11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Globalisté uzavřeli zahraniční zpravodajské weby, aby kontrolovali informace na cestě ke 3. světové válce

Zatímco globalisté šíří protiruskou propagandu, kvůli které by se Colin Powell červenal a snažil se přimět obyvatele Západu, aby přijali důvody pro třetí světovou válku, zahraniční zpravodajské služby jsou na internetu vypnuty.

Anti-NATO pozorovatel Rick Rozoff oznámil, že 112 Ukrajina, Interfax (Rusko), RIA Novosti (Rusko) a Běloruská telegrafní agentura byly ve středu odpojeny od internetu. V době psaní tohoto článku jsou 112 Ukrajina a Běloruská telegrafní agentura offline.

Russia Today byla také pravidelně napadána hackery během konfliktu Rusko/Ukrajina. Děje se tak, když západní zpravodajské kanály závratnou rychlostí vytvářejí falešné zprávy, aby chválily loutkovou vládu Ukrajiny nastolenou v roce 2014 převratem barevné revoluce.

Big League Politics informoval o tom, jak globalistické peníze proudí na Ukrajinu, jejíž potenciální rozšíření do NATO je pro Rusko hlavním jablkem sváru:

Nedlouho poté, co globalisty podporovaný převrat Barevná revoluce nastolil na Ukrajině nový režim, vláda přizvala Rothschildův dům jako poradce, aby posílila své vazby na mezinárodní finanční systém.

Ukrajina přivedla Rothschilda do svého ministerstva financí v roce 2017 a zároveň najala Citi, Goldman Sachs a JPMorgan, aby spravovaly jejich dluhopisy . Říká se, že Rothschild byl najat, aby „spravoval střednědobé dluhové závazky“.

Po převratu byla Ukrajina okamžitě vydána Mezinárodnímu měnovému fondu (MMF). V roce 2014 si MMF vzal více než 8,4 miliardy dolarů, údajně proto, aby pomohl jeho ekonomice zotavit se z recese, ale se vší pravděpodobností to byla ve skutečnosti globalistická odměna nové převratové vládě za dobře odvedenou práci.

Uprostřed konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem jsou MMF a jeho partneři ve Světové bance opět v procesu nahazování velkého množství peněz pro ukrajinskou pučistickou vládu. Připravují balíček pomoci ve výši 3 miliard dolarů pro Ukrajinu na podporu její vlády, protože rozšiřování NATO vypadá stále pravděpodobněji.

„Ve skupině Světové banky připravujeme v nadcházejících měsících balíček podpory ve výši 3 miliard dolarů. Začne to s alespoň 350 miliony dolarů v rychle vyplácené rozpočtové podpoře, která bude tento týden předložena ke schválení řídícímu orgánu, následovat bude 200 milionů dolarů v rychle vyplacené podpoře zdravotnictví a vzdělávání,“ oznámila globální organizace aktivních institucí.

“Tento balíček zmobilizuje finanční prostředky od několika rozvojových partnerů a vítáme již oznámenou podporu mnoha bilaterálních partnerů,” dodali.

Dalších 2,2 miliardy dolarů by se také mohlo v blízké budoucnosti přitéct z MMF ukrajinské převratové vládě.

“V MMF reagujeme na žádost Ukrajiny o nouzové financování prostřednictvím nástroje rychlého financování, o kterém může naše představenstvo zvážit již příští týden,” uvedlo vedení MMF.

“Kromě toho pokračujeme v práci na programu ukrajinského pohotovostního režimu, který má do konce června k dispozici dalších 2,2 miliardy dolarů,” uvedl MMF.

Globalistická válečná propaganda se dostává na novou úroveň a zákaz alternativních zdrojů informací je způsob, jak chtějí indoktrinovat mysli lidí, aby přijali jejich psychotickou agendu.

Sdílet: