29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Covidové vakcíny nyní zhoršují a zesilují mnohá existující onemocnění u lidí

Lékaři nikdy nepřipustí, že nějaké onemocnění mohlo být způsobeno vakcínou. Ale lidé trpící na zdravotní následky covidových vakcín velmi dobře vědí, což je příčinou zhoršujícího se stavu jejich stávajících onemocnění.

Desetiletí se ví, že vakcíny obsahují různé toxiny, které by neměly být nikdy vstříknuty do těl lidí. Tyto kontaminanty obcházejí všechny přirozené bariéry a filtry těla, včetně plic trávicího systému a pokožky.

Některé reakce se projeví během dní, jiným to může trvat i měsíce či roky. Když se však konečně projeví, následky mohou být devastační.

Lékaři jsou školeni omlouvat přídatné látky ve vakcínách jako nezbytné pro vybuzení imunitní reakce

Lékaři jsou běžně školeni, aby tvrdili, že toxiny jako thimerosal (rtuť), hliník, MSG, latex formaldehyd, arašídový olej, želatiba, skvalen či potracené lidské buňky jsou nezbytné přísady k tomu, aby vakcína nabudila imunitní systém k tvorbě protilátek.

Téměř vždy vám řeknou, že toho tam je příliš málo, jen takové stopové množství, které vám nijak neublíží. To je však velká lež! Jedná se o ztělesněnou dezinformaci.

Všechny tyto látky působí v lidském jako jed, imunitní systém uvádějí do stavu šoku „uteč nebo bojuj“ a po vniknutí do svalů a krve také narušují centrální nervový systém, někdy nezvratně.

Kromě toho se u dětí a miminek (včetně těch v děloze) rozvíjejí alergie na arašídy, mléko, vajíčka, latex, sóju, MSG a další běžně používané přídatné látky ve vakcínách.

Covidové „sraženinové“ vakcíny jsou ještě mnohem horší, protože znásobují stávající zdravotní problémy a vytvářejí nové

V poslední době se hlavně v USA začalo na televizních obrazovkách zjevovat množství reklam zaplacených Pfizerem, které se snaží normalizovat například arteriální fibrilaci, myokarditidu či nepravidelný srdeční tep.

Jako kdyby zdravé děti, sportovci nebo vojáci to měli běžně očekávat. Co už však Pfizer zapomněl v těchto reklamách zmínit je, že hlavní příčinou jsou jejich „sraženinové“ vakcíny. Někteří aktivisté proto varují, abychom nedovolili znormalizovat tato onemocnění podobně, jak se dnes již znormalizoval vysoký výskyt autismu u dětí.

Covidové vakcíny vstříknou do těla (nebo vytvoří v těle) miliardy hrotových proteinů ( toxických nanočástic ), které slepují červené krvinky a ucpávají cévy.

Výsledkem je, že miliony lidí, včetně dosud zdravých bez stávajících srdečních nebo krevních obtíží, dnes trpí srdečními selháními, včetně úmrtí. A třetí dávky tento masakr ještě zhoršují.

Kromě toho covidové vakcíny způsobují rakovinu tím, že utlumují mechanismus opravy poškozené DNA. Tento jejich efekt byl vědecky prokázán a odhalen lékaři zkoumajícími krev pacientů a jejich DNA po očkování proti covidu.

Nový výzkum publikovaný Multidisciplinárním digitálním vydavatelským institutem  (MDPI) odhalil, že miliardy kopií hrotového proteinu utlumují samoopravovací mechanismy poškozené DNA.

To znamená, že se můžete rozloučit s „adaptivní imunitou“. Jinými slovy, covidové vakcíny byly zkonstruovány tak, aby vytvářely závislost na dalších vakcínách za současného ničení přirozené imunity a schopnosti regenerace buněk. Speciální ty geny jsou ničeny, které potlačují rakovinné bujení.

Toto je jedním z důvodů, proč je v poslední době hlášen prudký nárůst případů rakoviny. Dalším je zanedbaná diagnostika během lockdownů.

Onemocnění, jejichž stav zhoršují covidové vakcíny

Mezi existující, případně chronická onemocnění, která jsou zesilována covidovými vakcínami patří:

 • rakovina
 • krevní sraženiny
 • samotný Covid-19
 • myokarditida
 • nepravidelný srdeční tep
 • neurologické poruchy
 • chronická letargie a deprese
 • alergie
 • syndrom neklidných nohou
 • nespavost
 • autoimunitní onemocnění a dysfunkce

Syndrom neklidných nohou vyvolaný vakcínou Moderna

Momentálně je medicínskými institucemi doporučená injekce proti permanentnímu syndromu neklidných nohou.

Analýza čtvrté fáze klinických zkoušek vakcín proti Covid-19 od firmy Moderna odhalila znepokojivou statistiku ohledně syndromu neklidných nohou (RLS) způsobené touto genovou terapií.

Přes 40% lidem, kterým se rozvine RLS, se tak stane v den očkování a dalším 50% se tak stane během prvního týdne po očkování. Z toho počtu je přes 75% žen. Věk bývá různý, ale nejvíce případů se vyskytuje kolem třiceti.

A je to ještě horší. Přes 60% pacientů, kterým se RLS rozvine po očkování vakcínou Moderna, se z toho už nikdy nezotaví.

Mezi další časté nežádoucí účinky této vakcíny patří: bolesti hlavy (33%), celková bolest těla (29%), chronická únava (33%), nevolnost (28%), zimnice, horečka, závrať, slabost a nespavost.

Autor: SD Wells, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: