6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Skandální manipulace se statistikami očkovaných a neočkovaných na JIP v českých nemocnicích…

Skandální manipulace se statistikami očkovaných a neočkovaných na JIP v českých nemocnicích odhalil čtenář Aeronetu, který se rozhodl pravidelně sledovat a zaznamenávat statistiky pacientů a potom jen nevěřícně zíral, jak někdo čísla po několika týdnech potichu a zpětně nafukuje, aby neočkovaných na JIP bylo víc! Pfizer už oznámil, že podal žádost o schválení vakcíny pro mimina od 4 měsíců až pro děti do 4 let! Depopulace jede naplno! Slovensko začne děti očkovat třetí dávkou, na schválení EMA se čekat nebude! A proč Žirinovský zešílel a napíchal do sebe 8 teček Sputniku a teď má oboustranný zápal plic?

Ani po nástupu nové vlády v ČR nedošlo k žádné změně. Farmaceutická mafie nadále řídí v ČR veškeré procesy covidizačního řízení a ministerstvo zdravotnictví pod vedením nového ministra Vlastimila Válka pouští ven do světa podivné, až by se chtělo říct dezinformační statistiky a zavádějící čísla způsobem, že se hory zelenají. Čísla ve statistikách totiž mutují! Jeden z našich čtenářů se na to již nemohl dívat, a proto se rozhodl, že bude provádět snímky dat z jednotlivých týdnů od počátku tohoto roku a bude je potom porovnávat později s těmi samými týdny, ale již zmanipulovanými a náležitě někým upravenými po několika týdnech.

Naše redakce neví, jestli čísla nafukuje přímo ministerstvo zdravotnictví, nebo datové soubory přepisuje a upravuje nějaká třetí strana, anebo se někdo bude vykrucovat a vymlouvat, že někde nastala chyba při zpracování dat, což je častá a oblíbená výmluva v německých médiích, ale každopádně náš čtenář zaznamenal a zdokumentoval šokující manipulace se statistikami osob na JIP v českých nemocnicích a jejich rozdělení podle očkovacího statusu. Data byla čerpána z portálu iDnes [1].

Takto vypadají data dnes na iDnes při pohledu zpětně. Neočkovaní prý válcují a zaplavují JIP jednotky

Výsledek sledování je po několika týdnech naprosto šokující. Čísla se totiž za Fialovy vlády přepisují a nafukují doslova jako podle not jakéhosi orchestru, kdy se rostoucí čísla neočkovaných mají použít jako munice pro pozdější prosazení povinného očkování v ČR. Náš čtenář pořídil pravidelně každý týden snímek statistických dat za uplynulý týden, a to celkem za 4 týdny na počátku tohoto roku, konkrétně data za 2. až 5. týden roku 2022 a snímky jasně a prokazatelně zachycují, že očkovaných osob na JIP v českých nemocnicích leží naprosto jednoznačně až 4x více než neočkovaných. Data jednoznačně ukazovala každý týden, že očkování je pandemií očkovaných osob, které zaplňují české nemocnice, což je v souladu s informacemi, které máme v redakci z mnoha českých nemocnic.

Rozkaz zněl jasně, neočkovaných na JIP musí být vždy nejvíc! Čtenář pořídil živé snímky každého týdne a archivoval je

Poslední údaje uvádí, že v průměru se počet osob na JIP z řad očkovaných pohybuje okolo 80% a na informaci je uvaleno ze strany nemocnic informační embargo. Lékařům hrozí okamžitý vyhazov, kdyby veřejně vystoupili v médiích a o těchto číslech informovali. Data ze statistik to jasně potvrzují. Jenže, je v tom háček. Data to potvrzují jenom krátkou dobou, jenom chvíli. Jakmile uteče několik týdnů, stačí 2 nebo 3 týdny, tak se stane zázrak. Někdo zpětně statistiky přepíše, úplně je překope nohama vzhůru a z pandemie očkovaných se rázem stává pandemie neočkovaných. Data někdo nafoukne na straně neočkovaných a najednou tvoří drtivou většinu pacientů na JIP. Níže jsou 4 snímky 4 týdnů pořízených v čase jejich publikování.

Ofocené grafy v každý jednotlivý týden, od 2. až do 5. týdne roku 2022. Počet očkovaných na JIP suverénně převažuje, dokonce až 4x

Výše připojené snímky ukazují původní autentický stav během 2. až 5. týdne tohoto roku tak, jak byly zachyceny grafy za právě publikované týdny. Data jsou nahlašována z nemocnic při incidenci a záznamu o přijetí na lůžko JIP, takže výmluvy a tvrzení o tom, že některé nemocnice zapomenou a nahlásí čísla později, jsou samozřejmě účelové výmluvy a nesmysly, protože kdyby to byla pravda, tak při pohledu na ta zmanipulovaná čísla by to znamenalo, že ty statistiky posílají s obrovským zpožděním skoro všechny nemocnice, což by znamenalo, že ty týdenní statistiky, se kterými se šermuje každý den nebo týden v médiích, by byla naprosto nepravdivá a irelevantní. Pokud by se muselo čekat 4 nebo 5 týdnů na to, aby se ukázala data z nemocnic za 1. týden, tak by potom nešlo sledovat ani denní počty nakažených, což jsou data rovněž hlášená online.

Zpětné nafukování dat neočkovaných na JIP

Postupné nafukování dat je prováděno kvůli optickému jevu psychózy ve společnosti, že všichni umřeme, pokud se nenaočkujeme. Níže jsou 4 snímky grafů s již nafouknutými počty neočkovaných na JIP v českých nemocnicích. Takhle se v ČR dělá krize v nemocnicích. Politici v tom jedou na základě pobídek a vydírek. Obálka a kostlivec jako dvojí motivace pro politiky, aby drželi hubu a krok a plnili data a tabulky nakažených a hlavně neočkovaných. Farmaceutická mafie včera v USA oznámila, že má důvod k radosti.

Depopulační program jeden na plné obrátky a společnost Pfizer oznámila, že požádala americkou FDA o schválení covidové vakcíny určené pro miminka od 4 měsíců až pro malé děti do 4 let. Bude se jednat o 18 milionů dávek [2]. Šokující prohlášení vyděsilo miliony matek, že Bidenova vláda toho využije a nařídí povinný vax miminek podobně, jako se povinně očkují hexa a tetravakcíny malým dětem. A pozor, nejde jen o USA, kde se nově cílí na očkování dětí.

A takto vypadají zpětně přepsané grafy 2. až 5, týdne roku 2022 pořízené dnes 11. února 2022
Naďova 3. republika: Na Slovensku začnou do dětí vpichovat 3. dávku roztoku od Pfizeru, na schválení od EMA čekat nebudou, stačilo doporučení od Pfizeru z USA

Slovensko v pátek oznámilo [3], že nebude čekat na souhlas evropské agentury EMA a začne slovenské děti očkovat 3. dávkou vakcíny. Ano, děti dostanou 3. tečku a na nějaké souhlasy EMA se už ani nehraje. Pamatujete před rokem, jak se politici zaklínali tím, že očkovat se bude pouze tím, co schválí EMA? Tak to je dnes už dávno jinak, protože dnes to prostě je tak, že Pfizer zavolá na Slovensko, které se pomalu díky Hegerově vládě transformuje na 51. koloniální stát USA, a nařídí ministru zdravotnictví Lengvarskému, že odteď se prostě jedou 3. dávky vakcín pro děti a na evropskou agenturu EMA, slušně řečeno, sere pes. Slovensko je od středy americkou kolonií s okupační americkou armádou a Brusel a ani EMA již nemají na Slovensku nárok. A tím je to dané.

Ministr obrany SR Jaroslav Naď a americký ministr zahraničí Antony Blinken při podpisu smlouvy DCA ve Washingtonu

Od této chvíle bude platit, že jak v Americe, tak na Slovensku. Soukromě nyní říkám zemi pod Tatrami pracovním názvem “Naďova 3. republika” s odkazem na to, že Slováci měli nejprve díky Tisovi Slovenský štát před 2. sv. válkou jako 1. republiku, potom měli díky Mečiarovi od roku 1993 Slovenskou republiku jako 2. republiku a od večera 9. února 2022, kdy krasavice z Pezinku ve spěchu před večeří podepsala okupační dekret Američanům, mají Slováci v pořadí již 3. republiku, která ale už není Slovenská, ale je Naďova a veskrze koloniální.

Je to hlavně jeho zásluha, i když ostatní z koalice pomáhali, tahali řepu taky, ale ministr obrany Jaroslav Naď je tím, kdo tu řepu slovanské suverenity ze slovenské země vyrval a v té zející díře teď ukotví nový koloniální útvar, vejdou se do něho i dvě americké základny, vejdou se tam i rakety, vejdou se tam i uprchlíci z Ukrajiny, pokud na to přijde po vyvolání války na východě za hranicemi a tato 3. republika bude kopírovat všechno, co vypadne z kafemlejnku zvaného USA. Očkování 3. dávkou bez souhlasu bruselské EMA je toho důkazem! A tím je to dané!

Žirinovský do sebe vpichoval Sputniky pravidelně každé 3 měsíce jako terapeutika, teď má agresivní oboustranný zápal plic

Možná jste zaregistrovali informaci, že ruský politik Vladimir Žirinovský byl hospitalizován [4] poté, co si nechal nastřelit v úhrnu 8 dávek vakcíny Sputnik, což dokonce šokovalo i výrobce vakcíny, firmu Gamaleya, jak včera uvedla ruská televize. Žirinovský podle ruských serverů skončil v nemocnici s oboustranným zápalem plic a je v kritickém stavu. Žirinovský si nechal postupně napíchat 8 dávek Sputniku s odstupy zhruba 2 až 3 měsíců na doporučení svého izraelského lékaře, který mu měl prozradit, že vakcína funguje nikoliv jako imunologický prostředek, ale jako záplavové terapeutikum, které poskytuje rezistenci a tělo se musí pravidelně zaplavovat terapeutikem po 2 až 4 měsících, aby byla zachována rezistence buněk proti napadení jinými viry.

Vladimir Žirinovský při podávání jedné s posledních dávek Sputniku, zřejmě 8. dávka podle informací z ruských webů

Přesně o tomto mechanismu terapeutik jsem zde na Aeronetu psal již několik článků, kde jsem podrobně vysvětloval, jak tento buněčný mechanismus terapeutické záplavy funguje. Problém s terapeutiky je ale v tom, že se musí jednat o prověřená terapeutika bez jakýchkoliv vedlejších účinků, což obvykle vyžaduje 10 až 15 let klinických studií, jako jsou např. antiretrovirová terapeutika pro pacienty s HIV. První generace terapeutik měla v 90. letech silné vedlejší účinky a trvalo v podstatě dalších 10 let, než se HIV terapeutika dostala na bezpečnou úroveň. Považovat dnešní covidové vakcíny za bezpečné a dokonce si je píchat v terapeutickém intervalu doporučených 3 až 4 měsíců, je naprosté šílenství, protože dosud není jasné, jakou toxickou zátěž tolik dávek covidových vakcín v těle vytvoří.

Žirinovského 8 dávek odpovídá 1 a půl lahvičce roztoku a nafukování statistik v neprospěch neočkovaných je příprava na záminku povinného vaxu

Jak je známo, vakcína Sputnik vyráběná firmou Gamaleya obsahuje rovněž oxidy grafenu jako západní vakcíny, přičemž dodnes neexistuje jediná dlouhodobá studie zkoumající klinický dlouhodobý obraz očkovanců v delším časovém úseku po X dávkách a strukturu dopadů na jejich zdravotní stav. Celkem 8 dávek se rovná přibližně objemu 1 a půl lahvičky neředěného roztoku na jednu osobu, což je asi 120 až 180 miliard částic dopravených do těla očkované osoby, které mají cizorodý charakter a takovéto objemy vyžadují pokaždé dlouhodobé studie. Snaha o naočkování lidí a jejich evidenci skrze krizové instrumenty se bude postupně přesunovat do modelu normalizace v rámci tzv. Nového normálu.

Petr Fiala, premiér ČR

Roztoky se budou zahajovat vždy na podzim, společně s lockdowny, ale pouze separovanými a strukturovanými pro odmítače vaxu a pro odpírače systému Total Control. Zatímco Fialova vláda věší lidem na nos bulíky o svobodě a hlavně slušně, tak v tichosti mezitím se přepisují statistiky pacientů na JIP tak nehorázným způsobem, že tohle nebylo ani za Babiše, tam se přepisovalo také, ale ne tak divoce. Při pohledu na grafy pořízené čerstvě na místě po posledním týdnu a na nafouknuté grafy po několika týdnech vám dojde, že nejde o nic jiného, než o udržení hysterie a přípravu na povinný vax s poukazem na kolabující JIP a ty zástupy nezodpovědných neočkovaných “dobytků”. Děkujeme našemu čtenáři za roli hlídáčka, že sleduje čachry s datovými soubory z českého zdramini.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: