouhých let. Jenže byla v cestě amerických a NATO dodávek zbraní na Ukrajinu skrze Oděsu a proto byla potopena.

Satelitní špionáž

Jedna z hlavních amerických televizních stanic, NBC přiznala, že americká špionáž s pomocí satelitů pomáhala celou dobu Ukrajincům získat nádskok před ruskými vojsky. Američané informovali Ukrajince kam přemístit svá letadla a protileteckou obranu, aby je Rusové nemohli zničit. Tyto věci jsou přesunovány skoro každý den, takže Rusové je nemohou napadnout a kvůli tomu nemohou dokonale ovládnout vzdušný prostor nad Ukrajinou.

Američané také informovali Ukrajince o složení ruských vojsk a jejich umístění, takže Ukrajinci jim mohli stavět do cesty překážky, odstřelovat je ze zálohy a podobně.

Několik týdnů předtím, než Rusové vtáhli na Ukrajinu, tam poslali Američané své odborníky, kteří prozkoumali ukrajinský protiletecký obranný systém a dodali jim podrobné informace jak tento nastavit, aby ho Rusové nemohli zničit. To znamená, že dobře věděli, že jejich plánovaná provokace donutí Rusy k tažení na Ukrajinu.

Právníci, kteří pracují pro Pentagon ustanovili limitující hranice, jak moc informací může americká rozvědka Ukrajincům poskytnout, aby to nebylo v rozporu s mezinárodními zákony. Jenže jak boje postupovaly, všecka tato omezení byla ignorována, za účelem výhry nad Ruskem za každou cenu a jakýmkoliv způsobem, třeba i podvodem.

Něco takového v žádné válce ještě nikdy nebylo. Tím je opět dokázáno, že Rusko nebojuje s Ukrajinou, ale bojuje s celým NATO systémem, s Amerikou, s Kanadou a k nim přidruženým zemím. Jim samotným je zakázáno použít pomoc kohokoliv jiného a kdyby třeba Čína je chtěla jakkoliv podporovat, vyvolalo by to obrovský konflikt. A přitom Západ sám využívá kdekoho a kdeco, jen aby Rusko porazili. Čína v současné době chce za každou cenu zabránit 3. světové válce, ale kdyby k ní došlo, pak by nejspíš stála na straně Ruska.

Díky tomuto špionážnímu systému předávání zpráv dostali Ukrajinci hned na začátku války včas informaci o příletu ruského letadla, které přiváželo na frontu stovky vojáků. Toto letadlo bylo Ukrajinci sestřeleno a zpráva o tom byla utajena.

NBC TV dodala, že některé informace ještě nemohou vyjevit, protože by to způsobilo, že by Rusové zamezili dodávkám důležitých zpráv. To může znamenat jen jedno, že mezi ruským vedením je západní špion, nebo špioni, kteří by takto mohli být odhaleni.

S ohledem na tyto okolnosti se nemůžeme divit Rusku, že hodlá podniknout bleskový útok na Ameriku a některé země NATO.

Musíme pouze doufat, že zrádnost a poplatnost našich vládních představitelů, kteří zásobovali Ukrajinu zbraněmi a municí, strhávali historické sochy, hanobili Rusko kde mohli, trestali vězením obyvatelstvo za souhlas s ruskou invazí a zrádcovsky mávali ukrajinskými prapory, Rusům unikne a nepodniknou žádný útok proti nám.

Jane Kaufman, 1 května 2022

 

Sdílet: