6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Schwab: “Nikdo není v bezpečí, dokud nejsou všichni očkováni.”

Schwab: “Nikdo není v bezpečí, dokud nejsou všichni očkováni.”

Klaus Schwab do značné míry určí, jaký bude váš život v příštích letech. On a jeho Světové ekonomické fórum se léta připravovali na to, co se nyní děje před našima očima.

Na sociálních sítích aktuálně koluje video, ve kterém dělá pár pozoruhodných výroků. Snímky byly pořízeny začátkem loňského roku během Davoské agendy, virtuálního setkání, které se každoročně koná ve švýcarském lyžařském středisku Davos jako alternativa ke Světovému ekonomickému fóru.

Během virtuálního setkání duchovní otec Velkého resetu mimo jiné řekl: “Nikdo není v bezpečí, dokud nejsou všichni očkováni.”

Schwab nedávno nastínil sérii drakonických opatření, jak udržet populaci pod kontrolou. Například navrhl, aby bylo provedeno skenování mozku předtím, než je povoleno cestovat, a Schwab si také pohrává s myšlenkou implantovat lidem čipy, které by jim umožnily číst jejich myšlenky.


Video viděl i novinář na volné noze 
Arno Wellens a odpověděl: „Lidé prostě nechápou, že existuje důvod pro základní práva. Nelze je jednoduše udržovat, když to příležitost dovolí: jsou vždy absolutní nebo nikdy, nic mezi tím neexistuje. Každé století přichází agresivní Němec, který chce, abyste si přečetli jeho knihu.“

 

Sdílet: