11. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Balzamovači objevují podivné, gumovité sekrety uvnitř těl mrtvol očkovaných Covidem

Jane Ruby hovořila s balzamovačem Richardem Hirschmanem ve čtvrteční Stew Peters Show o „podivných, gumových“ špendlíkech nalezených v žilách mrtvých Američanů. Hirschman pořídil sérii fotografií sraženin, které budou ukazovány během rozhovoru.

Mnoho očkovaných lidí, kteří skončí na Hirschmanově editačním stole, zemřelo na infarkt nebo mrtvici. Z jednoho z těl vyňal dlouhý vláknitý svazek. Červená část vypadá jako normální krevní sraženina, ale bílý vláknitý materiál normální není, řekl Hirschman.

Balzamovač řekl, že krevní sraženina je obvykle “hladká” a při dotyku se snadno rozpadne. “Ale tahle bílá látka je docela silná,” vysvětlil. „Je to velmi flexibilní, je to velmi těžké. To není normální.”

“Oslovil jsem kolegy a oni vidí totéž,” řekl Dr. Rubín Hirschman a dodal, že počet lidí s těmito typy problémů se v poslední době zvýšil o více než 50. “Mám velké obavy o budoucnost,” řekl.

Hirschman se nyní snaží zjistit, z čeho je materiál vyroben. „Moje střevo mi říká, že to způsobila vakcína. Nemohu to dokázat, ale pokud je příčinou vakcína, dokážete si představit, kolik lidí v budoucnu zemře,“ řekl.

„Pokud se vám ta tkáň dostane do mozku, dostanete mrtvici. Pokud se vám dostane do srdce, dostanete infarkt. Lidé to musí vědět,“ řekl.

Na otázku, jak často se s těmito záhadnými problémy setkává, odpověděl: “Tento měsíc jsem balzamoval u 20-24 z 35 lidí.”

Sdílet: