6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Za protesty řidičů kamionů může stát Rusko, šokovala moderátorka kanadské veřejnoprávní televize…

VIDEO: Za protesty řidičů kamionů může stát Rusko, šokovala moderátorka kanadské veřejnoprávní televize ve chvíli, kdy tajná služba evakuovala kanadského premiéra na neznámé místo! Co bude výsledkem protestu? Zrušení povinné vakcinace anebo nový pendrekový paragraf zakazující dezinformace ohrožující život a zdraví? A proč Tomio Okamura prohlásil, že SPD bude pro vyslání českých vojáků na Slovensko a do Maďarska v souvislosti s krizí na Ukrajině? Od kdy SPD spolupracuje se Zuzanou Čaputovou a s pro-americkou vládou Matoviče a Hegera?

Kanadskými médii už několik dní otřásá mohutná demonstrace a deklarace odporu řidičů kamionů proti povinné vakcinaci. Na cestu z Vancouveru v Britské Kolumbii až do Ottawy se vydalo odhadem asi 20 000 řidičů kamionů a osobních trucků a vytvořili postupně kolonu dlouhou až 70 km v několika jízdních pruzích. Celý protest měl pouze jednu malou vadu, vyvrcholil a kulminoval o víkendu, tedy v době relativního pracovního klidu.

Tím pádem dopad na dopravu nebyl tak značný, takže nátlaková síla nebyla taková, jaká mohla být, ale to je drobný detail. Důležité je, že protest byl tak mohutný, že kanadská tajná služba vyhodnotila situaci jako rizikovou a rozhodla se pro evakuaci kanadského premiéra Justina Trudauea a jeho rodiny na neznámé místo [1]. Kromě toho je prý premiér v karanténě, protože byl v kontaktu s pozitivní osobou, ale test premiérovi vyšel negativní. Preventivně ale přešel do izolace. Podle komentátorů jde o účelovou výmluvu a skutečným důvodem izolace je právě tento protest řidičů kamionů.

 

 

Co je ovšem důležité, to je reakce veřejnoprávní kanadské televize CBC, která odpálila neuvěřitelnou kachnu, že prý za protesty řidičů může stát Rusko a ruská zpravodajská média, která působí v Kanadě. Ve zjevné narážce na RT, která informuje o protestech nepřetržitě a bez cenzury, to uvedla moderátorka kanadské CBC a vyjádřila podezření, že tito novináři v Kanadě podněcují tyto protesty a ve skutečnosti to všechno může být řízené ze zahraničí, myšleno tedy z Ruska a z Kremlu. Tenhle bizarní blábol sice může znít jako totální kachna a nesmysl, ale pozor.

I když je něco kachna, tak to neznamená, že nemůže být obzvláště vypečená a připravená k servírování do kanadského parlamentu poslancům, aby na jejím základě přijali nový zákon namířený právě proti ruské stanici RT a jejím novinářům v Kanadě stejně, jako to udělala vláda Donalda Trumpa v USA v roce 2017. Co je však zjevné už teď, protest řidičů se stane záminkou pro přijetí zákonů proti anti-covid protestům v zemi. O víkendu již několik poslanců kanadského parlamentu na CBC vyjádřilo potřebu novelizovat zákony proti terorismu a hybridním hrozbám, kdy nepřátelské státy v čele s Ruskem prý podněcují rozvracení demokracie v Kanadě.

Cizí vliv na protesty jako záminka pro přijetí zákona proti “zdravotním” dezinformacím

Podle informací by mělo jít o novelu současných zákonů v několika provinciích, které zakazují demonstrace a protesty před budovami nemocnic, škol a lékáren [2], které se staly centry protestů a demonstrací proti povinnému očkování minulý rok. Jednotlivé kanadské provincie postupně přijaly zákony zakazující shromažďování a protesty před těmito objekty. A právě tento protest kamioňáků a tato bizarní kachna o ruském vlivu na kanadské CBC má společného jmenovatele, snahu o prosazení zákona proti hybridním hrozbám v Kanadě.

Ten by měl podle kanadské CBC zakázat protesty na těch místech, které ohrožují infrastrukturu státu, tedy nejednalo by se už jenom o nemocnice a školy, ale rovněž o veřejné komunikace, silnice a cesty, dále by se to týkalo center měst s odůvodněním na zajištění zásobování, kdy blokáda silnic ohrožuje lidské životy, že třeba sanitka se ve městě nedostane k pacientovi v kritickém stavu, ale především by zákon úplně zakázal protesty, které šíří “dezinformace ohrožující lidské zdraví“. Takové protesty by podle názorů poslanců v rozhovoru na CBC měly být označeny za terorismus.

Kolona kamionů v Ottawě

A tady pozor, tady si to musíme vysvětlit. V Kanadě podobně jako v ČR není svoboda slova neomezená. Nesmí se podněcovat proti rasové nenávisti, nesmí se schvalovat činy proti lidskosti atd. Jedná se o tzv. pendrekové paragrafy proti svobodě slova. A podle všeho to vypadá, že kanadští poslanci budou tyto protesty řidičů chtít použít jako munici a zdůvodnění pro rozšíření těchto pendrekových paragrafů ještě o jeden, a to je “šíření dezinformací ohrožujících lidské zdraví“. Takže kromě schvalování holokaustu, kromě popírání holokaustu, a kromě šíření nenávisti a podněcování proti etnikům a rasám by k tomu přibyl ještě jeden trestný čin, a to šíření dezinformací ohrožujících lidské zdraví a život. A to je opravdu obrovsky nebezpečný oslí můstek, který vede od lidských práv na svobodu vyjadřování k naprosté totalitě a vládě Big Pharma a farmaceutické mafie.

Nikdo už by nemohl psát články, nahrávat podcasty, nebo natáčet videa s informacemi o rizicích vakcín, o úmrtích lidí na vakcíny, o laboratorních rozborech vakcíny, o vedlejších účincích vakcín a léků, ani o tom, jak vám je nebo bylo po požití léku nebo po vakcinaci, protože pokud byste o tom napsali, mohli by vás obvinit a zavřít za šíření dezinformací ohrožujících lidské zdraví a životy. A dosud tento zákon v kanadském parlamentu neprošel, vloni v polovině roku se nedostal ani na jednání parlamentu, protože výbor kanadské sněmovny ho smetl ze stolu jako odporující svobodě slova.

Kanadští poslanci poukazují na hybridní hrozby a cizí vliv, jako důkaz posloužil Elon Musk a jeho tweety z USA podporující protesty v Kanadě

Pokud se ale CBC snaží napojit tyto protesty proti povinnému vaxu na vliv cizí státní moci, potom kanadští poslanci začnou svobodu slova o vaxu považovat nikoliv za nástroj vyjádření svobody slova, ale začnou se na to dívat jako na hybridní zbraň cizí moci, která využívá protesty proti povinnému vaxu k ohrožení bezpečnosti a zdraví obyvatelstva. A to vám garantuji, že v takovém okamžiku změní kanadští poslanci názor. Rusofobie není v Kanadě o nic menší než v USA nebo v EU, takže jakmile se začne v kanadské televizi šířit, že Rusko používá protesty proti vaxu na podkopání kanadské demokracie a vlády, tak v tom okamžiku budou poslanci pro přijetí zákonů zakazujících šíření dezinformací ohrožujících zdraví a život. Už se na to nebudou dívat jako na svobodu slova Kanaďanů, ale jako na hybridní zbraň cizí moci proti Kanadě. A v tom okamžiku bude vymalováno. Zamyslete se, proč globalista Elon Musk vyjádřil řidičům kamionů podporu?

Canadian truckers rule

— Elon Musk (@elonmusk) January 27, 2022

If you scare people enough, they will demand removal of freedom. This is the path to tyranny.

— Elon Musk (@elonmusk) January 27, 2022

pic.twitter.com/QEwmhecTmE

— Elon Musk (@elonmusk) January 30, 2022

No přece proto, aby kanadská vláda mohla ukázat na cizí vliv! I když je to vliv “jenom” z USA od Elona Muska. Ale na tom nesejde, je to prostě cizí vliv, a je jedno, jestli ten vliv pochází od amerického miliardáře, anebo od ruského prezidenta. Je to pořád cizí vliv. A poslanci to začnou už v pondělí grilovat a ukazovat na to, jak cizí aktéři z USA, z Ruska a možná z dalších zemí ovlivňují protesty v Kanadě proti kanadské vládě. Chápete? Je to klasické Casus Belli! Doslova jako vystřižené z učebnice.

Kamioňáci v Kanadě vyjedou do Ottawy za svá práva. Najednou se jim dostane podpory od globalisty č. 1 v podobě Elona Muska a najednou kanadská CBC má pořad o cizím vlivu a hybridních hrozbách a pozve si poslance, kteří mluví o potřebě zákazu dezinformací ohrožujících lidské zdraví a život. Naprosto korektní protest kamioňáků se tak obrátí a je unesen jako dlouho očekávaný Casus Belli pro prosazení zákona proti šíření tzv. dezinformací o produktech farmaceutických firem.

Únos bezstrukturních procesů řízení pro účely Casus Belli

Alternativa potřebuje konceptuální gramotnost. Nikdo z těch řidičů kamionů prostě nebyl vůdce, nevystoupil na tiskové konferenci a nedistancoval hnutí od podpory Elona Muska, aby vyvrátil pochybnosti o cizím vlivu na tento kanadský proces. Nikdo nevystoupil a nedementoval informace CBC jménem organizátorů tohoto protestu, že žádný cizí vliv z Ruska nebo odjinud za tímto protestem nestojí, ani z USA od Elona Muska, ani z Ruska od Vladimira Putina.

Hlavním problémem všech bezstrukturních procesů řízení, jako jsou spontánní akce obyčejných lidí, je snadný únos těchto protestů někým jiným k cizím plánům. Viděli jsme bezstrukturní Žluté vesty ve Francii, které byly uneseny pro přijetí tvrdých strukturních francouzských zákonů proti svobodě slova, proti shromažďování a k povinnému očkování. Bezstrukturní protesty proti Rio Tinto a znečišťování řeky Jadar byly uneseny do strukturních protestů s cílem svrhnout srbskou vládu a dosadit do ní více pro-americkou a ne tak slabou a podléhající lidu a řevu z ulice, která tam je dnes.

Protest kanadských řidičů kamionů

A v tomto prostředí se najednou přesunete do České republiky a s hrůzou se najednou dozvíte, jaké macaté chucpe vypustil předseda SPD Tomio Okamura. Netuším, kdo mu dělá mediálního poradce, ale pokud je tohle nová SPD a nový náboj politiky tohoto hnutí, tak vám z toho až zatrne. V pátečním pořadu na SVCS jsem požádal posluchače, jestli mají informaci a zdroj o tom, že SPD prý měla vyjádřit podporu pro vyslání českých vojáků na posílení závazku NATO ve věci ukrajinské krize. O víkendu se nám ozval jeden čtenář a poslal nám odkaz na neskutečný a šokující článek na Novinkách.

Tomio Okamura podle tohoto článku [3] uvedl v rozhovoru pro deník Právo, že… “pokud požádají země jako například Maďarsko či Slovensko, které jsou blízkými partnery, o naši pomoc, budeme hlasovat pro,“ sdělil Právu Okamura. Přitom ve čtvrtek vyčetl vládě, že chce Česko vehnat do války s Ruskem, a o vládních politicích mluvil jako o „válečných štváčích“. Do redakce jsme dostali nezdrojované upozornění už v pátek, že prý Okamura je pro vyslání vojáků na Slovensko a do Maďarska, když o to požádají tamní vlády. A tato informace tedy se ukazuje jako pravdivá.

Tomio Okamura a jeho SPD jsou pro vyslání českých vojáků v rámci NATO do dvou zemí sousedících s Ukrajinou na posílení jejich obrany proti “ruské hrozbě”

Můžete mi prosím někdo vysvětlit, od kdy vedení SPD spolupracuje se Zuzanou Čaputovou a se slovenskou vládou Igora Matoviče a Eduarda Hegera? Je to vliv Pražského hradu a podpora NATO ze strany Miloše Zemana, který má tak obrovský vliv na SPD? Anebo je to ze strany Tomia Okamury jakási úlitba vládní koalici SPOLU a PirStan, aby konečně jejich poslanci dovolili SPD mít svého místopředsedu ve vedení poslanecké sněmovny? O tuto funkci se totiž uchází neúspěšně už na několikátý pokus právě Tomio Okamura [4] a přetahuje se o místo s poslanci Hnutí ANO.

Tomio Okamura, předseda SPD

Jenže vládní koalice zablokovala už jak Radka Vondráčka, tak i Karla Havlíčka. Poslední volné místo na tuto funkci je tak stále neobsazené. Může mít Okamurův výrok pro Právo něco společného s tímto bojem o funkci ve vedení sněmovny? Je to kalkul ve snaze zalíbit se silně proti-ruské vládní koalici jako “konstruktivní” opozičník ve věci nasunutí NATO na východ a “zprůchodnit se” tak v očích koalice při příští volbě posledního místopředsedy sněmovny? Je to ujetá spekulace? Anebo jinak to řeknu, nenávidí vládní koalice více SPD anebo Babišovo hnutí ANO? Kdo je průchodnější při lámání chleba? Tomio Okamura nebo člověk od koalicí nenáviděného Andreje Babiše?

Hraje se nakonec “jen” o křeslo posledního nezvoleného místopředsedy poslanecké sněmovny?

Slovenská vláda chystá podpis dohody o zřízení dvou amerických vojenských základen na území Slovenska, na kterých podle informací [5] amerického The New York Times budou cvičeni ukrajinští povstalci a sabotéři poté, co bude Ukrajina obsazena ruskou armádou. Vůbec bych se nedivil, že by vláda Petra Fialy poslala na Slovensko české vojáky na žádost prezidentky Zuzany Čaputové a premiéra Hegera za hnutí OLANO, ale proč by toto vyslání na žádost od prezidentky napojené na George Sorose a slovenského premiéra napojeného na smlouvu o amerických základnách mělo podpořit české a údajně vlastenecké SPD? Copak ve vedení SPD všichni zešíleli? Právě proto ta výše uvedená spekulace o křesle posledního nezvoleného místopředsedy sněmovny mi přijde jako velice logické a reálné vysvětlení.

Stojí za změnou postoje SPD k otázce vyslání vojáků na Slovensko vstřícný postoj prezidenta Miloše Zemana k NATO a jeho přátelství se Zuzanou Čaputovou?

Copak nechápete, pane Okamuro, že ta žádost o vyslání českých vojáků nepřijde od slovenského lidu, ani od slovenské vlastenecké opozice, ale od prezidentky z Pezinku a od premiéra, kteří upekli zvací dopis pro americkou armádu na Slovensku? To jste úplně zešíleli? Úplně nechám bez komentáře Viktora Orbána a situaci, že by zrovna on žádal o posílení vojsk NATO proti ruské hrozbě, zvláště poté, co maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó v pátek odmítl [6] žádost Američanů o rozmístění vojsk NATO v Maďarsku. Dobře on! Přesně takto se musí na americké agresory!

Jenže Tomio Okamura nepřiletěl přece z Marsu a musí vědět, že posílení aliančních vojsk na tzv. východním křídle NATO, tedy i na tom Slovensku, má být provedeno právě kvůli údajné hrozbě ruské agrese na Ukrajině. Shodli se na tom český ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) a tajemník NATO Jens Stoltenberg [7]. Takže, pane Okamuro, pokud přijde žádost od Zuzany Čaputové a od Eduarda Hegera do Prahy, že Slovensko potřebuje pomoc českých vojáků proti ruské hrozbě, tak vaše SPD zvedne ruku pro vyslání českých vojáků na Slovensko. Dobré vědět. Jenom nevím, jestli teď slyšíte ten rámus a hlomoz. To právě spadly hodiny ze zdi v domácnostech desítek tisíc voličů SPD. Dobré vědět.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: