11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vakcíny, imunita, AIDS a obrovská spousta lží

Článek v novinách „Sovereign Independent“ z června 2011 (viz obrázek níže) píše: „Depopulace skrze nucené očkování: řešení pro nulový obsah uhlíku.“ Globalisté chtějí snížit obsah kysličníku uhličitého v ovzduší snížením počtu dýchajících lidí. Text, na který ukazuje červená šipka je následující: „Dnešní svět má 6,8 miliard lidí. To se blíží 9 miliardám. Takže když uděláme skutečně dobrou práci na novém očkování, na zdravotní péči a na službách, týkajících se reprodukce, pak se nám tuto populaci podaří snížit o 10 až 15%. – Billy ‚Vrah dětí‘ Gates“

Je tam malá chyba, Gates nemyslel snížit populaci o 10-15%. On chtěl snížit populaci na 10-15%, což dělá podstatný rozdíl. Zjevně ale nechtěl vzbudit pohoršení hned na začátku a tak to šikovně zaonačil.

Soudě podle následků tak zvaných očkování, tyto opravdu dělají velmi dobrou práci. Evropská agentura EudraVigilance, která sbírá informace o záporných vlivech léků, hlásí ke 4. únoru 2022 celkem 38 983 úmrtí a 3 530 362 ublížení na těle. To spolehlivě nejsou správná čísla těch, kterým bylo ublíženo současným očkováním proti Covidu-19, protože velké množství úmrtí jsou vedena jako srdeční mrtvice, mozkové mrtvice, krevní sraženiny, rakoviny a jiné, přičemž spojitost s „očkováním“ je úmyslně zamlčena. Kdybychom znali skutečný počet mrtvých a nemocných kvůli těmto injekcím, byli bychom velmi překvapeni jejich škodlivostí.

Ale i tak, kdo kdy slyšel o skoro 40 tisících úmrtí na nějakou zdravotní proceduru, lék, nebo injekci, která přes tak strašlivé následky je nadále propagována a dokonce nucena na lidi?

Doktoři potvrzují škodlivost

New Yorkský lékař Dr. Vladimir „Zev“ Zelenko a významný patolog Dr. Ryan Cole, který provádí kolem 40 000 pitev za rok dosvědčují, že ti, kteří dostali kteroukoliv injekci proti Covidu, skončí s rakovinou a dokonce i s AIDS. Dr. Cole přiznává, že jak on, tak jeho kolegové, onkologové, zaznamenávají v současné době obrovský nárůst rakoviny u lidí, kteří nemají k této nemoci náchylnost a společný jmenovatel u všech je očkování.

Dr. Zelenko přiznává, že se opravdu jedná o AIDS. „Ale nejsou to AIDS, způsobené HIV,“ říká, „HIV zničí T-buňky a oslabí imunitní systém. Jenže zde jsou ještě vakcínou zničeny geny, které zabraňují růstu nádorů.“ Takže to nejsou AIDS, ale VAIDS – vakcínou způsobené AIDS.

Německá vláda přiznává, že na základě jejich informací budou všichni plně očkovaní skutečně mít AIDS. Podklady pro tyto informace vypracoval prestižní Institut Roberta Kocha, viz jejich dokument ZDE.

Kochův institut rovněž testoval následky další verze Covidu, zvané Omikron. Příznaky této nemoci popisují jako: rýmu (54%), kašel (57%), angínu (39%), což se jeví jako obyčejné nachlazení. Ze 6788 testovaných, 186 případů byli neočkovaní a 4020 očkovaných. O zbytku do 6788 nejsou žádné informace, ale ten nepoměr je zde, 186 neočkovaných proti 4020 očkovaným. Neboli, propočítáno na procenta, očkovaní mají o 87,7% horší účinnost imunitního systému.

Neurochirurgové hlásí zvýšenou zánětlivost mozku

Rovněž na vzestupu jsou záněty mozku, které se kvůli PCR testům, kdy je vatová tyčinka strkána testovanému málem až do mozku, zvýšily v poslední době 60krát! Roušky jsou další důvod pro tyto záněty a velká část pacientů jsou děti. Neurochirurgové operují mozky plné hnisu a zánětů, ale netroufají si o těchto záležitostech veřejně mluvit kvůli obavám, že by ztratili lékařské oprávnění a spolu s ním i zaměstnání.

Hodně těchto postižených trpí zpočátku bolestmi hlavy a záněty čelních dutin. To je způsobeno infekcí, která se snadno rozšíří do mozku a někteří z nich mohou upadnout i do komatu. Ti, kteří jsou očkovaní, jsou na tom o to hůř, že očkování podstatně oslabí imunitu.

Dr. Cole říká, že v laboratoři nechal ve vhodném prostředí kousky různých roušek a zjistil, že se z nich vyvinulo několik podivných živých organizmů a patogenů. Roušky jsou úrodná půda pro netypické shluky mikrobů v místech, kde se vůbec nemají nacházet. A oslabený imunitní systém se s těmito záškodníky nedokáže vyrovnat. Mikrobi napřed zničí jemné cévky, což způsobí trauma nosním sliznicím a pak postupně prolezou až do mozku.

Ublížení nejen na mozku

Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA očkování říká, že současná očkování proti Covidu mohou trvale zničit dětský mozek, srdce a imunitní systém. Jak dnes dobře víme, ani dospělí toho nejsou ušetřeni. A nikdo neví, co může potkat tyto lidi v budoucnu, protože nová, pokusná očkování, která ještě nikdy nebyla vyvinuta a nebyla ani řádně testována, mohou způsobit dalekosáhlé škody, které není možno předvídat.

Dr. Malone dále říká, že současná očkování nebyla navržena na to, aby někoho ochránila před Omikronem. Nemohou ani docílit, aby lidé neinfikovali jeden druhého. A u dětí může očkování způsobit obzvláště vážné problémy, takže jejich rodiče by měli být velmi opatrní s rozhodnutím nechat děti očkovat. Jednak děti žádné očkování nepotřebují, jejich přirozený imunitní systém je perfektní obrana proti všem nemocem a za druhé, když utrpí jakoukoliv zdravotní škodu, pak jak ony samy, tak jejich rodiče s tím budou muset žít celý život.

Dnešní situace je velmi vážná a mnozí lidé jsou zmítáni pochybnostmi, jak se zachovat. „Toto je dokonalá válka, je to informační válka, politická válka, vedená globálně – je to válka, jakou jsme ještě nezažili,“ říká. Je to válka medií a politiků proti nám, vedená pro WEF (World Economic Forum, Světové ekonomické forum), které chce za každou cenu provést Velké znovunastavení, neboli Great Reset.

Podle něho, nikdo nemá právo nutit lidem očkování, které je pokusné. Je to v naprostém rozporu s Norimberským kodexem, s Helsinkskou dohodou, s Belmontskou zprávou  a s Obecnými pravidly. Je to prostě nezákonné. Je to partyzánská válka vlád proti občanům. Lidé, kteří nám vládnou nejsou vesměs příliš chytří, ale mají k dispozici těžké kladivo ve formě policie, vojska a soudního systému, pomocí kterých nás zkoušejí donutit k poslušnosti i tam, kde je to k naší škodě. Proto musíme být velice opatrní. Výhodou je, že čím dál víc lidí začíná vidět skrze tuto manipulativní strategii.

Dr. Malone přiznává, že nikdy nebyl proti očkování. Vždyť přece pracoval na očkováních celý život. Takže když potřeboval letět do Evropy, uvěřil tomu, co vláda a zdravotnické organizace tvrdily, že očkování je naprosto bezpečné a nechal se očkovat. První očkování bylo bez následků, ale to druhé, říká že myslel, že zemře. Napřed to byla pouhá únava a bolest svalů, ale pak se přidal nepravidelný tlukot srdce, a začal se dusit. S každým dnem byl jeho stav horší.

Vydal se k lékaři a tam bylo zjištěno, že měl tak vysoký krevní tlak, jak jen to šlo. Takže hned dostal léky proti vysokému tlaku, které naštěstí zabraly a dnes je přesvědčen, že mu lékařka, která je současně kardiolog, zachránila život.

Výsledky hromadného očkování amerického vojska jsou šokující

Tyto výsledky jsou prakticky tajeny. Generální štáb měl správně přikázat vojenským lékařům aby řekli veřejně pravdu a výsledky zveřejnili, ale nic takového se nestalo. A přesto došlo k neúměrnému nárůstu zdravotních potíží, způsobených očkováním proti Covidu, které vedení armády popírá s tím, že nejde o skutečné zvýšení, protože předešlé roky byly zkreslené.

Americké vojsko zaznamenalo následující zhoršení po nuceném očkování:

 • Vysoký krevní tlak – 2181% zvýšení
 • Poruchy nervového systému – 1048% zvýšení
 • Rakovinové nádory v jícnu – 894% zvýšení
 • Roztroušená skleróza – 68% zvýšení
 • Guillain-Barre syndrom – 551% zvýšení
 • Rakovina prsou – 487% zvýšení
 • Zničení ochranného povrchu (myelin) nervů v mozku, v očích, v páteři – 487% zvýšení
 • Rakovinové nádory na štítné žláze a jiných žlázách – 474% zvýšení
 • Neplodnost – 472% zvýšení
 • Embolie plic – 468% zvýšení
 • Migrény – 452% zvýšení
 • Nefunkční vaječníky – 437% zvýšení
 • Rakovina varlat – 369% zvýšení
 • Tachykardie – 302% zvýšení

Dr. Malone k tomu dodává, že vedení amerických vojsk záměrně maže zprávy o nemocech vojáků ze svých záznamů, za účelem zakrytí zhoubných následků tak zvaného očkování. Dokazuje to i skutečnost, že ty zdravotní problémy, které nejsou způsobovány očkováním, zvýšeny nebyly. A tak armádní vedení upravilo „zkreslené“ výsledky předchozích let, aby ten rozdíl mezi dnešní situací nebyl tak zjevný. Na ukázku, na obrázku dole je vlevo původní statistika pro plicní embolii, neboli skutečný stav, kde červený obdélník je za pouhou část roku 2021. Na pravém obrázku je „upravená“ statistika předchozích let.

Vojáci jsou mladí a zdraví lidé. Jsou to tvrdí lidé, byli k tomu vycvičeni. Neradi hlásí nějaké zdravotní potíže, i když se někdy jedná o vážné případy. To proto, aby nebyli nějakým způsobem limitováni ve službě. Takže to, co bylo právě uvedeno jsou velmi vážné případy, které nebylo možno ignorovat. K tomu je nutno přičíst skutečnost, že ne všechny případy se dostanou do statistik, protože jsou jednoduše buď opomenuty, nebo přímo zamítnuty.

Vojenští lékaři dobře ví, že očkování způsobuje obrovské množství nemocí. Ale protože jsou vojáci a rozkaz je „mlčet,“ tak musí mlčet. Je ovšem podivné, že o tom všem mlčí i media, která jinak neváhají vytroubit do světa kdejakou senzaci. V tomto případě je v mediích naprosté ticho.

Různé várky očkování mají různou škodlivost

Dr. Michael Yeadon říká, že to, aby různé skupiny očkování měly různou účinnost a různou škodlivost je ve farmaceutickém průmyslu naprosto nepřípustné. Výroba léčiv všeho druhu podléhá tak přísným předpisům, že i ten stejný lék, vyrobený různými výrobci, musí být naprosto stejný. „Proto můžeme považovat různost v jedovatosti dnešních vakcín za záměr, a je to zločinný záměr,“ říká.

Pouze asi 5% všech vakcín jsou smrtelné. Které to jsou, je možno poznat podle čísla várky na lahvičce. Seznam různých vakcín s ohledem na rozmístění po světě je možno najít na stránce „howbadismybatch.com

Není to nic jiného než depopulace

Advokát Dr. Reiner Füllmich a s ním 50 dalších právníků vyslechli značné množství znalců a odborníků, ve snaze nasbírat informace pro mezinárodní soudní řízení proti světovým vládám za vyhlášení pandemie a zavedení všech nesmyslných opatření proti nemoci Covid-19. Nakonec došli k závěru, že se opravdu jedná o nekalý plán, kdy injekce, zvané vakcíny jsou navrženy v různých koncentracích a to za účelem pokusů na celosvětové populaci, kdy jde o to, zjistit jaké množství neznámého jedu je nutné na zabití člověka.

Po vyslechnutí nejrůznějších svědků jsou si tito lidé jisti, že se jedná o snahu otrávit a vyhubit velkou část lidské populace pomocí tak zvaných vakcín proti Covidu.

Každé očkování je jedovaté. Záleží pouze na koncentraci jedu, v něm obsaženém, která určuje je-li vakcína použitelná jako obrana proti nemoci, nebo smrtící jed na zabití člověka. Současná očkování žádná očkování nejsou, protože nepodporují imunitu a ještě ke všemu vyžadují neustálé obnovování. Stejně tak se nejedná o genetickou terapii, jak bylo zpočátku uvažováno. Genetická terapie nahradí špatný gen genem dobrým, ale tato vakcína toho není schopna; je to pouze pokus na lidech, za účelem zjistit kolik jedu snesou, než je zabije.

Dříve bylo uvažováno, že bylo hlášeno jen asi 10% škodlivých vedlejších účinků, ale postupem času bylo zjištěno, že je to pouhé 1%. Takže když EudraVigilance hlásí 38 983 úmrtí v Evropě, jak bylo psáno na začátku, tak to číslo může zcela dobře být 3 898 300.

Je rovněž známo, že vlády dostávají finanční příplatky za každé použité očkování. Možná to je jeden z důvodů, proč jsme tak mocně do očkování nuceni.

Další lékaři souhlasí, je to genocida

Německý lékař, vedoucí kliniky v Chemnitz, Dr. Thomas Jendges rovněž prohlásil, že očkování proti Covidu je genocida. Řekl, že nechce být součástí takového zločinu a údajně spáchal sebevraždu. Anebo – že by byl zasebevražděn? Skočil, nebo spadl ze střechy asi 13-patrové budovy. Předtím napsal, že nemůže snášet ty neustálé lži o údajně bezpečných vakcínách.

Jeho kolega, Dr. Guido Hofmann říká, že koronavirus je začátek celosvětového diktátorství. Celý život léčil lidi, takže má za to, že může směle prohlásit, že to, co se děje nemá nic společného s virusem. Důkladně celý problém studoval a udivuje ho, jak všichni dělají všecko naprosto stejně, po celém světě, jakoby podle stejného diktátu. Je to těžko uvěřitelné, ale opravdu, toto je diktátorský systém, zatím zastíraný, který je uváděn do provozu. Lidé by měli protestovat, zde jsou veškerá naše práva, která naši předkové pracně zavedli, zadupávána do prachu.

Teprve teď začínají všichni přiznávat pravdu

Až po všem tom zmatku, strašení a vyhrožování, teprve teď CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) přiznává, že přirozená imunita, získaná tím, že byl člověk nemoci vystaven, je mnohem účinnější než očkování. Napsali to ve svém týdenním hlášení, ve vydání ze 28. ledna 2022. To je samozřejmě v přímém rozporu s tím, co nám dříve tvrdili, že vakcíny jsou lepší. Dokonce teď přiznali, že neočkovaní, kteří mají přirozenou imunitu (skoro 70% všech lidí mají přirozenou imunitu proti Covidu) mají odolnost 10,5 až 23,8 krát vyšší, než očkovaní.

I Bill Gates se přidal a napsal na Twitteru, že jakmile Omikron projde zemí, že bude dobré jakékoliv další případy Covidu brát jako běžnou, každoroční chřipku. Ale neodpustil si dodat, že ty nejtěžší případy budou ti neočkovaní, což je ohavná lež, jak skutečnost dokazuje.

Dále napsal, že „Omikron vytvoří hodně imunity, aspoň na zbytek roku. Ale pak budeme muset dále brát roční injekce proti Covidu. Očkování sice zabrání těžkým případům nemocí horních cest dýchacích a úmrtím, ale přesto dovolí některé převratné infekce.“ No, děkuji pěkně, to pak není žádná pomoc.

A opravdu, situace se začíná měnit. 12 zemí se rozhodlo pomalu zrušit všecky Covidové příkazy a zákazy. Tyto země jsou: Švédsko, Švýcarsko, Dánsko, Norsko, Finsko, Irsko, Holandsko, Itálie, Litva, Francie, Británie. Israel rovněž oznámil, že ruší jejich „zelený pas,“ což je stejné jako potvrzení o očkování proti Covidu. Samozřejmě všichni si k tomu našli přiléhavou výmluvu, aby nevypadali jako oslové, což jsou. A všichni přiznávají, že karantény a všecko ostatní stejně neměly očekávaný účinek. Sice jim to trvalo dva roky, ale najednou to chápou! Najednou to ví!

Lháři, nic jiného než lháři a oportunisté.

U nás ještě nepochopili, že světový vítr nabral opačný směr

Ráno bylo na internetu prohlášení, že dnes je v České republice 22 000 nových případů korony. To je nesmysl velikosti Himalájí. Uvědomte si ten zástup, který by musel být testován na to, aby z nich vybrali 22 000 nemocných. Kdo je asi testoval a kde? To tam stály fronty? Představte si stotisícový zástup lidí testován na koronu za jeden den v ČR a z nich 22 000 nemocných.

Dále musíme uvážit, že všichni byli testováni PCR testem, který je pro toto použití nevhodný a již byl oficiálně stažen z provozu coby nefunkční. Přitom má 90% chybu, takže 90% ze 22 000 vůbec nemocní nemusí být. Je u nás tolik zdravotních služeb a laboratoří, které by zvládly zpracovat tolik testů za den a ještě to zavčas nahlásit mediím?

To je logicky naprosto nemožné.

Jane K., 22. února 2022

 

Sdílet: