28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Sestra bije na poplach: “Márnice jsou přeplněné a tohle je jen začátek.”

USA: Corrine Lund je registrovaná zdravotní sestra, která je jednou z předních informátorek incidentů v našich nemocnicích. V září odhalila, jak nemocnice očkovaly zdrogované starší pacienty bez jejich souhlasu. Nyní Corrine říká, že viděla nevyhnutelný důsledek tohoto nárůstu: umírání. Corrine uvádí, že je tam tolik těl, že místní márnice přetékají a musí zemřelé umístit do přívěsů na parkoviště. Říká, že lidé umírají na infarkt myokardu, fibrilaci síní, mrtvici, respirační selhání, všechny představitelné nemoci, to vše souvisí s mozkovými a srdečními sraženinami.

Do márnic je přivezeno tolik těl, že jsou přeplněné a na parkovišti musí být zaparkovány chladírenské vozy, aby se těla zesnulých uskladnila. To říká americká zdravotní sestra Corrine Lundová.

Dodává, že lidé umírají na myokarditidu, mrtvici a fibrilaci síní: nemoci související s mozkem, srdcem a krevními sraženinami.

Jednou se jí zeptali, kolik míst zbylo v márnici nemocnice, kde pracuje. „Nejdřív jsem si myslel: To je zvláštní. Ale jinak jsem tomu nevěnoval velkou pozornost,“ řekla Lund v The Stew Peters Show .

Před týdnem stál přívěs u vchodu do nemocnice. Netrvalo dlouho a tento přívěs byl také plný mrtvol. V autě je místo pro 10 těl, podle sestry jich je nyní devět. Těla zůstávají v přívěsu maximálně dva až tři dny, než je vyzvedne pohřební služba.

Počet mrtvých se zvyšuje, takže nyní musí být na parkovišti zřízena márnice, řekla sestra. To je neuvěřitelné. Lidé náhle umírají a myslím, že to je jen začátek.

Moderátor Stew Peters řekl, že tito lidé umírají na následky očkování proti koronaviru. Lund souhlasně přikývla. „Proočkovanost je v této oblasti velmi vysoká. Pacienti, kteří umírají, byli očkováni. Umírají kvůli vakcíně.”

Sdílet: