6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nový velitel Speciální vojenské operace Ruské armády na Ukrajině a bývalý velitel ruských vojsk v Sýrii se ujal funkce!

Nový velitel Speciální vojenské operace Ruské armády na Ukrajině a bývalý velitel ruských vojsk v Sýrii se ujal funkce! Ukrajina přijde o celou svoji armádu v kotli na Donbasu, pokud se těchto 100 000 vojáků nevzdá! Generál Alexander Dvornikov byl dosazen Vladimirem Putinem do čela operace, aby “Ukrajinskou otázku” vyřešil a ukončil stejně jako v Sýrii! Ukrajina odstoupila od předběžných dohod z Istanbulu a podle ruského prezidenta je vyjednávání s Kyjevem znovu ve slepé uličce! Londýn podle informací napíná veškeré síly, aby Kyjev nepodepsal příměří s Moskvou!

V Moskvě se začaly dít velké změny a všechno nasvědčuje tomu, že Kreml chce válku na Ukrajině rozhodnout za použití metod a taktiky ze Sýrie. Vladimir Putin totiž odvolal dosavadní velení Speciální vojenské operace na Ukrajině a do jejího čela dosadil bývalého velitele ruských vojsk v Sýrii, generála Alexandera Dvornikova, kterého západní tajné služby označují za “Řezníka ze Sýrie” kvůli jeho taktice plošného bombardování skladů nastrčených neziskovek (USAID, Global inititative) v Sýrii s minimálním kontaktem s nepřítelem.

Byl to právě on, kdo zavedl v Sýrii bombardování zásobovacích skladů mezinárodních neziskovek, které pod rouškou humanitární pomoci sloužily jako sklady dodávek zbraní pro ISIL od americké CIA a od Pentagonu. A právě včera proběhla první tisková konference generálního štábu DLR v Doněcku, kde už velitel místní domobrany oznámil podrobnosti. Na této tiskovce poprvé oficiálně zaznělo, že Ruská armáda je připravena vyhladit 100 000 ukrajinských vojáků v kotli na Donbasu, pokud se nevzdají.

 

 

Válečná fronta na Donbasu má podle těchto informací šířku zhruba 200 km a její hloubka zasahuje až na střední Ukrajinu. Tento kotel vznikl již v roce 2015 a postupně se rozšiřoval. V kotli je již 7 let zakopáno podle odhadů až 100 000 ukrajinských vojáků, kteří jsou ale izolováni, dodávky munice a jídla jsou přerušované či úplně zastavené v důsledku dokončování ruského obklíčení, ale z výroků na tiskovce vyplývá, že Moskva nebude čekat na vyhladovění ukrajinské armády v kotli a pokud se ukrajinská armáda rychle nevzdá, bude zničena.

Rusko by podle toho, co jsme viděli v Sýrii, použilo termobarické zbraně, které se ukazují jako nejefektivnější pro likvidaci zakopaných vojsk. Není jasné, kolik je v kotli zahraničních vojáků a žoldáků, protože kotel vznikal od roku 2015 s aktivní západní účastí a na Ukrajině je podle odhadů až 15 000 žoldáků, z nichž většina bude právě v kotli na Donbasu, do kterého se stěhují zatlačované zbytky žoldáckých skupin z jihu, kterým se nepodařilo uprchnout přes řeku Dněpr na západ Ukrajiny.

Mírová jednání znovu selhala, Kyjev znovu odstoupil od slibů z Istanbulu

Vladimir Putin v úterý prohlásil, že mírová jednání s Ukrajinou jsou znovu na bodu mrazu, protože Kyjev nedodržel předběžné dohody z Istanbulu a v posledním návrhu na mírové garance, které přišly z Kyjeva, chybí bezpečnostní garance Kyjeva pro Krym, tedy garance toho, že Kyjev v budoucnu se nepokusí o invazi na Krym. Znovu se ukazuje, že Kyjev ve skutečnosti nechce mírovou smlouvu s Ruskem a jedná se pouze o zdržovací taktiku s cílem dostat na Ukrajinu více zbraní ze Západu. Dosazení Dvornikova do čela velení ruské operace na Ukrajině naznačuje, že Moskvě právě došla trpělivost a věci se začnou řešit jiným stylem, podle mustru ze Sýrie. A to bude znamenat krvavé lázně pro ukrajinské vojáky v kotli na Donbasu.

Vladimir Putin a gen. Alexander Dvornikov

Pokud dojde ke zničení ukrajinské armády na Donbasu, tak Kyjev zůstane bez ozbrojených sil. Demilitarizace země bude prakticky stoprocentní a Ukrajina bude ostře rozdělena na východní denacifikovanou část a na silně nacifikovaný západ Ukrajiny. A pokud nedojde ke změně režimu v Kyjevě, žádná mírová smlouva mezi Ukrajinou a Ruskem nikdy podepsána nebude. Západ je totiž odhodlán bojovat proti Rusku na Ukrajině do posledního Ukrajince! A pouze Ukrajinci mohou vystavit stopku Zelenskému, konzumentovi kokainu, který mu dodávají poradci britské MI-6. Syntetický kokain z laboratoří v Porton Down nedaleko Salisbury, které vyrobily i onen slavný Novičok, z čehož potom Britové obvinili Rusko.

Britové dodávají Zelenskému syntetický kokain, je z něho bezvládná loutka bez vlastní vůle a je mu jedno, co se stane s Ukrajinci a s Ukrajinou

Kyjev ustoupil od předběžných dohod uzavřených mezi ukrajinskými a ruskými vyjednávacími týmy v Istanbulu koncem března, řekl [1] ruský prezident Vladimir Putin. Podle Putina se mírové rozhovory nyní “vrátily do slepé uličky“. Ukrajina znovu odmítla uznat Krym jako ruský a donbaské republiky jako nezávislé, vysvětlil ruský prezident v úterý na kosmodromu Vostočnyj na ruském Dálném východě.

Zdůraznil, že tyto dva body jsou klíčovými tématy, bez nichž nelze v rozhovorech dosáhnout naprosto žádného pokroku. Poslední kolo jednání mezi Moskvou a Kyjevem se konalo před dvěma týdny v tureckém Istanbulu, kde podle ruské strany ukrajinská delegace nabídla svůj první návrh písemných návrhů, jak konflikt vyřešit. Návrh se ale nakonec odlišuje od slibů v Istanbulu a situace se tak nikam neposunula.

Vladimir Putin v hangáru konstrukce raket na kosmodromu Vostočnyj

Zelenský je podle informací Ilji Kivi, ukrajinského poslance, pod vlivem drog a ve skutečnosti plánem britské MI-6 je obětování celé ukrajinské armády na Donbasu, aby Rusko bylo natrvalo vykresleno jako tyran, který pozabíjel celou armádu jednoho evropského národa. Ukrajina bez armády se potom stane jedním obrovským a nekontrolovaným Somálskem přímo na hranici EU. Části Ukrajiny bez silné centrální vlády se postupně promění v sektářsky řízené územní bloky vedené a řízené neonacistickými skupinami podle vzoru ISIL ze Sýrie.

Prostor Ukrajiny na západ od Dněpru bude jednou z nejnebezpečnějších oblastí v Evropě, kde budou působit bez jakékoliv centrální kontroly soukromé bezpečnostní agentury, žoldáci, tajné služby a zlatokopové, kteří rozvrácenou Ukrajinu budou plundrovat a privatizovat zevnitř sami a bez kontroly Kyjeva. Už teď v Kyjevě jsou hlášeny pouliční války mezi ukrajinskou policií a tajnou služnou SBU, kde bojují o kontrolu nad jednotlivými distrikty v Kyjevě, kde potom za bezpečnost vybírají výpalné, poskytují vodu, dodávky elektřiny, jídlo atd. Je to doslova proces rozpadání Ukrajiny a jednotlivých měst na silové frakce.

Ukrajinu na západ od Dněpru může čekat v dohledné době osud Somálska, pokud u moci v Kyjevě zůstane kokainová loutka

Zatímco americká CIA dodávala Borisi Jelcinovi opiáty a chlast, britská MI-6 dodává Zelenskému syntetický kokain, což je opravdu svinstvo, na kterém ale ujíždějí britské a americké filmové celebrity. Syntetický kokain způsobuje rozpad osobnosti po delší konzumaci a u lidí se projevuje submisivita a znatelný pokles inteligence. Jak dlouho Zelenský konzumuje syntetický kokain, to není jasné, ale z chování a jednání Zelenského je patrné, že natáčí svá videa ve chvíli, kdy je po tripu a je jakžtakž při smyslech. Ukrajina nemá šanci porazit Ruskou armádu, ale Zelenský namísto ukončení nesmyslné války, která na Donbasu trvá už 8 let, nadále prodlužuje utrpění Ukrajinců.

Volodymyr Zelenský

Vina za válku padá na Kyjev v plném rozsahu a každý konceptuálně gramotný politik toto musí vědět. Nacifikace Ukrajiny po roce 2014 je strašlivá. Za 8 let došlo na Ukrajině k takovým změnám, že z Ukrajiny už není pomalu slovanský, ale de facto germánský národ, jehož anti-rusismus je srovnatelný snad jen s nacisty ve III. Říši. Projevy Banderismu se přitom neomezí jen na Ukrajinu, spolu s přílivem uprchlíků začne nacifikace a tvrdá banderizace pronikat i do médií a společenského života v celé Evropě. Rusko brzy kotel na Donbasu uzavře. Ale kdo uzavře Ukrajinu, aby se ti všichni Banderovci a Azováci nedostali do EU? To je otázka pro konceptuálně gramotné politiky. Brzy se to stane v EU větším tématem než Covid-19 a inflace dohromady. Téma: Co teď s Ukrajinci v EU?

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: