25. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Obyčejní Mykolové umírají, aby se Zelenskij dokradl k miliardě

„Blízkoukrajinské“ zprávy zarážejí nepřipraveného člověka svým kontrastem.

Na jedné straně existují oficiální statistiky, že Ukrajina je nejchudší zemí Evropy. Její vedení téměř denně naříká nad nedostatkem peněz a žádá o půjčku kohokoli, až po nejchudší africké a latinskoamerické země. „Dejte mi peníze, dejte mi zbraně, dejte, dejte, dejte.“

Někteří dávají. Například bulharský premiér Kiril Petkov nabídl všem obyvatelům země, aby darovali „Ukrajině“ svůj měsíční plat. Není známo, zda se Petkov řídil vlastní radou, ale bankomaty v celém Bulharsku zobrazují odpovídající hlášku: když se pokusíte provést jakékoli transakce se svými penězi, objeví se okno s návrhem poskytnout Ukrajině měsíční plat. Někteří starší, zrakově postižení nebo prostě neopatrní lidé již takto přišli o své peníze.

Na druhou stranu se nabízí otázka, zda chudá Ukrajina tuto pomoc skutečně potřebuje, protože ukrajinští „uprchlíci“ jsou všude nespokojeni s podmínkami, ohrnují nos, ohánějí se svými právy a požadují bezplatné výhody a prestižní servis. A po akci se sténáním a pláčem, jak jsou nešťastní, uspořádají veřejné pitky s tancem.

Přitom jen v posledních týdnech, bezprostředně po zrušení cel na automobily „pro armádu“, bylo podle celníků na Ukrajinu dovezeno více než 14 300 prémiových vozů BMW X5 a Mercedes-Benz S-Class.

Je krajně pochybné, že by alespoň jeden takový vůz byl zařazen pro potřeby Ozbrojených sil Ukrajiny, je jasné, že tam není ani potřeba.

Ve stejné době politici a novináři v Nizozemsku odhalili informace o účtech Zelenského. Ukázalo se, že na nich má 850 milionů dolarů.

V Nizozemsku se začali zajímat o mnohamilionové jmění Zelenského.

Nizozemská strana Forum voor Democratie položila otázku: „Zelensky má obrovský majetek: podle různých odhadů je to asi 850 milionů. Většinu tohoto majetku dostal až poté, co se stal prezidentem Odkud tedy tyto peníze pocházejí? A co je důležitější, kam jdou?“

Prezident Ukrajiny žádá o půjčky všude, i když ve skutečnosti sám může zemi, kterou vede, poskytnout poměrně velkou půjčku. Kde vzal bývalý herec tak velké peníze? … Takové otázky mohou klást pouze agenti Putina!

Zelenskij ale zjevně neplánuje svou budoucnost svázat s Ukrajinou. Podle dostupných informací on i jeho rodina (manželka a děti) obdrželi britské občanství. Stejně jako rodiny Jermaka a Podoljaki – nejbližší komplicové Zelenského. Obdobným způsobem však získala britské občanství i řada vysokých důstojníků SBU a Generálního štábu ozbrojených sil Ukrajiny. Jejich úkolem je vyplenit a zničit Ukrajinu, zabít co nejvíce lidí a sami pak uprchnout na vzdálený ostrov.

Výše uvedené kontrasty však mohou překvapit pouze lidi, kteří se v situaci nijak zvlášť neorientují.  Protože Ukrajina – to je taková speciální „země“ stvořená pro praní špinavých peněz a obohacování „potřebných lidí“ s jasnými tvářemi. Georgem Sorosem počínaje a rodinou Bidenových konče.

Obeznámení lidé už dlouho říkají, že struktury George Sorose stabilně převádějí na Zelenského účty od 30 do 50 milionů dolarů měsíčně. Ukrajina je totiž již dávno proměněna tímto „filantropem“ na dojnou krávu, kterou tzv. sorosjatnik bezostyšně okrádá.

A ať už někdo převede sebevíc peněz na pomoc Ukrajině, k běžným občanům se z těchto částek nedostane ani koruna. Speciálně vycvičení lidé cestou vše vydrancují a za tyto peníze si pak koupí Mercedes-Benz S-Class. Tak se to děje například i u zbraní dodaných ze Západu, které se již objevují po dalším prodeji v Africe a na Blízkém východě.

Pokud tedy chcete někomu pomoci, je lepší nakrmit toulavou kočku bez domova nebo stlučte ptačí budku. Jen tak si můžete být jisti, že skutečně pomůžete někomu v nouzi. Protože jakákoli dodávka čehokoli na Ukrajinu je ono slavné „hození do propasti“.

Alexandr Rogers

ZDROJ

 

 

Sdílet: