11. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Další boje o Ukrajinu a další propaganda s tím spojená

V Mariupolu se stále těžce bojuje a mnozí ukrajinští vojáci navlékají civilní šaty a utíkají z města pryč, skrze bezpečné koridory, které Rusové zavedli. Asi 200 jich již uprchlo, mnozí byli chyceni. Ruské vedení jednalo s Kyjevem a navrhli, že vytvoří koridor, aby mohli všichni ukrajinští vojáci město opustit. Tím pádem by nebyla potřeba dalších útoků a zmizeli by Azovci, kteří odstřelují školy, mateřské školky a porodnice. Jejich návrh byl zamítnut.

A tak boje v ulicích pokračují, zatím co ukrajinské letectvo a armáda nadále odstřelují obytné části města, ve snaze obviňovat z těchto činů Rusy. Mnozí místní obyvatelé potvrzují, že ukrajinská vojska střílí po civilistech. Také říkají, že anglicky mluvící specialisté, umístěni v obytných částech, přikazují vojákům co mají dělat. Nějaká videa na stránce.

Bylo na příklad hlášeno, že Rusové záměrně zničili jadernou elektrárnu v Zaporožniji, ale to nebyla pravda, elektrárna je v naprostém pořádku. Rusové jsou rovněž obviňováni, že bombardovali divadlo v Mariupolu, kde údajně zahynulo tisíc lidí. Pravda je, že budovu divadla bombardovala ukrajinská vojska a bylo v ní pouze 200 lidí, kteří byli všichni zachráněni.

Polsko navrhuje totální obchodní a ekonomické sankce proti Rusku. Zjevně nemají dostatečnou mozkovou kapacitu na to, aby si dokázali představit následky takového činu pro Evropu. Zelenský zase chce vyjednávat, ale požaduje „smysluplné“ jednání. Co si pod tím představuje, není známo. Rusové předložili Ukrajině pouhé tři podmínky, (1) aby odzbrojili a přijali neutralitu, (2) aby uznali Krym za součást Ruska a Doněck a Luhansk za samostatné státy, které včlení do nově vzniklé Ukrajinské federace, (3) aby upravili v tomto směru Ústavu.

Jaké smysluplné jednání je zde potřeba? Zelenský pouze manévruje, protože byl zjevně dobře zaplacen za to, aby na žádné ústupky nepřistoupil. Sice trošičku slevil a je ochoten zaručit neutralitu Ukrajiny, ale vzdát se Donbasu a Krymu nehodlá. Také zbývá vědět, jestli když slíbí neutralitu, jestli slib dodrží. Nesmíme zapomínat, že Ukrajina podepsala dohodu z Minsku, která požadovala to stejné a vůbec neměli v úmyslu se podle této dohody řídit.

Ukrajinské město Mariupol odmítlo ruskou výzvu aby se vzdalo, což uvádí na scénu otázku, jestli je s těmito lidmi jakékoliv diskutování vůbec možné. Proto Moskva odmítla se Zelenským jednat. Dimitrij Peskov, mluvčí Presidenta Putina řekl, že na to, aby se mohlo uskutečnit setkání dvou presidentů, musí být všecko předem připraveno. Rozhovory mezi zástupci států musí napřed projít svým vývojem a závěr jejich jednání musí být odsouhlasen oběma stranami. V případě Ukrajiny, veškerá jednání nepřinesla žádné výsledky.

Zelenský sice neustále prohlašuje, že je ochoten mluvit s Putinem kdykoliv, ale zároveň se dožebrává dalších zbraní ze Západu a požaduje po všech, kteří ho vydrží poslouchat, aby uvrhli na Rusko zákaz prodeje jakékoliv energie a přidali k tomu ještě více sankcí. Je zřejmě v koncích.

Diktátorství na Ukrajině bylo právě zavedeno

Snad proto, aby pouze ti, kteří souhlasí s vládní agendou mohli mít slovo, zakázal President Zelenský jedenáct opozičních politických stran. Svedl toto rozhodnutí šikovně na „Národní bezpečnostní a obrannou radu,“ ale je jasné, že kdyby s tím nesouhlasil, tak by žádné omezení nebylo. Prohlásil, že v současném válečném stavu by se tyto strany mohly zaměřit na rozvracení země a spolupráci s Ruskem a proto byly zakázány.

Jedna z těchto stran je i strana „Pro život,“ což je druhá největší strana na Ukrajině a je značným kritikem kyjevské vlády. Je vedena Jevgenijem Murajevem, o kterém britské Ministerstvo zahraničí prohlásilo, že ho Kreml hodlá dosadit na presidenta, namísto Zelenského. Vedení strany se vyjádřilo, že zakázat politickou opozici je nezákonné a že se proti tomu ohradí. Říkají, že takový čin zabraňuje dialogu a pokusům o společné řešení, zatím co současná vláda nic neřeší, ale spoléhá na ponižování, potlačování a tresty vůči svým protivníkům.

Současně podepsal Zelenský nový zákon na „společnou informační strategii,“ která nařizuje sloučení všech národních zpráv do jednoho kanálu, který bude celý den a noc, 24 hodin, každý den, vysílat současné zprávy. Řekl, že cílem tohoto rozhodnutí je zabránit rozšiřování falešných zpráv agresivním státem, čímž myslí Rusko. Prý je to snaha o informování ukrajinského lidu o pravdivé válečné situaci a je to zároveň záležitost národní bezpečnosti.

Takže se můžeme směle ptát – na co si hraje teď, na diktátora?

Samozřejmě, že došlo okamžitě v zemi k nemalému odporu. Také Rusko se ozvalo a mluvčí státní Dumy Vjačeslav Volodin označil tento čin za snahu znemožnit těm, kteří se situací nesouhlasí, aby se mohli vyjádřit. Dřívější ruský President Dimitrij Medvěděv řekl s ironií, že „Zelenský udělal další krok k nastolení západních ideálů a demokracie.“

Významná americká novinářka Lara Logan říká ve videu, že maňásek-president Zelenský byl dosazen globalisty a tím pádem poslouchá jejich rozkazy. Globalisté rovněž vyzbrojují Ukrajiniu skrze své pomahače v Americe a v NATO.

Podotkla, že už 35 let hlásí průběh různých válek, ale že něco takového, co se dnes děje na Ukrajině, ještě nezažila. Tolik falešných zpráv a zkreslování pravdy snad nikdy předtím nebylo. Už jen to, že nacistická skupina Azovovců za sebou zanechává trosky a zkázu, a cestu plnou mrtvých, což není nikde hlášeno, je na pováženou. Dělali to tak celou dobu, od r. 2014 a proto se Krym chtěl připojit k Rusku, stejně jako Doněck a Luhansk. Říká, že:

„Za 2. světové války bylo na Ukrajině vedení německých SS vojsk a dnes můžeme vidět obdobu toho stejného u členů Azovovy bandy, kteří třímají NATO prapor a hákový kříž. Jejich emblém obsahuje okultní černé slunce, což je nacistický symbol. Stejně tak ukrajinská vojska používají okultní černé slunce na jejich uniformách. A ženy ve vojenských uniformách jsou předváděny celému světu jako vzor ukrajinské nezávislosti, volného ducha a ušlechtilosti.

„CIA tehdy při Norimberských soudech prosadilo imunitu pro ukrajinské nacisty. Takže zde je dlouhá historie Ameriky, která podporuje nacismus na Ukrajině. Tito neo-nacisté nejsou nic nového; je to pokračování skutečných Nacistů.“

Prohlásila, že se nezastává Putina, ale pouze chce znát pravdu. V dnešní době je nám tolik nalháváno, že to snad nikdy v historii lidstva neexistovalo. To, že Putin nešel hned proti Kyjevu, z toho je vidět, že ví, co dělá. Napřed podchytil všecky bio-laboratoře, aby zneškodnil jedy, které vyráběly. Jak moc nám všichni naši vedoucí lžou, když v cizích státech vyrábějí jedy, které mají v úmyslu použít proti nám. Už to, že nám lhali ohledně korony je závažné provinění!

Video se Zelenským, jak tančí v černých, obtažených, kožených kalhotách, bez košile, s vysokými dámskými podpatky na botech typu „frankenstein,“ to je čistě satanické, okultní hudební video.

To, že byl Zelenský „zvolen“ presidentem, tomu se nemůžeme divit. Mnoho současných vedoucích států jsou dnes „voleni“ stejným způsobem, protože volební podvody jsou skoro samozřejmostí. Celé video je na stránce, uvedené shora.

Zkreslování skutečnosti pokračuje

Ukrajinská vojska nepřestávají odstřelovat obytné části měst, z čehož obviňují Rusko. Humanitární koridory, které Rusové zavedli, aby mohlo být obyvatelstvo z měst vyvedeno ven, jsou buď ignorovány, nebo nevyužívány a vina za jejich nepoužití je sváděna na Rusko. Kyjevská administrativa přiznala, že od té doby, co Rusové vtáhli do země, 222 kyjevských občanů bylo již zabito a 889 zraněno. A to ještě Rusové ani v Kyjevě nejsou! Ovšem není čemu se divit, protože poté, co vypustili vrahy a jiné zločince ze žalářů a vyzbrojili je Kalašnikovými samopaly, tak co mohou očekávat?

Holandská novinářka Sonja van den Ende píše z Ukrajiny, že západní tisk popisuje válku na Ukrajině jako snahu o vyhlazení obyvatelstva, což není žádná pravda. Je to válka na eliminování nacistů a jejich ideologie. Mluvila s mnoha obyvateli Ukrajiny a všichni říkali to stejné, že se jedná o nacistickou ideologii, s jejímž použitím zkoušejí někteří změnit Ukrajinu na fašistický stát a Západ jim v tom napomáhá. Azov jednotky udělaly v zemi obrovskou škodu a velmi se provinili vůči civilnímu obyvatelstvu.

Vesměs se dá říct, že běžní obyvatelé Ukrajiny jsou rádi, že jsou Rusové tam a doufají, že udělají konečně v zemi pořádek.

Ukrajinská vojska šla tak daleko, že zaminovali i Černé moře, kvůli čemuž vydali Rusové formální varování. Některé miny se totiž vlivem bouřek odtrhly od kotev a vyplouvají na hladinu. Hrozí nebezpečí, že poplují s proudem směrem k Bosporu a vniknou až do Středozemního moře. Ukrajinské jednotky tím ukázaly naprostý nedostatek úcty k lidským životům a k mezinárodním zákonům.

Ruské varování bylo ale ignorováno a prohlášeno za disinformaci. To samozřejmě není logické chování, protože proč by to Rusové dělali! Jenže nikdo nepátrá, protože je snadnější někoho obvinit a pak tím pádem nemuset nic dělat. Je ovšem velmi těžké tyto miny, plovoucí v moři vysbírat a znehodnotit; to může udělat pouze ten, kdo je tam umístil a ví kolik jich je a kde asi se mohou nacházet.

Rusko má proti sobě celý svět

Z Ameriky přišla zpráva, že americká armáda má na ukrajinském území stále své zvláštní jednotky, které údajně zkoumají zemi a hodnotí ji z hlediska napadení. Tyto jednotky se skládají z prestižních, speciálně vycvičených oddílů. Nemají za úkol zamíchat se do bojů, ale mají provádět vojenskou špionáž a průzkum terénu.

Jednomu pak vrtá hlavou: PROČ tak obrovská aktivita ze strany Západu kvůli Ukrajině? Za tím musí být něco úplně jiného, než je nám říkáno.

Od převratu v r. 2014 se stala Ukrajina hnízdem terorismu, který vznikl prakticky z ničeho. Najednou byla plná země teroristického extrémismu a málokdo chápal, jak k tomu mohlo dojít. Samozřejmě, nová, podvodem dosazená vláda v tom měla hlavní slovo. A špinavou práci na vycvičení vojenských jednotek udělalo americké CIA (Central Intelligence Agency). Kdykoliv kdekoliv náhle vznikne vlna terorismu, vždy je za tím nutno hledat CIA. Byli i za „sametovou revolucí“ u nás a dokonce někteří seděli i na hlavní tribuně, ale nikdo je nepoznal.

Tato organizace má historii prošpikovanou terorismem: již v 60. letech spolupracovali s kubánskými radikály, kteří byli proti Castrovi, což změnilo město Miami na Floridě na teroristický ráj. V 80. letech to byli islámští radikálové v Afghanistánu a jinde a výsledkem byl útok 9/11. A v 2010. letech se zaměřili na radikály v Syrii.

Podle Yahoo News, CIA organizace již od r. 2015 tajně cvičila jednotky na Ukrajině na „vůdce povstání,“ jak se vyjádřil jeden z jejích bývalých zaměstnanců. Už tehdy, to byla příprava na to, že Rusko vtáhne do země – byl to plán jak je k tomu vyprovokovat od samého začátku.

Ve stejné době, v r. 2015 odsouhlasil americký Congress podporu stamilionů dolarů pro Ukrajinu. Jaká to náhoda! Většina těchto peněz byla určena Azovovu oddílu a původní text výslovně zakazoval dodávat jim zbraně, vojenský výcvik a jakoukoliv podporu podobného druhu. Na co pak jim ty peníze dali? Snad na zahradničení? Nebo měli včelařit? Později, na nátlak Pentagonu, což je americké vojenské vedení, byla tato podmínka odstraněna.

Tehdejší vedoucí skupiny operátorů z CIA, která přicestovala na Ukrajinu se vyjádřil, že jejich „historické poslání“ mělo být nasměrováno k tomu, aby „vedli bělochy celého světa v boji proti semity-vedeným podlidem (Untermenschen).“ To je samozřejmě nehorázný výmysl na zastření skutečného záměru, schválně svedený na rasistické pole. V přímém rozporu s tím je stížnost NATO a amerického vojenského vedení, že ti, kteří měli být zacvičeni nebyli dostatečně prověřeni k tomu účelu, aby se mezi nimi neskrývali „bílí nadřazenci,“ což jsou lidé, kteří podle názorů Západu si myslí, že bílá rasa je důležitější než ostatní.

 

Tímto způsobem se Amerika vynasnažila vybudovat pro-nacistické a pro-fašistické jednotky na Ukrajině, zatím co ve své vlastní zemi to stejné potírala kde mohla. Potírala tyto rozvratné elementy ale pouze na papíře a v mediích; ve skutečnosti s nimi táhla za jeden provaz. Jestliže fašismus je vysvětlován jako vláda korporací ve státě, pak to je přesně, co Amerika má. Dokonce to inzerují fašistickou symbolikou v nejvyšších státních institucích, viz obrázek.

NATO a Amerika jsou původci ukrajinského konfliktu

To řekl mluvčí čínského Ministerstva zahraničí, Žao Ližijan. Prohlásil, že klíč k rozřešení situace na Ukrajině mají v rukou U.S. a NATO, kteří tuto krizi zavinili. Během minulých desetiletí se mnoho mezinárodních odborníků vyjádřilo kriticky k rozšiřování NATO směrem k Rusku a varovali, že dělat něco takového je osudová chyba. Nikdo je neposlouchal, nikdo na ně nedal.

Žao dále řekl, že reakce na ztráty na životech ze strany těchto spojenců je čistě pokrytecká, protože jim vůbec nevadilo vyvražďovat obyvatele Iráku, Afghanistánu, Syrie, Palestiny a Jugoslávie. Ani hromady mrtvol tamnějších obyvatel je neodradily od dalších útoků proti těmto zemím. Ovšem i západní media jsou tomu nápomocná svým pokrytectvím. Ve skutečnosti, media měla varovat Ameriku a NATO, že přehnané dodávky zbraní a munice na Ukrajinu spolehlivě vyvolají konflikt a zatím se všichni soustředili na prázdné řeči o míru.

Prázdné řeči pořád dál

Je to obrovský paradox; mnoho káblových kanálů a televizních stanic dalo zdarma Zelenskému k dispozici velké množství vysílacího času na to, aby přes ně hlásal do světa svou verzi ukrajinské propagandy. Zato Putin je ponižován a demonizován kdekým.

Tom Luongo se podivuje tomu, že Zelenský byl dokonce pozván na vyhodnocení Oskarů – ale zde není čemu se divit, vždyť je to jen herec, který hraje svoji roli. Možná za ni dostane také „Oskara“ a ještě Nobelovu cenu, která je často udělována zrádcům lidské společnosti. Jak jinak by mohl dřívější president Obama dostat Nobelovu cenu za mír, když převážně válčil?

Neocon a americký Senátor Lindsey Graham otevřeně volá po tom, aby už konečně někdo toho Putina zavraždil. „Je čas, aby šel,“ říká, „je to válečný zločinec.“ Je mu jedno, jakým způsobem bude Putin odstraněn, hlavně když bude pryč. Má plno řečí, ale skutek ať provede někdo jiný.

Hodně lidí na Západě, dokonce i Paul Craig Roberts se upřímně diví, že si to Putin nechá líbit, že proti všem těmto útokům drsně nezakročí. Podle nich, když vede válku na Ukrajině, tak nemá mít ohledy na ztráty na životech civilního obyvatelstva. Je příliš ohleduplný a tady je nutno rázně zakročit, aby byla zastavena psychologická kampaň proti jemu samotnému a proti Rusku. Těmto lidem je nutno zabránit, aby si mohli vybíjet svoji vlastní psychologickou nevyrovnanost, hraničící se šílenstvím na napadání těch, které zrovna považují za své nepřátele.

Na všecko, co je dnes ve světě špatného, mají globalisté jen jednu odpověď: „je to Putinova vina.“ Dnes už i President Biden otevřeně viní Presidenta Putina z toho, že v Americe je velká inflace. Napřed nechali řádit gangy gaunerů a nijak jim nebránili v jejich zákeřné destruktivní činnosti, pak uvalili na celý národ povinnou karanténu, zastavili podnikání, zastavili obchod a teď, když mají inflaci – tak to zavinilo Rusko!

Ve skutečnosti tím vším zakrývají svoji vlastní neschopnost, protože žádný z nich neovládá umění diplomacie, nedovede vyjednávat s opozicí, nedokáže řešit situaci. Zakrývají rovněž skutečnost, že celý západní finanční systém je před krachem, že to dostali „na buben,“ že ani všemocný Davos není schopen svým Resetem cokoliv vyřešit. Jsou prostě tak neschopní, že doopravdy neví kudy kam. Okradli všecky koho mohli a teď, když je celý finanční systém na dně, tak nutně potřebují Rusko, tuto obrovskou zemi, aby tam mohli dále krást a rabovat, dolovat, dobývat, vyrábět a vytvářet, čímž by na pár let zachránili vlastní kůži.

Ale pouze do té doby, než i tuto obrovskou zemi vykradou a zničí.

Proto volají po 3. světové válce, ale zároveň ji nechtějí začít, protože že bojí následků. Chtějí válku, protože to je ten skutečný Great Reset, což nám neříkají, aby nás neodradili. Ale zároveň mají strach ze zamoření země jadernými zbraněmi, protože k jaderné válce by určitě došlo a v tomto ohledu je Rusko daleko silnější než oni všichni dohromady.

Lindsey Graham, stejně jako Joe Biden si pouze hrají na siláky. V životě nestáli osobně proti nějakému nepříteli, kdy se museli fyzicky bránit. Ale mají silné řeči, ono to nic nestojí (ale taky to nic neznamená) a doufají, že tímto způsobem zabrání druhým vidět jak ubozí, bázliví a malí jsou. Tito lidé zdaleka nedosahují Putinovy úrovně, jeho odvahy a popularity.

Chcete-li vědět kdo je Vladimír Putin, podívejte se na 1. část filmu z r. 2016, který natočil Američan Oliver Stone. Je to rozhovor s Putinem a je to opravdu vše vysvětlující. Asi po 20 minutách rozhovoru začne Stone mluvit o několika pokusech o atentát na Putina. Putin je zcela klidný a pouze na to řekl:

„Víte, co se říká mezi ruským lidem? Ti, kteří jsou předurčeni k tomu, aby viseli, se neutopí.“

Myslíte že by něco takového mohl říct Lindsey Graham a mnozí jiní jeho formátu? V žádném případě! Vždyť to nejsou svobodní lidé, ale paňácové, kteří mají naučenou roli a tu hrají před důvěřivým publikem, zatím co někdo jiný, skrytý, tahá za šňůrky a vodí je jako loutky po světovém jevišti.

Putinova řeč v tomto videu a i jinde je určena pro všecky lidi na světě. Nemluví ke svým nepřátelům, tam to vzdal, protože ti ho neslyší a možná ani nechápou co říká. Mluví k obyčejným lidem, když říká:

„Tito lidé (Západ) to s vámi nemyslí dobře. Udělají všecko pro to, aby vás donutili k poslušnosti. Seberou vám všecky peníze, vezmou vám děti a naprosto zničí vaše životy.“

Jane Kaufman, 23. března 2022

——————-

POZNÁMKA: Na některé odkazy v tomto článku se s českou IP adresou nedostanete. To proto, že to jsou stránky, blokované Evropskou Unií. Musíte změnit svoji IP adresu na americkou, pak to funguje.

Sdílet: