11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Šéf Pfizeru náhle pochybuje o technologii mRNA!

Šéf společnosti Pfizer Albert Bourla donedávna chválil technologii mRNA v takzvaných korona vakcínách jako „bezpečnou a účinnou“. Velká část lidí na celém světě byla vybízena k tomu, aby se s ní „očkovali“.

Ale najednou zní špičkový expert Pfizer mnohem opatrněji. V rozhovoru pro Washington Post minulý týden Bourla vysvětlil, že Pfizer má ve skutečnosti s technologií mRNA málo zkušeností.

Bourla se v rozhovoru dokonce distancoval od odborníků ve svém vlastním domě. Byl „velmi překvapen“, když jeho tým uvedl do hry technologii této potenciální vakcíny proti koronaviru.

Přesouvá nyní šéf Pfizeru odpovědnost na jiné, protože ví, že takzvaná očkovací kampaň je nelegálně zpracovávána? Corona domeček z karet se stále hroutí…

Přímo z vysílání.

O bezpečnosti této vakcíny nám samozřejmě lhali i naši představitelé z Babišovo vlády, tak i ze současného fašistického Fialova režimu. Všichni do jednoho by měli jít před soud a odpykat si poškození zdraví milionů lidí a svými majetky zaplatit lidem vzniklou škodu na zdraví.
Sdílet: