24. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Prezidente Zemane (otevřený dopis odeslaný)

Jako občan žádám, abyste se nám za urážky omluvil!  Když Vás Džamila urážela, když Vám chtěl zástupce ODS podříznout krk a vykrvit Vás, stál jsem na Vaší straně. Ale takto ne! Špínu a zákeřnost z Vašich úst nepřipustím!

Prezidente Zemane (otevřený dopis odeslaný)

Za totality jsem demonstroval proti okupaci a vedoucí úloze KSČ celé období. Nikdy jsem nebyl v SSM, natož v KSČ. Vlastně jeden den, kdy mi v Líních u Plzně na vojenském letišti dal náčelník – plukovník a politruk do rukou knížku SSM a strhl mi jednu korunu. Hned při nástupu jsem jim to hodil pod nohy a pouze újma jedné Kčs za svazáckou známku mi byla upřena: nevrátili mi ji.

Takže toto je ukázka mého celoživotního postoje a ostře, velice ostře protestuji, abyste na nás posílal s partou bruselských extremistů, které by za normálních voleb, nikoliv prapodivného slepence koalic nebyli zvolení, policii a katy!

Jaké újmy jsme komu udělali my, co jsme demonstrovali?

Většina z nás je zdravá, na chřipky netrpící, nemající přidružené nemoci jako Vy. Protestovali jsme proti školní diskriminaci,  apartheidu a segregaci zdravých a nenaočkovaných, když vláda vyhnala zdravé, nenaočkované experimentální vakcínou Pfizer do segregace a naočkovaní Pfizerem roznášeli covid díky vašim šíleným antiexpertům a Vám! Nikoliv, že jsme chtěli někoho ohrožovat! Prosím, nelžete!

Vážně z nás děláte idioty, kteří věří, že země je placatá a covid se rozhazuje z letadel? Vážně jste za duševním deficitem a věříte, že ekonomické úsloví „rozhazování peněz z vrtulníku“ při kvantitativním uvolňování znamená, že sedí za oknem vrtulníku soudružka Christine Lagarderová a rozhazuje miliardy eur z vrtulníku? Vážně věříte, že jsme tak dementní?

Jak se chovat, když nás, normální lidi vy, vůdci národa urážíte, že jsme antivaxeři, když všechny fungující vakcíny máme, naše děti je mají a nikdo neprotestuje?

Vám neprozradil Váš přítel Koudelka z BIS, že u nás je cca sedmnáct antivaxerů, kteří jsou šílení a kolik je proti transfuzi, by také měl vědět on. Proč si to nevyžádáte? Proč si nevyžádáte data od vlády a Koudelky BIS a klidně nás urážíte, aniž znáte fakta?

Dále: jestliže zástupci lidu odmítají předkládat data k vakcíně Pfizer, a vidíme, co tato vakcína s mnoha (samozřejmě ne se všemi) dělá a Vy nás urážíte, že jsme tupci a spodina národa a pak společně s Rakušanem a dalšími pláčete, že ten lid, kterým pohrdáte, je na vás zlý, jde logické myšlení do pryč a zuřivost národa stoupá, což pak chcete následně zneužít? Neuvěřitelná drzost a arogance!

Tyto provokace jako bytostný demokrat odmítám a žádám, abyste se zasadil zpět o naši nabytou svobodu v roce 1989 a poztrácenou vstupem do Evropské unie výměnou z proslulé RVHP!

Jak je možné, že nemáte podklady k vakcinaci? Proč Vám to tají? Cca 20% je proti Pfizeru, který je propaganda a nesplňuje žádné vakcinační podmínky. Nikdo není uchráněn a dokonce přenáší covid! Vážně toto nám nutíte? A nejsme z inkluzivních tříd! Dále 60% cca se jde očkovat pochybným Pfizerem, aby mohli cestovat, chodit do kin, na koncerty a dokonce i do obyčejných hospod! O zdraví nejde! A pak je zde vyděšená, 20% cca skupina, ze které jste udělali stádo zoufalých, vyděšených lidí, kteří umírají víc na ataku paniky a následný totální rozvrat imunity! Ne všichni z nás ztratili imunitu totálním pitím jako Vy!

A proč urážíte nás, zdravé, že nepodléháme Vašim rozmarům? Na demonstracích žádní teroristé nebyli, žádní paliči aut a vrazi mezi námi nejsou a pokud se Vám a Rakušanovi zamlouvala léta, kdy nás bolševici nabírali na hrabice a mlátili nás obušky za názor, je to hnus a já, dokud budu živ, budu této vaší nové bruselské totalitě vzdorovat. Nezastavíte mě lžemi a urážkami!

A k šibenicím na závěr: nevadily šibenice na Moravě za Gazdíka a dnes, když jsou u moci, najednou mají hrůzu? Víte, co tam bylo pověšeno? Ne premiér Fiala, ne vy, kteří jste zničili vzdělanost a bohatství našeho národa šílenou „inkluzivitou“  a keynesyánským zadlužením, ale naopak zrcadlově my, jak jste nás dali do oprátky se svobodou, vzděláním a uvázali jste nám oprátky dluhu a nesvobody kolem krku.

Takže my, oběšenci, se vám nelíbíme a pošlete na nás vojsko, armádu a policii Víta Rakušana? Vážně jste náš prezident, nebo máte jenom hlupáky  poradce zafixované na zisku vakcín Pfizer Biontech?

Na oprátkách dluhu a vzdělání visíme my a armáda s policií nám oprátky nesejme. A vy jste nás na ně pověsili a ještě za to naše rodiny potrestáte? Tvrdíte, že znáte dějiny.

Možná, že mnohé zarazí nadpis: Zemři blázne

Ne, skutečně se nejedná o to, že máte zemřít. Je to kniha, která je jakoby z dnešní doby. A Vaše výroky z televize CNN Prima NEWS ukazují, že jste naprosto nic nepochopil. I v této knize jsou šibenice. I v této nádherné knize věší občany Anglie do oprátek, protože se jim nelíbí a pletou se jim v cestě k prosperitě.

Zemři, blázne od Karla Zuchardta.  Historický román, který je obrazem událostí v Anglii v 1. polovině 16. století, líčí manželství Jindřicha VIII. s Annou Boleynovou. Hlavními dvěma postavami románu je na jedné straně poživačný, despotický král, na druhé straně filosof a vědec Thomas More. Autorovi se podařilo vylíčit atmosféru královského dvora s jeho ovzduším intrik a ctižádostivých plánů i charaktery všech hrdinů, ať již postav známých z historie, nebo prostých postaviček venkovanů, kupců, židů či dvorních šašků. A nyní, v roce 2022 jsme v podobné etapě světového bláznovství, lží a překrucování dějin. Ti oběšenci jsme totiž my, naše práva a svobody, které jsou strachem ohroženy! A i tenkrát byl pohled na oběšence u cest těm, co je věšeli, odporný!

Petr Pokorný

 

Sdílet: