5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Německá media jsou zděšená. Poláci a Maďaři aktivně pomáhají bílým ukrajinským uprchlíkům

Černí „Ukrajinci“ jsou ale odmítáni a musí na slovenské hranice, které jsou pro ně díky bratislavskému režimu otevřeny dokořán

Německá media jsou zděšena obrázky z Polska a Maďarska, Obě země se velmi aktivně zapojily do pomoci ukrajinským uprchlíkům, kteří kvapně opouštějí zemi. V naprosté většině se totiž jedná o ženy a dětí. Muži Ukrajinci ( s výjimkou Židů a Cikánů) totiž nemají ukrajinskými úřady dovoleno opustit zemi. Na hranicích je dobře zorganizovaná pomoc, včetně ubytování, stravy, lékařské pomoci atd. Do pomoci se aktivně a zcela spontánně zapojilo i mnoho místních lidí.

To nezapadá do obrázku, který šířila léta německá media. Jak zlí xenofobové a rasisté z Polska, Maďarska (dříve i ČR) odmítají pomáhat uprchlíkům, kteří byli do Evropy přiváženi v rámci projektu výměny obyvatelstva a likvidace bílé rasy.

České a slovenské čtenáře nepotěší, že Poláci a Maďaři odmítají do země pustit „černé“ Ukrajince. Ty proto musí neziskovky rychle převážet na slovenskou hranici, kterou jim liberálně demokratický lži režim v Bratislavě otevřel dokořán. Na Ukrajině mimo jiné působí i neslavně proslulá pro imigrantská neziskovka Člověk v tísni. Podobě se na ně těší i protektorátní režim v Praze. Ten dokonce z obav reakce místního obyvatelstva preventivně vyhlásil nouzový stav, aby bylo možné případné projevy nespokojenosti ihned „legálně“ potlačit. Liberálně demokratická totalita globální lžidokracie se v bývalém Československu projevila naplno.

Na Slovensko a do Čech míří tihle „Ukrajinci“ z kokosových ostrovů kousek od Krymu 🙂

Česká věc

Sdílet: