26. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Naočkování mají až 9násobnou šanci hospitalizace než naočkování

Data získaná od zdravotničky Deborah Conradopvej a prezentovaná advokátem Aaronem Siri ukazují přesný opak toho, co se nám snaží namluvit zkorumpované státní orgány padělající statistiky .

Zdravotnice americké nemocnice podrobnou evidencí zjistila, že lidé očkováni proti onemocnění Covid-19 mají až devítinásobnou šanci hospitalizace než neočkovaní.

Jak je to možné, když oficiálně se tvrdí něco úplně jiného? Klíčem k tomuto zjištění je způsob, jakým se počítají očkovaní pacienti.

Namísto klasického započítávání pouze těch, u kterých prošlo před hospitalizací alespoň 14 dní od druhé dávky, se započtou všichni bez ohledu na počet dávek a čas od očkování.

Co zjistila zdravotnice podrobnou evidencí pacientů

Jak vysvětluje advokát Siri:

„Znepokojená zdravotnice Deborah Conradová, působící jako asistentka lékaře, přesvědčila svou nemocnici, aby svědomitě zaznamenávala status očkování proti Covid-19 u každého pacienta přijatého do nemocnice.

No a výsledek byl šokující!

Jak uvedla paní Conradová, její nemocnice slouží komunitě, ve které je očkováno o něco méně než 50 % lidí.

Při započtení všech očkovaných bez ohledu na počet dávek a čas, který od očkování uběhl, se ukázalo, že až 90% hospitalizovaných pacientů bylo očkováno.

Tito pacienti byli do nemocnice přijati z různých důvodů, mezi nimiž byl i Covid-19, ale i jiná onemocnění.

Ještě více znepokojující je fakt, že mnozí pacienti byli mladí, mnozí měli netypické a neočekávané zdravotní problémy a mnozí byli přijati i měsíce po očkování.“

Státní orgány ignorují závažná zjištění

Navzdory těmto znepokojivým informacím zdravotnické úřady ignorovaly zjištění paní Conradové poté, co se na ně obrátila.

Právnická firma advokáta Aarona Siri poslala i oficiální dopisy americkému Centru pro kontrolu onemocnění (CDC) a Oddělení zdravotnických služeb Úřadu pro léky a potraviny (FDA), ale ty byly také ignorovány.

Advokát Siri to okomentoval následovně:

„Tato zkušenost opět zdůrazňuje důležitost nikdy se nepodvolovat vládnímu nátlaku a nařizování povinností, pokud jde o medicínské procedury.“

Nejšokujícím zjištěním z nashromážděných dat paní Conradové je, že ke zmíněnému výsledku jsme se mohli dostat jen jediným způsobem.

Pokud při přibližně stejném podílu očkovaných a neočkovaných v populaci (50% na 50%) máme v nemocnicích 90% očkovaných a jen 10% neočkovaných, tak to znamená, že očkování mají až 9násobně vyšší šanci hospitalizace!

Závěr

Jak dodává advokát Siri:

„Je matematicky nemožné dojít k těmto číslům jakýmkoli jiným způsobem. Tečka. Konec. Toto je prostě ta nepohodlná pravda.“

A opravdu, čím k většímu objemu dat máme přístup, tím horší to pro covidové vakcíny vypadá.

Autor: Dr. Joseph Mercola, Zdroj: technocracy.news , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: