6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Sankce proti Rusku jsou doopravdy sankce proti nám

To, že Rusko požaduje po Americe vrácení Aljašky a kalifornský přístav Fort Ross, zešokovalo celou Ameriku. Člen ruské Dumy, Oleg Matvějčev prohlásil, že až bude dokončena demilitarizace Ukrajiny, pak nastane čas požadovat vrácení majetku, který kdysi patřil Ruské říši, Sovětskému svazu a dnešnímu Rusku a který Spojené státy zabavily.

Musíme začít přemýšlet, jak napravit to, co nám způsobily současné sankce a válka sama, protože to všecko stojí peníze a my je chceme zpátky,“ řekl.

Spolu s Aljaškou a Fort Ross, i Antarktida (Jižní pól) bude požadována vrátit Rusku. „My jsme Antarktidu objevili, takže patří nám,“ dodal Matvějčev.

První ruská kolonie byla na Aljašce založena v r. 1784 a jmenovala se „Záliv tří svatých.“ Tam vznikla rusko-americká obchodní společnost, autorizovaná Carem Pavlem I., která rozšířila vliv Ruské říše v Severní Americe. V r. 1812 vybudovala kalifornský přístav Fort Ross, který byl v r. 1841 prodán soukromým vlastníkům. Aljaška byla prodána Americe za $7,2 milionů v r. 1867.

Americký historik Andrei Znamenski z University v Memphis říká, že Rusové čas od času požadují tato území zpátky, ale že je to spíš národní záležitost, než skutečný záměr. Někteří Rusové dokonce věří, že Aljaška byla Americe pronajata na 99 let, což jsou pouhé povídačky. Zajímavé je, že i mnozí Američané jsou toho názoru, takže kdoví, není-li to pravda.

Americké zpravodajství se vesměs tomuto požadavku vysmívá a spoléhají na „statisíce ozbrojených obyvatel Aljašky a vojsko, které na to bude mít jiný názor.“ Mluvčí Ministerstva státu přiznal, že U.S. opravdu uvrhlo na Rusko nevídané a ničivé sankce, protože „Putin je agresor a musí za to zaplatit. Nemůže začít válku, která ohrožuje základy míru a stability …“

8-leté zbrojení NATO a Ameriky na Ukrajině zřejmě základy míru a stability neohrožovalo.

Jak se dalo očekávat, společenské stránky, jako Twitter a jiné, byly hned plné arogantních výroků Američanů, kteří pyšně prohlašovali, že Rusko nemá tolik rublů, aby tyto části světa koupilo zpět. Jenže Rusko nechce tyto části kupovat, požaduje je jako reparace za škody, které mu US způsobily. I jiné posměšky se vyskytly v hlavních mediích, protože zřejmě všichni zapomněli, že kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp.

Již před rokem hlásilo CNN, že opravdu, satelitní záběry ukazují nárůst ruských vojsk na zasněženém severu. Průběžně přibývá válečného materiálu, jako jsou bombardéry a radarové systémy, spolu s podzemními skladovacími prostory. Dochází tam prý také k testování jejich nejnovějších zbraní. Ruská super-zbraň, Poseidon 2M39 torpédo, poháněné jaderným reaktorem, které dokáže proniknout pobřežním obranným systémem, nahání Západu strach. Stejně tak hypersonická proti-lodní raketa Cirkon, která právě prošla úspěšnými testy. To jsou zbraně, které Západ napřed zesměšňoval a považoval je za „nemožné a neskutečné“ a najednou existují.

NATO a Amerika rovněž začaly stěhovat vojska na sever, snad jako odpověď na ruský nárůst. Americké bombardéry jsou umístěny v Norsku a také ponorky Seawolf tam byly vyslány.

Je na severu něco víc než sníh a led?

Na Aljašce jsou obrovské zásoby jak plynu, tak ropy. Za presidenta Trumpa začalo být budováno nové potrubí, na dopravu ropy do Ameriky. Desetitisíce, možná statisíce lidí bylo na tomto projektu zúčastněno a i celou cestou, kudy mělo potrubí vést, vznikaly nové podniky, pro potřeby pracovníků na tomto projektu.

Jako president, Biden okamžitě celou tuto výstavbu zarazil. Obrovské množství lidí přišlo o zaměstnání a dodnes je tento nedokončený projekt, který stál velké množství peněz zanedbáván a ignorován všemi. Takže postupně bude všecka ta práce, doposud vynaložená, na nic.

Prý kvůli ochraně divoké zvěře na severu! Jak by mohlo potrubí, které se nehýbe, neskáče, nevolá, nepíská a nerámusí rušit místní zvěř? Anebo snad dolování samotné? Může snad několik vrtů na jakkoliv velké rozloze ohrozit zbytek země, která má 1 723 378 km2? A to je jen území Aljašky, kde na konci není žádný plot, který by držel divokou zvěř uzavřenou v této části a který by celé území odděloval od severní Kanady, což je obrovský, mnohem větší přídavný prostor. Samozřejmě, takové námitky jsou totálně nesmyslné a lidé by to tak měli chápat.

Sankce proti Rusku nevídané

Zástupce ředitele Ruské rady bezpečnosti a bývalý president Ruské federace Dimitrij Medvěděv se vyjádřil, že sankce, které málem celý svět uvrhl na Rusko, jsou naprosto neúměrné a nikdy předtím nevídané. Rusku tyto sankce neublíží, zato Západ pocítí jejich následky mnohonásobně. Něco tak cynického a protiprávního povede ke kolapsu mnohých mezinárodních institucí, včetně OSN a způsobí to vážné poškození mezinárodního právního systému.

Podle jeho slov, začátek se již projevuje na OSN Výboru pro lidská práva, který pro Rusko ztratil svoji pravomoc. Diplomatické vztahy budou rovněž zrušeny a počet států, se kterými budou nadále diplomatické vztahy udržovány, se rovněž zmenší. (Zde bychom si měli uvědomit, že Rusové byli ti, kteří převážně tyto mezinárodní instituce financovali).

Podle Medvěděva:

„Sankce jsou donucovací způsob, který může OSN Rada bezpečnosti použít na základě Odstavce 41 Charty OSN, proti problematickému státu … není jiný způsob, jak sankce použít. Všecko ostatní jsou odvety (pomsty), které nejsou mezinárodně uznávány, takže to nejsou sankce ve smyslu mezinárodního práva.“

Na vysvětlenou:

Charta OSN, Článek 41

Kapitola VII – Reakce na ohrožení míru, porušení míru a agresivní činy, Článek 41:

„Rada bezpečnosti může rozhodnout, jaká opatření, která nebudou zahrnovat použití ozbrojených sil, mohou být použita, aby dodala pádnost jejím rozhodnutím a může povolat členské země OSN, aby tato opatření uvedly v činnost. Tato opatření mohou zahrnovat celkové, nebo částečné přerušení ekonomických svazků, nebo možností komunikace po železnici, přes moře, vzduchem, poštovní, telegrafické, radiové a jiné, plus přerušení diplomatických styků.“

Nové finanční zřízení se blíží

Medvěděv dále říká, že se blíží nový finanční systém, ve kterém Západ nebude mít hlavní slovo. „Pekelné“ sankce, které uvrhli US, EU a jejich spojenci na Rusko kvůli konfliktu na Ukrajině, Rusku neublížily, ale jako bumerang se vrací zpět, odkud vyšly a tam způsobí značné škody. A zatím co se Západ soustředí na zbytečnou snahu zakázat Rusku málem všecko, světová situace se vyvíjí směrem k novým mezinárodním vztahům a k vylepšení světového finančního systému.

Tím, že US a EU zmrazily ruské peníze v zahraničí, zničily svoji vlastní pověst a dnes ani Rusko, ani mnohé jiné státy nebudou věřit americkým a evropským bankám, které dokážou zmrazit finance jiného státu a ukrást něčí osobní finance, nebo obchodní majetek.

Důvěra v bankovní systém těchto zemí tím padla a s ní padla i důvěra v tak zvané „záložní měny,“ jako je dolar a euro, které budou stále víc zatlačovány do pozadí. Čína a Saudská Arábie již zvažují platby v juanech a Rusko požaduje od nepřátelských zemí platby pouze v rublech.

Takže ať to chtějí, nebo ne, Západ se bude muset přizpůsobit novému světovému finančnímu zřízení. Rozhodující slovo v tomto systému budou mít země, které mají robustní a pokročilou ekonomii, zdravý finanční systém a spolehlivou měnovou politiku. Ti, kteří neustále a zbytečně způsobují inflaci jejich státního dluhu, vydávají čím dál více papírových peněz a nemají doopravdy žádné národní bohatství, již dále nepovedou svět, řekl Medvěděv.

V Americe se již projevují následky sankcí proti Rusku

Již před válkou na Ukrajině, inflace v Americe byla nekontrolovatelná, ceny za energii neúměrně vzrostly a dostupnost potravin začala být sporná. Teď ještě ke všemu došlo k prudkému navýšení cen za umělá hnojiva, což spolehlivě způsobí nedostatek potravin. Zde je nutno připomenout, že již před časem byla v Americe snaha zakázat používání kravského a jiného hnoje a zvířecího odpadu ke hnojení polí, a tento materiál byl prohlášen za nepřípustný a škodlivý.

Joe Biden, v roli presidenta Spojených států již zcela veřejně prohlašuje, že nedostatek potravin se blíží. Slepice, kuřata, krocani a jiná drůbež jsou usmrcování po statisících, miliony jich již zahynuly, kvůli obavám z tak zvané „ptačí chřipky.“

Pokaždé, i za nejtemnějších dob tak zvané Kubánské krize, Amerika udržovala rozhovor s Ruskem. To, co se děje teď, je nevídané a ohrožuje to celou mezinárodní situaci. Biden dokonce nedávno potvrdil, že Amerika má právo použít jako první jaderné zbraně (proti Rusku), v čemž ho NATO a jiní vrcholně nerozumní spojenci podporují.

Známý americký reportér Tucker Carlson připomíná, že Amerika byla v r. 2019 poměrně bohatá země, ale za Bidenovy vlády došlo k neuvěřitelnému úpadku. Co se Biden chopil vlády, začali Američané vydávat velké peníze za ty největší nesmysly a pak najednou nebylo tak dobře a dnes Biden veřejně přiznává, že nedostatek potravin je blízký, protože sankce proti Rusku se nedotkly pouze Ruska samotného, ale jejich dopad se projeví i na velkém množství jiných zemí a Evropská unie spolu s Amerikou jsou jedny z nich. (Krátké video na stránce)

Carlson se dále zmiňuje o tom, že většina lidí v Americe si nedovede představit, co je to nedostatek jídla. Myslí si, že je to stejné, jako nemít zákusek po obědě, nebo držet dietu. Pro takové bude nedostatek potravin dokonalá pohroma, protože si nedovedou představit prázdné police v obchodech a přemrštěné ceny za tu trošku, co se ještě sežene. V Austrálii, na příklad, už dnes stojí kilo masa přes 50 dolarů, což je více než 840 Kč. (Potvrzeno kontaktem v Austrálii).

Nedostatek potravin je ale záměrný

To, že jsou sedláci v Americe dnes nuceni vládou zničit úrodu, ukazuje pouze na jedno, že je to nedostatek záměrný a chtěný. Vláda vyplácí sedlákům 1,5 krát hodnotu zničené úrody. A když odmítnou úrodu zničit, tak je jim odepřena pravidelná podpora. Prý mají úrodu pokosit sekačkou na trávu, anebo ji vláda sama postříká shora herbicidou „agent orange,“ která dokáže zničit veškerý porost na několik let. Škodlivý vliv na lidi, ptactvo a zvěř je známý.

Jak to, že těmto pokrytcům najednou nevadí, že ničí přírodu? A jak to, že nikdo neprotestuje? Copak si lidé nedovedou spočítat, že budou opravdu hladem?

Již zmiňované hubení drůbeže kvůli ptačí chřipce není v žádném případě nic náhodného, ale je to záměr. Jenže američtí sedláci, kteří jsou věčně v mínusu a spoléhají na pomoc od vlády, která i když je minimální, tak ji potřebují pro své přežití, nemohou jinak, než poslechnout. Ve státě Nebraska jim berou pozemky, chtějí postupně zabavit celý stát, aby mohli mít kontrolu nad výrobou potravin. Ze stejného důvodu Gates kupuje ornou půdu kde může a dnes je největší americký sedlák. A dokonce bylo nedávno povoleno pěstování geneticky změněného dobytka.

Ve shora zlinkovaném videu vypovídají jiní, že dostali příkaz od vlády, aby vypustili veškerou ropu. Mohou ji rozlít po cestách, nebo po polích. Prý je to za účelem stabilizování cen.

Dodávky do obchodů a rozvážky po celé zemi jsou rovněž sabotovány. Plně naložené kontejnery stojí ve skladech a nikdo je nesmí vykládat. Zboží, které přijde ze zámoří rovněž nesmí být vyloženo a rozvezeno. Všichni dostali příkaz nechat všecko stát.

Je to záměrná snaha vytvořit hladomor a vyhubit co nejvíce lidí. Však se někteří globalisté vyjádřili zcela veřejně, že nejlepší, nejrychlejší a nejčistější způsob jak snížit lidskou populaci, je hladomorem. V Africe si to již úspěšně vyzkoušeli na několika tamnějších státech a Ukrajina sama má s tím velmi dobré zkušenosti.

Takže Putin je údajně zločinec, protože šel na Ukrajinu zachránit ruské obyvatelstvo před genocidou a co je pak Biden a jeho zákeřná klika Frankensteinů, kteří chtějí vyvraždit americkou populaci hladomorem? Proč o tom nikdo nekřičí do světa? Proč v tom nikdo nic nedělá? Proč je takový nehorázný zločin ignorován?

Deagel.com a plánované snížení populace

V jednom z mých prvních článků byla tabulka ze stránky deagel.com, kde bylo projektované snížení populace některých zemí. Tehdy se to možná zdálo přitažené za vlasy, ale dnes můžeme vidět, že tento projekt nebyl zrušen, ale naopak, je nadále funkční. Tato tabulka je přiložena níže. Nutno dodat, že stránka deagel.com již tyto informace neobsahuje.

Možná se budete radovat, že Česká republika a Slovensko nemají tak velký plánovaný úbytek lidstva, jenže to může být předčasné uspokojení. Nesmíme zapomínat na migranty! Kdo budou ti, kteří budou tvořit plánovanou populaci České republiky a Slovenska? Budou to skuteční Češi a Slováci, anebo nějací migranti, které někde v Africe posbírali po ulicích? Už teď se povídá o tom, že EU hodlá zabrat Sudety a nastěhovat tam všecky tyto ničivé elementy. A nemyslete si, že Sudety jsou pouze na západě Čech. Ne, jsou všude dokola, viz mapku níže.

Země Populace v r. 2017 Populace v r. 2025 Procento změny
Anglie 65,650,000 14,517,860 – 78%
Amerika, Severní 326,620,000 99,553,200 – 70%
Česká republika 10,670,000 9.873,060 – 7%
Francie 67,100,000 39,114,580 – 42%
Italie 62,140,000 43,760,260 – 30%
Maďarsko 9.850,000 9,378,040 – 5%
Německo 80,590,000 28,134,920 -65%
Polsko 38,480,000 33,230,780 -14%
Rakousko 8,750,000 6,215,000 -29%
Slovensko 5,440,000 5,078,180 -7%
Španělsko 48,960,000 27,763,280 -43%
Švýcarsko 8,240,000 5,342,540 -35%

Zdroj: Deagel.com

Sudety:

 

I v Evropě je snaha všecko sabotovat

Předně je nutno upozornit, že cokoliv se kdy dělo v Americe, přišlo o trochu později i do Evropy. A dnes na tom Evropa není o moc lépe, než Amerika. Jak nás průběžně informuje Dr. Ivan David, Evropská unie, což je čistě byrokratický, nepraktický, zbytečný a předražený spolek, se ze všech sil snaží, aby jeden zákaz, nebo příkaz stíhal druhý a už je to tak daleko, že chtějí předělávat pole na parky, omezují zemědělskou produkci, kterou členské státy EU mohou mít a diktují dodávky potravin ze zahraničí, čímž je myšlena Čína.

Když vidíte v obchodě konzervu s hráškem z Itálie a ta je levnější, než stejná konzerva s hráškem z českých polí, to říká pouze jedno, že ta italská konzerva má v sobě hrášek z Číny, maskovaný italskou nálepkou. Ke zboží z Číny stačí přidat pouhých 15-20% stejného místního produktu a štítek nemusí uvádět čínský původ. Takže můžete koupit levné konzervy s hotovými jídly, s masem, se zeleninou, z nejrůznějších evropských zemí. A přitom je to všecko z Číny.

V Číně jsou potraviny pěstovány všude, kde to jde. Najdete pole těsně vedle obrovských komínů průmyslového objektu, které denně chrlí neuvěřitelné množství černého kouře. Zelenina je proti četným broukům chráněna těmi nejhoršími pesticidami co existují, kdy jsou často všechny smíchány dohromady a použity na pole. Nikdo nic z toho nekontroluje. U nás by zelení byli bez sebe, kdybychom něco takového použili, ale tam, v Číně, jim to najednou nevadí.

Ruský plyn

Evropa není závislá na ruském plynu náhodou, ale opět, je to jakýsi podivný záměr, anebo čirá hloupost. V Německu nejen že vyřazují z provozu atomové elektrárny, ale ještě státem nanucení kominíci terorizují obyvatelstvo, když si dovolí topit uhlím nebo dřevem a mohou dokonce topné zařízení zakázat používat, když nesplňuje jejich podmínky.

Evropská unie dále zakázala dobývat zemní plyn na svém území, i když je ho určitě všude víc než dost. Zkouší nahradit plyn slunečními elektrárnami, ale ty jsou málo výkonné, když aspoň 12 hodin denně slunce nesvítí. Ještě ke všemu ničí přírodu, protože vytváří nad sebou komín horkého vzduchu, který není prospěšný ani pro rostliny v okolí, ani pro ptactvo, nebo zvířata.

Větrné elektrárny jsou příliš drahé, málo efektivní a velice poruchové. Vítr rovněž nefouká pokaždé, takže žádná z těchto módních „elektráren“ není schopna nahradit výrobu energie spalováním, jadernou či vodní energií, nebo čerpáním plynu nebo oleje.

Evropa potřebuje ruský plyn z jednoho důvodu, že je mnohem levnější, než kterékoliv jiné zdroje. Všecko ostatní, jako tekutý plyn z Norska, z Ameriky a odjinud by bylo asi 10x dražší. Evropa chce a potřebuje levnou energii, ale politikové dělají všecko pro to, aby tomu zabránili.

Na místo toho, na příklad Německo vyházelo víc než $200 miliard za podporu slunečních a větrných elektráren, aby pak museli znovu spustit spalovny uhlí, protože nebyl dostatek energie.

Co svět brzdí v rozvoji je ve skutečnosti byrokracie a s ní zdaňování všeho, co se zdanit nechá a neuteče. Jak to, že podstatná většina ceny za ropu a tím pádem za benzin jsou daně? To všechno přispívá k zastavení vývoje, k okrádání lidí a ke špatné prosperitě.

Povolení pro vyměšování CO2

Inflace byla v Evropě nezvládnutelná dávno před vtažením ruských vojsk na Ukrajinu. Energetická krize nastala již v r. 2020-2021, kvůli vysoké ceně povolení pro vyměšování CO2. Tento nesmysl byl vysvětlen v loňském článku „Globální teroristé manipulují počasí …“ Zde přikládám krátké vysvětlení.

Jedná se o to, že globalisté pořádají každoročně konference, kde předstírají, že řeší současné klimatické problémy, které sami způsobují. Nám pak vykládají, jaká obrovská katastrofa nás čeká, jestliže neomezíme skleníkové plyny a výfukové plyny jak aut, tak dobytka. A přitom tyto konference nepojednávají vůbec o klimatických záležitostech, ale jedná se o přesouvání peněz z jednoho místa na druhé.

Podklad pro tyto machinace zadal tak zvaný „Kyoto protokol,“ uvedený v platnost v r. 2005, což je mezinárodní smlouva, zaměřená na snížení vyměšování škodlivých látek. Podle tohoto dokumentu dostávají jednotlivé státy určitý počet „povolení“ k vyměšování škodlivých látek, z nichž ta hlavní (a jediná) je kysličník uhličitý, neboli CO2.

Všecky národy světa pak dostanou stejný počet těchto „povolení,“ což samo o sobě vytváří nepoměr. Ale protože s těmito povoleními mohou mezi sebou obchodovat, tak když obrovské Spojené státy vytvoří ročně 5,41 GT kysličníku uhličitého a mnohem menší Jižní Afrika pouze 0,45 GT, Spojené státy mohou od Jižní Afriky většinu jejích povolení odkoupit za peníze daňových poplatníků a produkovat CO2 nadále. Tímto způsobem dojde k přesunutí peněz z bohatší Ameriky do chudší Afriky. Může to být forma výpomoci Africe, zrovna jako způsob, jak ještě víc ochudit Ameriku.

To je samozřejmě podvod, ale zjevně to nikomu nevadí. On o tom taky málokdo ví.

Přídavná povolení je možno získat tím, že patřičná země investuje do tak zvaných „zelených technologií.“ Takže když některý stát utrácí peníze daňových poplatníků na soukromé firmy, které propagují nebo vyrábí zelené technologie, pak mohou vyměšovat víc CO2.

EU rovněž přidává daň za CO2 při výrobě na všecky dovážené produkty.

To všecko je samozřejmě podvod, protože CO2 není vůbec škodlivý, nezpůsobuje oteplování planety a v současné době je ho dokonce málo. CO2 je pro naši zemi potřebný, podporuje růst zeleně a je naprosto nutný pro naše přežití. Jenže tito ignoranti to ještě nepochopili, nebo to pochopit nechtějí, anebo spoléhají na to, že my jsme tak hloupí, že to nechápeme.

Jane Kaufman, 12. dubna 2022

 

 

Sdílet: