6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Světem se jako domino šíří odpor lidí proti pandemickým omezením

Zatímco napříč celým světem se dějí nevídané věci, zahraniční, ale i naše média hlavního proudu drží bobříku mlčenlivosti.

Když si dnes otevřete takový deník SME, dozvíte se nepodstatné věci, jako například kdo jsou první kandidáti na košického primátora, že nemáte investovat do bitcoinu, nebo že do dražby jde nějaký drahý byt.

Pojďme se nyní ale podívat na přehled skutečných zpráv, které hýbou planetou a které jsou předzvěstí nastávajících dalekosáhlých změn.

1. Do Canberry (Austrálie) míří obrovský konvoj lidí

Inspirováni kanadským „Konvojem za svobodu“ míří do hlavního města Austrálie Canberry obrovský, téměř kilometrový konvoj aut a lidí.

Odhaduje se masová účast 500 tisíc až 1 milionu lidí.

Australané žádají generálního guvernéra (zástupce britské královny, obdoba prezidenta), aby rozpustil parlament a jmenoval na 3 měsíce dočasnou vládu, která vyčistí politický bažina a zorganizuje nové volby.

Také žádají ukončení všech pandemických omezení, zrušení povinného očkování proti covidu a postavení vládních zločinců před soud za zločiny proti lidskosti.

Video z pochodu demonstrantů se podívejte zde:

2. Povstali i farmáři v Řecku

Obrovský „konvoj svobody“ se zformoval v Řecku, kde se do protestů hromadně zapojili farmáři. Protestují nejen proti pandemickým omezením, ale také proti vysokému nárůstu cen energií.

Policie se zoufale snaží zablokovat záplavu traktorů na dálnici. Celou dálnici v obou směrech přehradila autobusy a kordony těžkooděnců. Ten pohled na paniku řecké vlády je jednoduše úžasný.

Video si můžete prohlédnout zde:

3. Konvoje svobody vyrážejí i v Nizozemsku

Do pohybu se dali i lidé v Nizozemsku.

Nejen tam, ale napříč celou Evropu se mobilizují odpůrci pandemických opatření. Během příštích dnů se chystá velká blokáda Bruselu.

Video z jízdy holandského „konvoje svobody“ si můžete prohlédnout zde:

4. V Kanadě se konvoje svobody neustále rozrůstají

V Kanadě se ke konvojům svobody přidávají stále další a další. Nejen kamiony, ale také množství osobních aut.

Objevují se zprávy, že zoufalá policie, která si s protesty neví rady, se uchyluje ke stále zoufalejším krokům. Nejnovější prý chtějí na děti kamionisty poslat sociálku.

Také se šíří zvěsti, že do hlavního města Ottawy svážejí těžkooděnce, kteří mají začít hromadná zatýkání. Kamionisté proto vydali výzvu, aby do Ottawy přijeli posílit jejich řady i další kamionisté.

Zde si prohlédněte video , na kterém je vidět obrovská záplava vozidel na jedné ze zablokovaných dálnic:

5. Komediantka vysmívající se obavám z očkování kolabuje přímo na pódiu

No a jako poslední příspěvek uvádíme jednu kuriozitU o tom, že „karma je opravdu zdarma“.

Americká stand-up komička Heather McDonaldová měla vystoupení, na kterém se vysmívala odpůrcům očkování.

Nejprve říká, jak má v sobě dvě dávky, posilovací třetí dávku proti covidu, dále vakcínu proti chřipce i pásovému oparu a přesto stále menstruuje, čímž se vysmívá zprávám o menstruačních problémech žen po covidových vakcínách.

Potom říká, jak byla dvakrát na výletě v Mexiku a žádný covid tam (zřejmě díky očkování) nechytla. A prý ji Ježíš miluje nejvíc. Poté, co to vysloví, náhle kolabuje přímo na pódiu.

Diváci si myslí, že je to součást vystoupení a smějí se, nicméně její kolaps byl skutečný. Sice nakonec přežila, ale utrpěla prasklinu lebky a musela být hospitalizována.

Bůh nám asi někdy dává najevo svou existenci poněkud neobvyklým, dalo by se říci až cynickým způsobem.

Video si můžete prohlédnout zde:

Závěr

Takových příkladů lidových povstání proti tyranii bychom mohli uvést další desítky – ze zemí, jako Nový Zéland, Velká Británie, Belgie, Itálie, Česko, atd., atd.

Svět se jednoduše probudil a v přímém přenosu svrhává dva roky trvající korona tyranii.

A co Slovensko? Zatím stále sladce spinká? Povstaneme proti tyranii už konečně i my, nebo na hanbu necháme ostatní, aby svobodu vybojovali za nás?

Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: