2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nikdy nezapomeň: Tyrani nás 2 roky zavírali, násilně léčili a ničili naše živobytí

A doctor does injection child vaccination baby

V polovině března 2020 naše vláda (podobně jako jiné vlády na světě) zveřejnili 2-týdenní plán na „zploštění křivky“, který měl zpomalit šíření koronaviru.

Dnes je o více než 2 roky později a účet představuje miliardy eur, nespočet ukradených práv a svobod a zdecimovanou ekonomiku. Za tuto oběť přitom nemáme nic, co bychom získali na oplátku. Nic, až na seznam korupce a smrtelných chyb.

Nyní se o to pokoušejí znovu. Stále nechtějí zrušit povinné respirátory (všude jinde je už zrušili, jen na Slovensku ne). Některé samosprávy v USA udělaly pět kroků zpět a Anthony Fauci (americký Mikas) se tento týden objevil na MSNBC a nechal uniknout pravdu o lockdownech.

Poté, co Fauci pochválil strašná opatření, která Čína tento měsíc přijala, naznačil, že lockdowny jsou divadlem, jehož cílem je vystrašit lidi, aby se dali očkovat.

„Čína má řadu problémů, jedním z nichž je totální lockdown. Jejich přístup je nejpřísnější lockdown, jaký byste jinde na Západě nikdy nedokázali zavést. Doposud se jim docela dařilo šíření infekce zastavovat, ale nejnovější u omikronu už ani ten nejšílenější lockdown nezabírá.“

Lockdowny byly jen způsob k přinucení do očkování

Poté, co Fauci tvrdil, že zamykání lidí v jejich domovech, zabíjení jejich domácích mazlíčků a hladovění milionů lidí je „lepší než cokoli jiného“, pokračoval Fauci k přesvědčivému přiznání:

„Locdowny jsou dobré na to, abyste přinutili lidi očkovat se, takže když později otevřete, nebudete mít nával infekcí.“

V pravděpodobně největším uchvácení moci v dějinách světa, během 2 let mainstreamová média a vláda udržovaly občany v neustálém stavu strachu. To mnohé přivedlo k tomu, aby se ochotně vzdali svých práv za falešný příslib bezpečnosti, který nikdy nepřišel.

Co však přišlo, bylo množství svévolných a často směšných nařízení a vyhlášek od politiků, kteří si myslí, že vládní moc dokáže zastavit pandemii.

Nikdy nesmíme zapomínat, jak nás všichni politici tvrdící, že „následují vědu“, za poslední 2 roky zavřeli, zničili ekonomiku, zdecimovali střední třídu inflací, násilně nás léčili (testovali a očkovali) a náhubky týraly i naše děti.

Neustále nám připomínali, že pokud se nebudeme řídit jejich falešnou vědou, tak jsme blázni popírající vědu, kteří chtějí, aby nám zemřela babička, nestaráme se o děti, jsme extremisté, nacisté a většina pravděpodobně i domácí teroristé.

Ti, kteří se postavili proti nezákonnému očkování, byli opovrhováni mainstreamem, označováni za „antivaxxery“ a lidé si přáli jejich smrt. Dokonce i lidé, kteří se dali očkovat, ale stavěli se proti povinnosti očkování, byli označováni za antivaxxery, protože definice byly pozměněny tak, aby odpovídaly narativu.

My, lidé, jsme byli postaveni proti sobě v jedné z nejrozdělenějších propagandistických kampaní v historii lidstva. Střední cesta byla eliminována a logika a rozum shořely do tla spolu s ekonomikou.

Kde je zodpovědnost lidí, kteří obhajovali tyto věci? Máme zapomenout na „dva týdny pro zploštění křivky“, které se změnily v nekontrolovatelnou policejní brutalitu za nedodržování pravidel, desetitisíce zavřených podniků, očkovací pasy a rekordní počty sebevražd, včetně dětí?

Kdo ponese vinu za zničení milionů životů?

Dokonce i nyní jsou děti ve více státech stále nuceny překrývat si tváře navzdory drtivým důkazům, že látková rouška (ani respirátory) nedělají absolutně nic, aby „zastavily šíření nákazy“.

Dokonce i nyní jsou statisíce lidí stále nezaměstnaných poté, co byli propuštěni za odmítnutí vakcíny, jejíž účinnost se snižuje jen několik měsíců po jejím podání.

Právě teď jsou uznáváni vědci a lékaři zakázáni na sociálních sítích za to, že mluvili pravdu. Právě teď jsou ti, kteří tuto pravdu popírali, stále na svých pódiích a vyhýbají se zodpovědnosti, protože se snaží udržet si svou důvěryhodnost.

Influenceři jako Rachel Maddowová, která lhala světu – řekla svým divákům, že pohotovosti byly natolik přeplněné lidmi, kteří se předávkovali ivermektinem, že obětem střelných zbraní muselo být odmítáno ošetření – jsou stále v televizi, protože my ostatní jsme byli cenzurováni v zapomnění za trou jejich tvrzení.

Ti samí lidé nyní vedou svá stáda k ještě většímu strachu a záhubě, když hájí možné vypuknutí 3. světové války.

Chtějí, abyste zapomněli…

Chtějí, abyste zapomněli, že za poslední 2 roky byli zodpovědní za napomáhání převodu bilionů dolarů světovým oligarchem, zatímco střední třídu a chudé vehnali do bídy s miliony dětí na pokraji hladu.

Chtějí, abyste se nyní zaměřili na Ukrajinu a obviňovali Rusko z ekonomické devastace, kterou ve skutečnosti rozpoutali na planetě oni.

Chtějí, abyste zapomněli, že rodiny byly napadány a zatýkány za to, že si hrály venku.

Chtějí, abyste zapomněli, že děti byly zatýkány za bruslení.

Chtějí, abyste zapomněli, že majitelé firem byli zatýkáni (a na Slovensku dokonce i odsouzeni , viz majitel Tralka Pubu z Prešova) za to, že se snažili zůstat otevření, aby položili jídlo na stůl pro své rodiny.

Chtějí, abyste zapomněli, že lidé byli biti, mučeni a zatýkáni – za grilování na zahradě.

Chtějí, abyste zapomněli, že když byli majitelé restaurací zatýkáni za otevření podniku, politici mohli obědvat bez roušek, zatímco jejich číšníci představující třídu sluhů museli mít náhubky.

Chtějí, abyste zapomněli, že miliardy z vašich daní byly vynaloženy na propagandu, abyste si vzali vakcínu, o které falešně tvrdili, že je 100% účinná.

Chtějí, abyste zapomněli, že pracovníci v první linii byli slaveni jako hrdinové, dokud neodmítli očkování, jen aby je vyhodili z práce jako včerejší odpad.

Chtějí, abyste zapomněli, že jejich lockdowny způsobily řadu strašných fyzických i psychologických problémů u dětí, včetně tolika sebevražd za měsíc jako kdysi za rok.

Chtějí, abyste zapomněli, že přinutili členy rodiny, aby se jeden druhého báli, odmítali se objímat, trávili svátky o samotě a umírající příbuzné, kteří si přáli být s rodinou, když naposledy vydechnou, nechali sami.

Chtějí, abyste na to všechno zapomněli.

Ale my nezapomeneme. Nikdy nezapomeneme!

Autor: Matt Agorist, Zdroj: renegadetribune.com 

 

Sdílet: