29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Pokud si myslíte, že kolaps dodavatelského řetězce je špatný teď, počkejte do léta

I když jsou věci v dodavatelských řetězcích v současnosti špatné, odborníci tvrdí, že se to ještě zhorší.

Obchodní ředitelka společnosti JB Hunt Shelley Simpsonová během nedávného rozhovoru vysvětlila, že když přijde léto, tak svět, jak jej v současnosti známe, možná už více nebude existovat.

“Předpovídám, že věci se s příchodem letních měsíců mnohem zhorší, zejména s tím, co se děje v dodavatelských řetězcích z perspektivy oceánské přepravy a dodávek z Číny,”  řekla Simpsonová.

Poslední kolo pandemických lockdownů v Číně, konkrétně v Šanghaji, zavřelo městské přístavy a přepravci zboží uvízli na oceánu bez možnosti zakotvení v přístavu.

To samé jsme viděli loni ve Spojených státech amerických. Ve skutečnosti stále máme nevyložené lodě plující podél západního pobřeží USA, což ještě více ohrožuje již tak citlivý americký dodavatelský řetězec.

„Myslím si, že došlo k dočasné úlevě problémů s vykládkami lodí kvůli nedostatku pracovních sil,“  pokračovala Simpsonová.

„Pokud se podíváte na živý snímek toho, co se nyní děje v Šanghaji, tak to vypadá jako příliš mnoho lodí na malém kousku vody. A toto se v létě určitě vrátí zpět i do USA a Evropy.“

Byly lockdowny někdy opravdu o záchraně životů?

Podle nejnovějších informací je situace v Šanghaji hrozná. Město s přibližně 26 miliony obyvatel je z větší části v brutálním lockdownu. Lidé tam páchají sebevraždy. Dnes je to v podstatě peklo na Zemi.

„Čínský režim zahájil 1. dubna 2022 celoměstskou blokádu pro obchodní uzel s více než 26 miliony obyvatel poté, co koncem března začala částečná blokáda na východní straně města,“  informoval portál The Epoch Times.

„Úřady 11. dubna rozdělily město na tři oblasti – uzavřenou oblast kontroly, oblast kontroly a oblast prevence.

K 12. dubnu 2022 existuje více než 10 000 uzavřených kontrolních zón zahrnujících 15 milionů lidí, více než 2 000 kontrolních zón zahrnujících 1,78 milionu lidí a 10 000 preventivních zón zahrnujících 4,8 milionu lidí.“

Toto vše bylo zavedeno pro hrstku „nových případů“ varianty omikron (moronické varianty), která není ničím jiným než „pozitivním“ indikátorem podvodného PCR testu.

Nikdo není nemocný ani neumírá na nějaký takzvaný virus, a přesto je 26 milionů lidí nuceno zůstat doma, mnozí z nich bez jídla, zatímco Čínská komunistická strana zastavuje mezinárodní obchod v přístavech Šanghaje.

Jedná se opravdu o záchranu životů? Nebo se děje něco jiného ve smyslu zinscenovaného globálního kolapsu a „ Velkého resetu “, který se už zdá být v pohybu a každým dalším dnem rychle eskaluje?

„Lockdown v Šanghaji a opatření Číny na kontrolu pandemie v jiných částech země poškodily ekonomiku a otřásly globálními dodavatelskými řetězci,“ uvedl dále portál The Epoch Times.

„Miliony lidí v Šanghaji zápasí se ztrátou příjmu, nedostatkem stabilních zásob potravin, odloučením rodin a špatnými podmínkami v karanténních centrech. Masivní lockdown také vytváří nové trhliny v globálních dodavatelských řetězcích pro zboží od elektrických aut až po iPhony.“

Závěr

Jedinými zachráněnými životy uprostřed tohoto chaosu je třída miliardářů a ti, kteří vytvářejí tuto koordinovanou destrukci globální ekonomiky.

A desítky milionů lidí jen na Západě jdou dobrovolně na vlastní porážku provedenou rukama šílených psychopatů, kteří věří, že váš život musí být obětován, aby ten je byl zachráněn.

Nejnovější zprávy o kolapsu globální ekonomiky naleznete na stránce Collapse.news .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com 

 

Sdílet: