6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Britové od nynějška oficiálně tají data o covidových vakcínách a lžou, proč to dělají

Britská vláda až do minulého týdne nabízela nejlepší zdroj nezpracovaných (zdrojových) údajů o účinnosti vakcín proti Covid-19.

Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království každý čtvrtek hlásila počet nových infekcí, hospitalizací a úmrtí podle stavu očkování.

Od loňského podzimu, a zejména od nástupu varianty Omicron, zprávy agentury prezentují stále žalostnější obraz o účinnosti vakcín.

Minulotýdenní zpráva však ukázala, že v březnu téměř 90 procent dospělých hospitalizovaných pacientů s onemocněním Covid-19 bylo očkováno. A VYŠE 90 procent úmrtí bylo také u očkovaných!

Viz následující tabulky hospitalizovaných a úmrtí podle očkovacího statusu:

První tabulka ukazuje počty hospitalizací, druhá tabulka počty úmrtí.

Řádky představují jednotlivé věkové kategorie.

Sloupce zobrazují očkovací status v pořadí:

  • celkový počet hospitalizací (resp. úmrtí ve druhé tabulce)
  • neznámý očkovací status
  • neočkování
  • 1 dávka, do 20 dnů po očkování
  • 1 dávka, nad 20 dní po očkování
  • 2 dávky, nad 14 dní od očkování
  • 3 dávky, nad 14 dní po očkování

Důležitost těchto zpráv je obrovská. Byly nejlepším zdrojem nezpracovaných údajů na světě o tom, jak dobře covidové vakcíny fungovaly nebo nefungovaly.

Šlo o dlouhotrvající sekvenční sérii s jasně definovanými pravidly z velké země s vysokou mírou očkování.

Navíc, protože Britové mají veřejné zdravotní pojištění, vláda mohla téměř s jistotou určit, kdo byl očkován. Jak vidíte v tabulkách, pouze méně než 1 procento lidí ve výkazech jsou označeny jako „neurčité“, což znamená, že jejich očkovací status není znám.

Od tohoto týdne britská vláda již neposkytuje tyto údaje

Britská vláda nabídla nesmyslnou výmluvu, že už nemůže poskytnout data, protože ukončila bezplatné univerzální testování na Covid.

Podle ní taková změna v testování ovlivňuje schopnost důkladně monitorovat případy Covid-19 podle stavu očkování, tedy od 14. týdne roku 2022 dále tato část zprávy již nebude publikována.

Britská vláda klame!

I kdyby konec bezplatného testování nějakým způsobem ovlivnil schopnost poskytovat robustní údaje o „nových případech covidu“, neznamenalo by to žádný rozdíl v číslech hospitalizací nebo úmrtí, která jsou mnohem důležitější.

Pokud nebudou pacienti s Covidem hospitalizováni anonymně, Zdravotní bezpečnostní agentura bude stále schopna porovnat jejich jména (a jména na úmrtních listech) se záznamy o očkování.

Ve skutečnosti by se britská vláda stala vyvrhelem, kdyby nepokračovala ve shromažďování těchto údajů. Proto je shromažďovat určitě bude. To už ale veřejnost neuvidí.

Proč došlo k této změně ve zveřejňování údajů?

Má to jediný důvod. Od doby, co se v říjnu 2021 začalo veřejně poukazovat na tato data, stala se z nich ostuda. Nelze je překrucovat a jsou nejjasnějším možným signálem selhání vakcín.

Ale skrytí čísel nezlepší účinnost vakcín. Jen to sníží pravděpodobnost, že lidé budou věřit čemukoli jinému, co jim orgány veřejného zdravotnictví řeknou o covidě a vakcínách. Jestli vůbec jim budou ještě něco věřit.

Zdroj: tapnewswire.com

 

Sdílet: