10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Skandál! Židovští bojovníci proti popírání holocaustu propagují holocaust fotkami mrtvých Němců z vybombardovaných Drážďan….

Na webové stránce www.stopholocaustdenial.org se objevila objevila nedávno nová prezentace Světového židovského kongresu (JWC) s názvem the final solution (konečné řešení). Prezentace byla doplněna osmi fotkami, které měly demonstrovat hrůzy židovského holocaustu. Jediná fotografie mrtvých byla hromada mrtvých určených ke kremaci (originální screenshot je zde) . Jenže fotka byla na první pohled divná. Jednalo se o mrtvé v civilním oblečení, nikde žádné nahé mrtvoly, nebo vězeňské mundůry jak je znáte z oficiální historiografie a umění. Po bližším zkoumání se ukázalo, že se jedná o fotku obětí amerického-britského bombardování Drážďan v únoru 1945. Fotka pochází v knihy Alan Taylor, titled “World War II: the Fall of Nazi Germany, nakladatelství The Atlantic.

Když se to provalilo, tak sice JWC fotku hned vyměnil, ale to nic nemění na otázkách, které to vyvolává.

Tyto mrtvoly německých civilistů po náletech na Drážďany v roce 1945 vydávala židovská organizace JWC za obětí židovského holocaustu

Jsou bohaté a vlivné židovské organizace jako JWC (prezidentem je bývalý majitel TV NOVA Lauder, kterému musel český stát vyplatit 10,2 mld Kč, když ho okradl bývalý společník a současný sběratel judaik V. Železný) tak nedbalé, že se dopustí podobného fatálního omylu? Nebo je to tím, že zkrátka počítají s tím, že se lidé budou bát na podobnou manipulaci upozornit ze strachu před obviňováním z holocaustu a případnou trestně právní represí?!

Nikam nezmizela ani klíčová otázka, proč konkrétně o téhle historické události se nesmí v řadě zemí vést svobodná diskuze?! Má před ní někdo strach?

Joe Nowak, Chicago, USA

 

 

Sdílet: