1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Prezident Vladimir Putin podepsal v Kremlu dekrety uznávající nezávislost Doněcké a Luhanské lidové republiky

Prezident Vladimir Putin podepsal v Kremlu dekrety uznávající nezávislost Doněcké a Luhanské lidové republiky a před podpisem vyslal Kyjevu ultimátum! Ukrajina musí okamžitě ukončit vojenské operace proti oběma republikám, anebo bude čelit závažným důsledkům! Predikce Aeronetu se do puntíku naplnila a Vladimir Putin právě vydal rozkaz a vyslal do DLR a LLR ruské mírové “Z” sbory na ochranu civilistů před ukrajinskou armádou! Předtím v téměř hodinovém projevu odhalil historii Ukrajiny jako země, která vznikla jen díky Stalinovi a Komunistické straně Sovětského svazu!

Ruský prezident Vladimir Putin, přesně podle mojí prognózy z před několika dnů, oficiálně v pondělí večer 21. února 2022 uznal [1] nezávislost Doněcké a Luhanské lidové republiky a ihned poté podepsal rozkaz a vyslal do obou republik ruskou armádu [2], která bude plnit roli mírových sborů. Ano, předpověď Aeronetu se tak beze zbytku naplnila. Ihned po uznání obou republik míří ruská armáda do DLR a LLR v rolí mírových sil na ochranu obyvatel, tedy na zaščituZnačení “Z” na ruské technice [3] je tak tímto potvrzeno jako značení mírových sborů. Slavnostního ceremoniálu podpisu dvou dekretů se v Kremlu zúčastnili dva hlavní představitelé obou republik, prezident Doněcké lidové republiky Denis Pušilin a prezident Luhanské lidové republiky Leonid Pasečnik.

Podpis dekretů o uznání DLR a LLR v Kremlu. Zleva: Leonid Pasečnik, Denis Pušilin a Vladimir Putin

Společně podepsali dekrety o vzájemném přátelství a spolupráci mezi Ruskem a oběma čerstvě uznanými republikami. Tímto okamžikem spadl ze stolu Minský protokol a Kreml zlomil hůl nad diplomacií se Západem. Pro mně není tento vývoj žádným překvapením, ale chápu, že mnoha lidem okolo Valerije Pjakina teď spadly hodiny ze zdi.

Válka mezi ž a Ž na Ukrajině tímto momentem vstupuje do úplně nové fáze. Kreml byl do této pozice de facto dotlačen vlivem okolností a zásluhou americké agrese v Evropě proti Rusku, tedy proti Ruskému židovskému kongresu, včetně enormního amerického tlaku na loutkovou vládu v Kyjevě. Rusko tímto krokem otevřelo úplně novou kapitolu mezinárodní politiky.

VIDEO: Putin uznal obě republiky a potom pohrozil Kyjevu

Oznámení o uznání obou republik přijali obyvatelé Doněcku a Luhansku s obrovským nadšením, ale na celém aktu v Kremlu mně zaujala jiná věc. Bylo to ultimátum vydané úplně na konci projevu Vladimira Putina, kde nařídil Kyjevu, aby okamžitě zastavil vojenské operace proti oběma republikám, jinak bude Kyjev čelit ze strany Ruské federace vážným následkům. Tato hrozba je varováním, že pokud by útoky pokračovaly, ruská armáda bude obě republiky bránit a její zbraně budou na žádost vlád obou republik rozmístěny na liniích doteku s Ukrajinou.

 

 

V takovém případě by se mohlo stát, že by ruská armáda mohla překročit hranice obou republik a mohla by zaútočit proti bodům nepřítele uvnitř Ukrajiny. Pokud by např. ukrajinská armáda začala bombardovat Doněck, ruské letectvo by zaútočilo na ukrajinské letecké základny, odkud letadla vzlétají. Anebo v případě raketového ostřelování ze vzdálenosti 100 km za použití ukrajinských raket Točka by Rusové zaútočili proti palebným pozicím těchto komplexů na Ukrajině.

Vojenská pomoc ruské armády byla již čistě otázkou pozvání ze strany prezidentů obou uznaných republik, přesně jak predikoval Aeronet

Ruská armáda má na hranicích obou republik podle ruských televizí zhruba 200 000 vojáků a většina vozidel má na sobě bílé zamalování čísel útvarů a čísel jednotek, přičemž místo toho mají vozy namalované symboly bílého latinského písmene “Z” v bílém čtverci. Již několik ruských novinářů nám dnes do redakce potvrdilo, že jde opravdu o transliteraci ruského slova “Zaščita” (Ochrana), ale nebylo až dosud jisté, jestli půjde pouze o ruskou mírovou misi, anebo o mezinárodní, alespoň ve spolupráci s běloruskou armádou. Nyní je to již jasné, Rusko oficiálně v obou republikách spustilo mírovou misi své armády. Níže je ohlušující video z Doněcku, kde začali slavit nezávislost.

V současné chvíli není jasné, jestli nedojde v Kyjevě ke státnímu převratu a nezbaví se tam Volodymyra Zelenského, protože ztrátu Donbasu mu ukrajinští oligarchové neodpustí a bude obviněn z neschopnosti. Ukrajina definitivně tak po Krymu přišla i o další území. To je prostě neuvěřitelná diletantská politika Kyjeva. Jenže, to se nelze ničemu divit, když Kyjev nedělal politiku pro sebe a pro svůj lid, ale pouze pro americké pány. Pojďme si ale shrnout ten skoro hodinový projev Vladimira Putina. Z jeho projevu jsem vytáhl hlavní věty a body, které vyčnívaly a je potřeba jim věnovat pozornost.

Výtah z projevu prezidenta Ruské Federace Vladimira Putina k uznání DLR a LLR

Ukrajina je součástí našeho ruského kulturního prostoru. Moderní Ukrajina byla zcela vytvořena Ruskem a Chruščov z nějakého důvodu daroval Ukrajině Krym. Stalin předtím daroval Ukrajině území, která patřila Polsku, Rumunsku a Maďarsku. Bolševici se chtěli udržet u moci za každou cenu, udělali pro to všechno, včetně brestlitevského míru a splnění jakýchkoli přání nacionalistů. Události sovětské minulosti prostě nelze změnit, ale musíme o nich mluvit přímo

Ukrajina je pojmenovaná po Vladimíru Iljiči Leninovi, je jejím autorem a architektem, ale potomci této Ukrajiny zbourali Leninovy pomníky. Proč? Neznají svoji historii. Chcete dekomunizaci na Ukrajině? No, my jsme s tím docela spokojeni, protože Rusko je připraveno ukázat Ukrajině, co znamená skutečná dekomunizace. Ukrajina pro Rusko není jen sousední zemí, ale je součástí historie, našimi soudruhy a příbuznými. Bolševici doslova vtiskli Donbas Ukrajině. Chyby bolševiků v různých letech vedly k rozpadu SSSR, na svědomí mají zhroucení historického Ruska. Navzdory bezpráví, podvodům a okrádání Ruska náš lid uznal státy po rozpadu SSSR a pomohl zemím SNS, včetně Ukrajiny.

Ukrajina bez tradice a státnosti

Ukrajina jen vznesla nároky na diamantový fond a zlaté rezervy. Rusko přitom plně uhradilo za Ukrajinu dluhy, Kyjev však odmítl dodržet dohody o navrácení majetku. Kyjev využil dialog s Ruskem jako předmět vyjednávání se Západem. Ukrajina nikdy neměla tradice vlastní státnosti. Rychle se vytvořily klany, které neměly se zájmy Ukrajiny nic společného. Ve vztazích mezi Ruskou federací a Ukrajinou sehrály svou roli vnější síly, které jim rozšiřovaly klientelu a prosazovaly je k moci. Materiální podpora Majdanu ze strany velvyslanectví USA činila 1 milion dolarů denně!

Stabilní státnost na Ukrajině prostě nevyšla. Radikálové začali pořádat hon na ty, kteří s převratem v roce 2014 nesouhlasili. Nelze zapomenout na události z 2. května v Oděse, kdy byli zaživa upáleni lidé. Na strašnou tragédii v Oděse nelze vzpomínat bez otřesu, zločinci nebyli potrestáni, ale my je známe jménem, uděláme vše pro to, abychom je našli a potrestali. Věno, které jsme dostali nejen od sovětského Ruska, ale i od ruského impéria, bylo promrháno.

Kolaps země, průmyslu a jaderná hrozba

Od roku 2016 koncern Antonov nevyrobil ani jedno sériové letadlo, systém přepravy plynu, který vytvořil celý Sovětský svaz, zchátral natolik, že jeho používání je na Ukrajině vyloženě nebezpečné. Radikálové, kteří se chopili moci na Ukrajině, organizovali teror, došlo k řadě nepotrestaných vražd. Od roku 2014 se tarify za vodu na Ukrajině zvýšily téměř o třetinu, za elektřinu několikanásobně, za plyn pro domácnosti desítky-krát, mnoho lidí nemá peníze na placení za komunální služby. V roce 2019 bylo téměř 6 milionů Ukrajinců nuceno odejít za prací do zahraničí, hlavně zdravotnického personálu. a kvalifikovaných pracovníků. Ukrajina je kolonií Západu s loutkami v čele. Násilím asimilují ruskojazyčné obyvatelstvo! Pro ruský jazyk probíhá na Ukrajině etnické čištění a pronásledování, jen kvůli používání ruského jazyka! Neomezená moc vlastenců na Ukrajině ztratila národní charakter a vede k de-suverenizaci země.

V Kyjevě pokračují v přípravě masakru ukrajinské pravoslavné církve moskevského patriarchátu. Ukrajina vypracovala plány na invazi na Krym. Chudoba, beznaděj, ztráta průmyslového potenciálu – je to právě prozápadní civilizační volba? Objevují se prohlášení o vytvoření vlastních ukrajinských jaderných zbraní, a to není prázdná chvástavost. Ukrajina má sovětské technologie na výrobu jaderných zbraní, jsou stále v provozu. Kdybych byl ukrajinským politikem, hned bych za ten stav, který jsem Ukrajině způsobil, odstoupil. Západní patroni pumpují do kyjevského režimu zbraně a mohou Kyjevu pomoci vytvořit taktické jaderné zbraně. Buď si je vyrobí sami, anebo jim západ pomůže.

Loutková vláda a základny NATO na Ukrajině

Činnost ukrajinských ozbrojených sil a speciálních služeb řídí zahraniční poradci, to víme velmi dobře. Pro Ukrajinu bude mnohem snazší získat taktickou jadernou zbraň, zejména s technologickou podporou ze zahraničí. Pokud bude mít Ukrajina zbraně hromadného ničení, situace ve světě, v Evropě i v Rusku se dramaticky změní, Moskva nemůže nereagovat. Lidé z Krymu a Sevastopolu zmařili plány NATO na vytvoření vojenské základny USA a NATO na Krymu. Článek 17 ukrajinské ústavy přitom nedovoluje cizí vojenské základny na Ukrajině, ale oni ho obcházejí zahraničními “výcvikovými misemi“, které jsou ale v podstatě stejné. Jsou to vojenské základny, ale nazývají je výcvikovými centry.

Spojené státy a NATO zahájily bezostyšný rozvoj Ukrajiny jako divadla potenciálních vojenských operací. Zříkáte se na Ukrajině vlastní minulosti, takzvaného koloniálního dědictví ruského impéria? Tak potom ale buďte důslední. Cvičení na Ukrajině s cizinci totiž slouží jako zástěrka pro rychlé budování sil v regionu a přesun jednotek v co nejkratším čase. Vstup Ukrajiny do NATO je přímou hrozbou pro bezpečnost našeho Ruska. Znovu a znovu se nás snaží přesvědčit, že NATO je čistě obranná aliance, znovu nám nabízejí, abychom jim věřili na slovo, ale my si dobře uvědomujeme skutečnou cenu takových slov. Ta slova jsou bezcenná! Vstup Ukrajiny do NATO ne nyní, ale o něco později, pro Rusko nic nemění.

Americká hegemonie a Rusko jako nepřítel

Představitelé USA tvrdili, že aktivní bojové akce na východě Ukrajiny nejsou v rozporu se vstupem země do NATO. Řeknu to poprvé veřejně: V roce 2000 jsem se Billa Clintona ptal, jak bude Amerika reagovat na přijetí Ruska do NATO, ale jeho reakce vypadala velmi zdrženlivě, nejevil nadšení. Nechcete v naší zemi vidět přítele a spojence? Ale proč z nás dělat nepřítele? Oni prostě nepotřebují tak velkou a nezávislou zemi, jako je Rusko. Potřebují totiž nepřítele. Viděli jsme 5 vln rozšiřování NATO. USA si dělají z Ruska nepřítele jen proto, že nepotřebují tak velkou zemi, která jim může konkurovat, bezpečnostně, geopoliticky. Takže Ukrajina poslouží jako předsunutý odrazový můstek pro úder Západu na Rusko.

Americké dokumenty strategického plánování zakotvují možnost preventivního úderu na nepřátelské raketové systémy. A kdo je hlavním protivníkem? Rusko! V oficiálních dokumentech NATO je Rusko přímo prohlášeno za nepřítele. Kdyby se o tom dozvěděli naši předkové, pravděpodobně by tomu nevěřili. A my tomu věřit nechceme. Ale je to tak. Hlavním nepřítelem pro USA a NATO je Rusko. Rozmístění průzkumných prostředků na území Ukrajiny nám umožní kontrolovat naše území až po Ural.

Ultimátum Kyjevu

NATO naše protesty zcela ignoruje. Plivou na ně a dělají, co potřebují. A chtěli udělat totéž. Jak se říká: pes štěká, ale karavana jede dál. Ale my jsme s tím nesouhlasili. Západ návrh Ruska na bezpečnostní záruky rovnou odmítl. Ruská federace si vyslechla obecná slova v reakci na své návrhy Spojeným státům a NATO týkající se evropské bezpečnosti, racionální zrna se dotkla jen drobných bodů. Rusko má plné právo přijmout odvetná opatření v zájmu své bezpečnosti a my tak učiníme!

Kyjevská elita se opět snaží zorganizovat “bleskovou válku” v Donbasu. Ukrajina nechce dodržovat Minské dohody. Rusko nikdy neohrozí svou národní suverenitu a hodnoty. V Donbasu není dne bez ostřelování, zabíjení civilistů, blokáda neustává – konec je v nedohlednu. Proto žádáme ty, kteří se chopili moci v Kyjevě, aby okamžitě zastavili nepřátelské akce (proti oběma uznaným republikám), jinak budou čelit následkům!

V. Putin

Redakčně kráceno

Tyto hlavní nosné myšlenkové body a výroky jsem si poznamenal, protože dohromady vykreslují koncept Ukrajiny jako uměle vytvořeného státního útvaru, který vznikl díky Sovětskému svazu, díky Bolševikům, díky komunismu, díky Josifu Stalinovi a Vladimiru Leninovi. Kdokoliv na Ukrajině bourá sochy těchto vůdců, tak je de facto debil. Bez komunistů, Lenina a Stalina by Ukrajina nikdy neexistovala. Je tvořena územími okolních zemí a zejména ruským územím.

Podle posledních informací z Telegramu ruská vojenská technika začala právě na příkaz Vladimira Putina překračovat hraniční přechody s DLR a LLR. Jedná se o vozy se značením “Z”. Jaké to překvapení, že? Vladimir Putin před několika minutami v době psaní tohoto článku nařídil navázat diplomatické styky Ruska s oběma republikami. K otevření zastupitelských úřadů Ruska by mělo dojít v obou republikách již v průběhu úterý.

Leonid Pasečnik (LLR) a Denis Pušilin (DLR)

Minský protokol je tak tímto okamžikem už mrtev nejen de facto, ale teď už i de jure. Evropská unie, USA a Velká Británie samozřejmě ihned uvalí sankce na Rusko, ale jak už zaznělo od Vladimira Putina, v Kremlu mají informace, že sankce by byly uvaleny tak jako tak, na základě záminky, např. nějaké hry amerických či českých tajných služeb s cílem obvinit Rusko zase z nějaké špatnosti, něco na způsob Novičoku nebo Vrbětic. Kdo chce Rusko bít, důvod pro sankce si vždycky najde. Kreml již tuto hru pochopil, ale nemyslete si, že o tom nevěděli dříve. Až dosud Ruský židovský kongres nechtěl Ukrajinu rozbíjet. Chtěl ji udržet pohromadě.

Jenže ve chvíli, kdy hrozí, že na Ukrajinu sionisté nasunou útočnou armádu NATO, tak ta půjde po krku Rusku a majetkům ruských Židů v Rusku. A teprve v takové chvíli Kreml dostává volnou ruku a po dlouhých 8 letech a po smrti 14 000 etnických Rusů, žen a dětí na Donbasu zabitých ukrajinskou armádou je Kremlu dovoleno uznat obě republiky. Teprve ve chvíli, kdy hrozí nasunutí NATO na Ukrajinu s cílem dostat na dostřel Moskvu a tím pádem majetky RŽK, a to nejen v Moskvě. Takže, co říct závěrem? Když čtete Aeronet, víte v předstihu a dopředu, jak to bude. Někdo to ocení, ale někomu jinému dnes spadly hodiny ze zdi. Nespadly pouze tomu, kdo chápe, že pro RŽK nepříznivě se vyvíjející válka mezi ž a Ž je tím jediným a pravým důvodem náhlého uznání obou republik ze strany Kremlu.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: