29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Právě odtajněné dokumenty ukázaly, že vakcíny Pfizer mají až 1291 vedlejších účinků

Nové dokumenty od amerického Úřadu pro léky a potraviny (FDA) zveřejňované na základě soudního příkazu ukazují, že vakcíny proti onemocnění Covod-19 od společnosti Pfizer mohou způsobit téměř 1300 různých vedlejších účinků.

Potvrzen byl přesný počet 1291 nežádoucích reakcí po očkování. Pohoršující na tom je fakt, že americký regulační úřad FDA o tom všem celou dobu věděl a přesto vydal povolení pro nouzové použití vakcíny.

V době, kdy se společnost Pfizer ucházela o schválení vakcíny, si úřad FDA byl plně vědom celkem 158 000 nežádoucích událostí, které již nastaly.

To je také důvod, proč chtěli na 50 let utajit dokumenty, které sloužily jako podklad pro schvalování vakcíny. Psali jsme o tom před časem v  samostatném článku .

Portál Great Game India k tomu uvádí následující:

„Covidové vakcíny neměly být nikdy schváleny pro použití. Bylo to jasné už od samého začátku, kdy se přeskočily testy na zvířatech. Nyní je to už definitivně pravda. Máme k dispozici klinické důkazy, které jsou hrůzostrašné.“

Příloha publikovaných dokumentů obsahovala na 9 stranách seznam všech zaznamenaných vedlejších účinků vakcín Pfizer. Tímto se odhalilo kriminální vyděračské jednání Pfizeru, úřadu FDA i světových vlád.

„Tyto vakcíny způsobují myokarditidu (záněty srdce) u dětí, zvláště mladých chlapců, ale je nutné vzít v úvahu i embolie mozkového kmene, akutní selhání ledvin, selhání srdce, epilepsie čelního laloku, Hashimotovou encefalopatii, cukr, herpes. typu. A to jsme jmenovali jen pár bodů ze seznamu vedlejších účinků,“  varoval portál Great Game India.

Covidové vakcíny jsou o penězích a depopulaci, ne o zdraví

Teď by nepřející jistě řekli, že jde jen o „vzácné“ nebo „vzácné“ nežádoucí účinky. Správně? Ne, špatně!

Americký systém pro zaznamenávání nežádoucích účinků léků VAERS obsahuje více než milion hlášení „nežádoucích účinků“ spojených s covidovými vakcínami, z nichž je přes 24 000 úmrtí.

Uvědomíme-li si, že VAERS zachytí jen asi 1 procento všech nežádoucích účinků vakcín, pak jsou čísla poškození zdraví a úmrtí přímo astronomická!

Jedná se o farmaceutickou genocidu globálních rozměrů a Pfizer, Moderna, FDA, EMA a světové vlády to celé umožnily.

„Po očkování vakcínou Pfizer měli lidé vážné zdravotní problémy a Pfizer si toho byl vědom ještě předtím, než žádal o schválení své vakcíny,“  uvádí zpráva.

„Proč by FDA schválila novou vakcínu, po které se u 15000 účastníků klinických zkoušek rozvinula onemocnění nervového systému?“

Jediná možná odpověď je chamtivost  nebo  genocida . Případně obojí. A celý svět byl navnazen a oklamán, aby věřil, že tyto smrtící vakcíny je nějakým způsobem ochrání před mýtickou plandemií.

Nezapomínejme na to, že covidové vakcíny a masová očkovací kampaň ještě neskončily. Ačkoli mnohé země upustily od povinnosti očkování pro některé skupiny obyvatelstva, momentálně jsou novým cílem depopulačního programu děti.

Big Pharma bude stále vydělávat miliardy na očkování nejmladších členů společnosti toxickým koktejlem škodlivých látek, které je mohou v konečném důsledku zabít.

„Upozorňujte své přátele a příbuzné, že očkování dětí musí být okamžitě ukončeno,“  přízvukuje zpráva.

„Vlády nakoupily miliony dávek těchto toxinů pro děti, dokonce i pro mladší 5 let, aniž by byly pro tuto věkovou kategorii schváleny. Nikdy nesmíme dovolit, aby jim je podali!“

Závěr

Jak poznamenal jeden čtenář stránky Natural News, úřad FDA by se nikdy nepokusil zastavit publikování těchto dokumentů na dobu 50 let, pokud by si nebyli vědomi, že se v dokumentech nachází něco ostudného.

„Pokud by ty vakcíny byly bezpečné a účinné,“  dodal tento čtenář  „tak by veřejnosti už dávno povolily přístup k uvedené dokumentaci, aby si ji mohla prohlédnout. Peníze vládnou světem a kdyby pravda vyšla včas ven, oni by přišli o spoustu peněz.“

„Je to tak špatné,“  dodal další čtenář ohledně celého obsahu těchto ukrytých, ale pomalu se na světlo světa děroucích dokumentů.

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: