10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V Rakousku plánují zakázat neočkovaným poslancům přístup do parlamentu

Tak vypadá západní liberální demokracie náš vzor

Předseda rakouské národní rady rakouského parlamentu Wolfgang Sobotka (lidovci) plánuje prosadit v rakouském parlamentu zákaz vstupu neočkovaných poslanců, Jedná se především o poslance opozičních Svobodných. Neočkovaní poslanci by měli mít na jednání přístup pouze on line z „poslanecké home office“. To jim neumožní aktivní práci pro voliče a také jim to neumožní účastnit se hlasování protože to je možné pouze při osobní účasti.

Sobotka se inspiroval u německých sousedů, kde mají neočkovaní poslanci rovněž zákaz účasti na zasedáních Bundestagu a smí nyní sledovat jednání pouze z divácké galerie. Že se jedná o otevřené proti ústavní znemožnění výkonu poslaneckého mandátu?! Tedy popření základního principu zastupitelské demokracie. Ale prosím vás! V liberální demokracii je to stejně jako v každé jiné totalitě úplně bez problému.

Liberální demokracie na Západě začíná otevřeně přecházet v korona totalitu, která má vyústit v nastolení islámského chalifátu. Tohle je ten Západ, kam chtějí „české“ protektorátní elity patřit? Děkujeme nemáme zájem!

Česká věc

 

Sdílet: