29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Proč „ukrajinský“ prezident nechal propustit kriminálníky a rozdal jim zbraně? Cílem je teror místního ukrajinského obyvatelstva

Oficiální Ukrajinský prezident Zeleneskyj nechal z vězení propustit všechny vězně “ s bojovou zkušeností“ a rozdal jim zbraně. Oficiálně se mají zapojit do boje proti ruské armádě. Jenže představa, jak se zločinci a násilníci vydají na frontu, je ve skutečnosti úsměvná. Jim do nějaké války nic není, a svobodu chápou jako další příležitost k páchání trestné činnosti. Ta navíc teď bude oficiálně beztrestná, protože budou přece zasahovat „proti ruským živlům a zrádcům Ukrajiny“.

Oloupený a ubitý kyjevský penzista se prohlásí za ruského agenta, znásilněná žena v Oděse za ruskou špionku a vše bude v pořádku. Nejhorší na tom je, že „ukrajinský prezident“ tohle dobře vím. Proč to tedy udělal? Odpovědí bude možná jeho původ, on sám Ukrajinec není a ani neumí ukrajinsky. Proto pro něj a jeho kumpány osudy běžných Ukrajinců nic neznamenají naopak. Následný teror místního obyvatelstva jen přispěje k dalšímu rozkladu společnosti a to se nejstarší mafii světa jako vždy hodí. Mají s tím staleté zkušenosti.

Joe Nowak, Chicago, USA

 

Sdílet: