4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Biotechnologická firma chce ovládat mysli lidí prostřednictvím neuromodulace

Evropská medicínská a biotechnologická společnost se pokouší ovládnout lidské mozky vývojem medicínských zařízení, která využívají postup známý jako neuromodulace.

Tvrdí to Dr. Steve Hotze a provozovatel portálu Natural News  Mike Adams, kteří diskutovali o neuromodulaci a nanotechnologii během poslední epizody pořadu „Zprávy Dr. Hotzeho“ ze dne 18. dubna 2022 na Brighteon.TV .

Co je to neuromodulace

Neuromodulace se týká změny nervové aktivity v těle prostřednictvím cíleného dodávání určitých pobídek do nervů. Toho lze dosáhnout například elektrickou stimulací nebo použitím chemických látek.

Společnost, která se stala povšimnutí hodnou svým vývojem v oblasti neuromodulace, je INBRAIN Neuroelectronics se sídlem ve Španělsku. Firma je vedlejším produktem Grafenové vlajkové lodi, vědecko-výzkumné iniciativy Evropské unie, která provádí experimenty s aplikacemi grafenu.

Podle Mika Adamse se INBRAIN primárně zaměřuje na vývoj neuromodulačních zařízení pro jejich medicínské aplikace.

Tato technologie by mohla být použita ke sledování mozkových impulsů ve snaze zachytit příznaky neurologických poruch jako jsou epilepsie, Alzheimerova choroba či demence.

Teoreticky by se neuromodulace mohla použít k vysílání impulsů do mozku, „abychom se pokusili překonat epilepsii nebo Alzheimerovu chorobu a podobně,“ řekl Mike Adams.

Společnost INBRAIN získala miliony dolarů ve formě rizikového kapitálu od investorů, kteří se zajímají o její výzkum a praktické aplikace neuromodulace.

„Není to sci-fi, je to absolutní realita,“  řekl Mike Adams.

„Ale musíte pochopit, že tímto čtou váš mozek a zároveň ho pak i ovládají. Nyní sice mohou mluvit o medicínské aplikaci, ale zamyslete se nad tím, jakým směrem se tyto technologie budou později vyvíjet.

Takovou technologii lze zneužít k ovládání lidí nebo dokonce k potrestání lidí za nesprávné myšlení tím, že v jejich mozku spustíte, víte, mučivé impulsy, pokud se jejich názory nebudou shodovat s oficiálním narativem,“  pokračoval Adams.

Neuromodulace využívá grafen k interakci s mozkovými buňkami

Dr. Hotze a Mike Adams poznamenali, že látka, kterou společnost INBRAIN plánuje použít k tomu, aby svá medicínská zařízení interagovala a propojila s mozkem, je oxid grafenu.

Jedná se o tutéž toxickou látku, která se našla ve vakcínách proti Covid-19 (psali jsme o tom včera v  tomto článku ) a je známo, že se šíří iz očkovaných na neočkované lidi, což způsobuje strašné zdravotní následky.

Samotná firma INBRAIN přiznala, že plánuje vytvořit neurální implantáty na bázi grafenu, které mají lidem poskytnout „personalizované terapeutické možnosti pro mozkové poruchy“.

Společnost tvrdí, že její grafenové implantáty jsou navrženy tak, aby přesně interpretovaly signály, které mozek vysílá, a poté poskytnou nositeli implantátu terapeutickou odpověď přizpůsobenou jeho specifickému neurologickému stavu.

Dr. Hotze varoval, že tyto grafenové implantáty by se nakonec mohly použít „k identifikaci toho, kdo jste, kde jste a jaké jsou vaše myšlenky“. Dále varoval, že velké technologické společnosti by mohly v podstatě využít tuto technologii, aby prosadily svou transhumanistickou agendu.

Také poznamenal, že samotný technologický ředitel firmy Google Ray Kurzweil věří, že technologie jako tato by mohla být použita k tomu, aby se do roku 2040 změnilo prakticky celé lidské myšlení na „nebiologické“.

„To znamená, že budeme umělou inteligencí, budeme kontrolováni vnějšími silami,“  uvedl Dr. Hotze. „No, tak tohle je opravdu mrazivé.“

Více takových příběhů si můžete přečíst na stránce MindControl.news .

Výše najdete celou epizodu z pořadu „Zprávy Dr. Hotzeho“ ze dne 18. dubna 2022. Relace se jinak vysílá pravidelně každé pondělí a sobotu od 17:00 do 18:00 (amerického času) na Brighteon.TV 

Autor: Arsenio Toledo, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: